Nicolas Bajlicz
Austria · Midfielder

Nicolas Bajlicz

YAŞ21
BOY173
KİLO68
DOĞUM YERİWien
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas41.94 / 90
Başarılı dripling20.97 / 90
Kazanılan ikili83.87 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 69 orta sahalar
Kilit pas — %71 (1.94) Asist — %0 (0.00) Drible — %69 (0.97) Pas isabeti — %100 (%96) Top kapma — %31 (1.94) İkili mücadele — %88 (%62) 60 ORT. % 71 0 69 100 31 88
  • Kilit pas 1.94 %71
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.97 %69
  • Pas isabeti %96 %100
  • Top kapma 1.94 %31
  • İkili mücadele %62 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 186 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Austria · 2nd Place
🥈 Jugendliga U182022/2023 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 6 186 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 6 186 0 0 6.70
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan8%62
Müdahale4
Faul22 kazanılan
İlk 1115 yedek
2025/26 31 1.686 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRied 29 1.667 0 0 6.72
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 2 19 0 0 6.70
Şut10%40 isabet
Kilit pas19
Drible34%58 başarı
İkili kazanılan99%48
Müdahale51
Faul239 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11229 yedek
Kart51
2024/25 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 1 0 0 0
2023/24 4 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 4 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1118 yedek girdi
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 4 4-2-3-1 — 2 4-3-3 — 2 4-5-1 — 1 9 maç
  • 4-4-24%44
  • 4-2-3-12%22
  • 4-3-32%22
  • 4-5-11%11
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.08.2026 Heart Of MidlothianH 1-1 54 6.6
20.08.2026 Heart Of MidlothianA 2-2
12.08.2026 PaideH 2-0 21 6.7
06.08.2026 PaideA 1-4 13 6.7
29.07.2026 FC Santa ColomaH 6-2 82 6.9
23.07.2026 FC Santa ColomaA 1-3 16 6.6
25.05.2026 Rapid ViennaA 3-0 90 6.5
22.05.2026 Rapid ViennaH 2-1 90 1 6.9
19.05.2026 Wolfsberger ACH 2-1 90 7.0
16.05.2026 SCR AltachA 2-0 33 6.3
09.05.2026 Wolfsberger ACH 0-1 69 6.7
02.05.2026 FC BW LinzH 2-0 59 1 6.7
25.04.2026 WSG WattensA 1-0 56 6.2
21.04.2026 Grazer AKH 2-1 72 1 7.2
17.04.2026 Grazer AKA 1-1 90 7.5
11.04.2026 Wolfsberger ACA 0-0 67 7.2
21.03.2026 FC BW LinzA 3-2 30 5.2
14.03.2026 WSG WattensH 2-1
08.03.2026 Austria ViennaH 0-2 86 2 6.9
01.03.2026 Grazer AKA 2-1 65 6.3
22.02.2026 WSG WattensA 1-1 60 1 6.9
14.02.2026 Lask LinzH 1-1 77 1 7.2
08.02.2026 Sturm GrazA 1-0 80 6.9
13.12.2025 SCR AltachH 3-0 90 1 7.3
06.12.2025 Rapid ViennaA 1-2 19 6.6
29.11.2025 Wolfsberger ACH 1-0 59 6.9
22.11.2025 TSV HartbergA 2-0 74 7.0
08.11.2025 FC BW LinzH 2-1 76 6.2
02.11.2025 Red Bull SalzburgA 4-1
26.10.2025 Rapid ViennaH 0-2 90 1 7.0
18.10.2025 Wolfsberger ACA 1-2 72 6.7
04.10.2025 WSG WattensH 2-0 10 6.3
27.09.2025 Grazer AKH 0-0
20.09.2025 Austria ViennaA 3-2
14.09.2025 TSV HartbergH 0-2 63 1 6.3
31.07.2025 DečićH 4-2 19 6.7
24.07.2025 DečićA 0-2
17.04.2025 Djurgardens IFH 1-4
31.08.2023 FiorentinaA 2-0
24.08.2023 FiorentinaH 1-0
17.08.2023 Debreceni VSCA 0-5
10.08.2023 Debreceni VSCH 0-0
ŞUT18
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
36' · xG 0.059 67' · xG 0.065 60' · xG 0.048 41' · xG 0.036 27' · xG 0.056 56' · xG 0.032 35' · xG 0.018 34' · xG 0.044 5' · xG 0.054 45' · xG 0.012 59' · xG 0.296 14' · xG 0.005 1' · xG 0.078 27' · xG 0.02 78' · xG 0.043 42' · xG 0.029 34' · xG 0.06 88' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%39) Açık oyun — 6 (%33) Kontra atak — 3 (%17) Duran top — 1 (%6) Taç sonrası — 1 (%6) 18 şut
  • Asist sonrası7%39
  • Açık oyun6%33
  • Kontra atak3%17
  • Duran top1%6
  • Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%72) Sol ayak — 4 (%22) Kafa — 1 (%6) 18 şut
  • Sağ ayak13%72
  • Sol ayak4%22
  • Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 3 %17
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 7 %39
  • 46-60' 3 %17
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 2 %11
PİYASA DEĞERİ€800K
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 42 maç
Rapid Vienna 13maç 2023–2026
Ried 29maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Ried Rapid Vienna
2025-08-28 Rapid Wien II SV Ried ?
2025-01-01 Rapid Vienna Rapid Wien II -
2023-01-01 Rapid Wien II Rapid Vienna -
2022-01-20 1.FC Köln U19 Rapid Wien II ?
2021-07-01 1.FC Köln U17 1.FC Köln U19 -
2020-09-04 AKA Austria U16 1.FC Köln U17 €40k
2019-07-01 AKA Austria U15 AKA Austria U16 -
2018-07-01 Austria Yth. AKA Austria U15 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Bundesliga2025 · Ried 1kırmızı · 25 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1667 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.2Bundesliga 2025
PERFORMANS55.61667 dk
KARARİzlemeye değer67/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 78.4
Box-to-box orta saha 74.5
Derinden oyun kurucu 71.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %86
Dakika %77
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %83
Dakika %86
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.75 3.2 86
Ortalama rating 6.72 7.1 95
Performans skoru 55.6 75 74
İkili mücadele kazanma 48.04 58 83
Pas hacmi / 90 40.71 50 81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam