Ali Gholizadeh
Iran · Midfielder

Ali Gholizadeh

YAŞ29
BOY175 cm
KİLO66 kg
DOĞUM YERİTehran
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.78 / 90
Kilit pas20.78 / 90
Başarılı dripling51.94 / 90
Kazanılan ikili145.43 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.781.41
Başarılı dripling 1.942.81
Kazanılan ikili 5.435.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14. Jupiler Pro League2020 · Charleroi · 34 maç 6asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Ekstraklasa2024/2025 · Poland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
2020 2 2021 12 2022 3 2023 0 2025 0
GolAsist
2025/26 7 296 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan 6 232 0 0 6.68
UEFA Champions LeagueLech Poznan 1 64 0 0 6.90
Şut3%100 isabet
Kilit pas2
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan18%49
Müdahale7
Faul24 kazanılan
İlk 1143 yedek
2023/24 6 112 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Asian CupIran 6 112 0 0 6.80
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan3%23
Müdahale2
Faul1
Ofsayt1
İlk 1115 yedek
2022/23 27 1.248 1 2 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 21 955 1 1 6.80
World CupIran 2 154 0 0 6.70
Süper LigKasimpasa 4 139 0 1 7.17
Şut24%33 isabet
Kilit pas29
Drible32%53 başarı
İkili kazanılan57%46
Müdahale12
Faul1110 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111314 yedek
G+A / 900.22
2021/22 35 2.232 8 4 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 35 2.232 8 4 6.99
Şut43%47 isabet
Kilit pas42
Drible26%39 başarı
İkili kazanılan94%46
Müdahale40
Faul2224 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112510 yedek
G+A / 900.48
Kart101
2020/21 7 496 1 1 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 7 496 1 1 7.23
Şut9%78 isabet
Kilit pas13
Drible9%90 başarı
İkili kazanılan19%43
Müdahale4
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1152 yedek
G+A / 900.36
TOPLAM GOL0
İLK 1145 yedek girdi
FORMA8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 8 4-4-2 — 1 9 maç
  • 4-2-3-18%89
  • 4-4-21%11
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.03.2026 Shakhtar DonetskA 1-2 16 1 6.6
12.03.2026 Shakhtar DonetskH 1-3 47 7.2
26.02.2026 KuPSH 1-0 24 6.9
18.12.2025 Sigma OlomoucA 1-2 18 6.5
11.12.2025 FSV Mainz 05H 1-1 68 1 6.2
27.11.2025 LausanneH 2-0 59 6.7
06.08.2025 FK Crvena ZvezdaH 1-3 64 1 6.9
07.02.2024 QatarH 2-3
03.02.2024 JapanH 2-1
31.01.2024 SyriaH 1-1 45 1 6.7
23.01.2024 United Arab EmiratesH 2-1 67 6.9
19.01.2024 Hong KongA 0-1
14.01.2024 PalestineH 4-1
18.03.2023 ÜmraniyesporH 1-1 90 1 1 7.9
11.03.2023 GalatasarayA 1-0 18 7.0
06.03.2023 AntalyasporH 3-1 15 7.5
05.02.2023 HataysporA 1-0 16 6.3
19.01.2023 GentA 0-0 15 6.6
15.01.2023 Cercle BruggeH 2-1 45 6.5
07.01.2023 AS EupenA 1-2 72 4 7.5
26.12.2022 AnderlechtH 0-1 26 1 6.6
29.11.2022 USAH 0-1 77 6.7
25.11.2022 WalesA 0-2 77 1 6.7
12.11.2022 KV MechelenH 1-0 68 4 6.9
04.11.2022 GenkA 4-1 35 6.3
30.10.2022 AntwerpH 1-0 8 1 6.7
21.10.2022 Cercle BruggeA 4-1 90 6.2
18.10.2022 KortrijkH 2-2 17 6.5
15.10.2022 St. TruidenA 2-1 54 6.2
09.10.2022 Standard LiegeH 0-1 19 6.7
02.10.2022 AnderlechtA 0-1
17.09.2022 KVC WesterloH 2-3 90 4 7.5
10.09.2022 OH LeuvenA 3-2 74 1 1 7.5
04.09.2022 GentH 2-1 27 1 6.9
26.08.2022 Club Brugge KVH 1-3 45 2 6.9
21.08.2022 Zulte WaregemA 1-3 72 1 6.9
13.08.2022 Seraing UnitedA 0-1 80 6.9
06.08.2022 OostendeH 1-3 79 2 6.5
29.07.2022 Union St. GilloiseA 1-0 17 6.7
23.07.2022 AS EupenH 3-1 22 1 1 7.5
21.05.2022 GentA 1-2 89 1 2 7.6
14.05.2022 KV MechelenH 3-2 90 1 1 7.0
10.05.2022 GenkA 3-2 30 6.2
06.05.2022 GenkH 2-2 90 1 7.5
30.04.2022 GentH 1-3 75 1 6.9
23.04.2022 KV MechelenA 1-0 69 1 7.0
10.04.2022 Zulte WaregemH 3-0 23 1 6.7
03.04.2022 AnderlechtA 4-0 20 6.2
19.03.2022 Cercle BruggeH 5-0 21 1 6.5
12.03.2022 KV MechelenA 2-2 45 2 6.9
06.03.2022 Standard LiegeH 0-0 83 1 7.0
19.02.2022 Union St. GilloiseH 0-3 90 2 6.5
13.02.2022 Club Brugge KVA 2-0 45 7.2
04.02.2022 Seraing UnitedH 2-0 45 1 1 7.3
22.01.2022 GentH 0-0 90 7.5
16.01.2022 AntwerpA 3-0 90 7.3
27.12.2021 OH LeuvenH 0-3 90 1 7.2
19.12.2021 AS EupenA 0-4 90 1 2 7.0
16.12.2021 GenkA 4-2 71 1 1 7.5
10.12.2021 OostendeH 1-0 73 3 6.0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 82 maç
Lech Poznan 7maç 2025
Iran 8maç 2022–2023
Charleroi 63maç 2020–2022
Kasimpasa 4maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-11 Charleroi Lech Poznan
2023-02-02 Charleroi Kasimpasa
2018-07-01 Saipa Charleroi € 300K
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2021 · Charleroi 9sarı · 36 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 232 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.8UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS47.9232 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %74
Dakika %69
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %73
Dakika %54
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam