BU SEZON1G · 1A
Gol10.07 / 90
Asist10.07 / 90
Şut191.39 / 90
Kilit pas80.59 / 90
Başarılı dripling292.13 / 90
Kazanılan ikili876.39 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 64 orta sahalar
- Kilit pas 0.59 %17
- Asist 0.07 %41
- Drible 2.13 %90
- Pas isabeti %68 %17
- Top kapma 2.57 %37
- İkili mücadele %46 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1226 dakika oynadı.
2025/26
26
1.226
1
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas8
Drible29%46 başarı
İkili kazanılan87%46
Müdahale29
Faul1614 kazanılan
İlk 111313 yedek
G+A / 900.15
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Rapid ViennaA | 3-0 | 58 | – | 6.2 | ||
| 22.05.2026 | Rapid ViennaH | 2-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | FC BW LinzH | 2-0 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | SCR AltachH | 3-2 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | FC BW LinzA | 3-2 | 57 | 1 | – | 7.5 | |
| 14.03.2026 | WSG WattensH | 2-1 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 08.03.2026 | Austria ViennaH | 0-2 | 76 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Lask LinzH | 1-1 | 89 | – | 7.5 | ||
| 08.02.2026 | Sturm GrazA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | SCR AltachH | 3-0 | 86 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.12.2025 | Rapid ViennaA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | Wolfsberger ACH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | TSV HartbergA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | FC BW LinzH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | Red Bull SalzburgA | 4-1 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | Rapid ViennaH | 0-2 | 45 | 2 | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | Wolfsberger ACA | 1-2 | 18↑ | 2 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | WSG WattensH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Grazer AKH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Austria ViennaA | 3-2 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | TSV HartbergH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Lask LinzA | 1-3 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | FC BW LinzA | 0-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | Sturm GrazH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | SCR AltachA | 1-0 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.08.2025 | Red Bull SalzburgH | 2-2 | 21↑ | – | 6.7 |
PİYASA DEĞERİ€500K
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 26 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
SV Ried II
→
SV Ried
-
SV Ried II
→
SV Ried
-
2022-07-01
AKA SV Ried U18
→
SV Ried II
-
AKA SV Ried U18
→
SV Ried II
-
2021-07-01
AKA SV Ried U16
→
AKA SV Ried U18
-
AKA SV Ried U16
→
AKA SV Ried U18
-
2020-07-01
AKA SV Ried U15
→
AKA SV Ried U16
-
AKA SV Ried U15
→
AKA SV Ried U16
-
2019-07-01
Ried Youth
→
AKA SV Ried U15
-
Ried Youth
→
AKA SV Ried U15
-
2018-07-01
Andorf Youth
→
Ried Youth
?
Andorf Youth
→
Ried Youth
?
2016-07-01
Rainbach Jgd.
→
Andorf Youth
?
Rainbach Jgd.
→
Andorf Youth
?
2015-07-01
Diersbach Jgd.
→
Rainbach Jgd.
?
Diersbach Jgd.
→
Rainbach Jgd.
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2026 · Ried
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1226 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Bundesliga 2025
PERFORMANS48.11226 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
64.4
Box-to-box orta saha
63.6
İleri sekiz
61.8
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 44/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%74
Dakika
%69
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%73
Dakika
%81
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.73
7.1
95
Müdahale / 90
2.13
3.2
67
Performans skoru
48.1
75
64
İkili mücadele kazanma
45.55
58
78
Pas hacmi / 90
20.26
50
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Abubakr BarryAustria Vienna · 25
%95
4gol
4asist
68scout
Bundesliga
Jacob HödlSturm Graz · 18
%81
2gol
2asist
76scout
€5.00M
Bundesliga
Jaminton CampazRosario Central · 25
%71
5gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Assane DiaoComo · 20
%71
2gol
1asist
63scout
Serie A
Kolja OudenneHannover 96 · 24
%66
3gol
2asist
67scout
€1.20M
2. Bundesliga
Carney ChukwuemekaBorussia Dortmund · 22
%62
2gol
0asist
60scout
€20.00M
Bundesliga
Andre BrooksSheffield Utd · 22
%60
6gol
2asist
69scout
Championship
Kursat Turkes KucukAdana Demirspor · 20
%60
2gol
1asist
65scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum