LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 1A
Gol10.05 / 90
Asist10.05 / 90
Şut80.40 / 90
Kilit pas180.90 / 90
Başarılı dripling120.60 / 90
Kazanılan ikili1075.37 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2025 · 86 defanslar
- Müdahale 2.76 %94
- Pas arası 0.95 %35
- Blok 0.35 %26
- İkili mücadele %49 %11
- Pas isabeti %73 %5
- Faul (az iyi) 1.25 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1793 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Allsvenskan2023 · IFK Goteborg · 17 maç
7asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. DivisionNone · Denmark
🏆
1. Division2021/2022 · Denmark
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
30
1.793
1
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas18
Drible12%32 başarı
İkili kazanılan107%49
Müdahale55
Faul2520 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112010 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2024/25
21
1.608
2
4
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas24
Drible20%33 başarı
İkili kazanılan89%44
Müdahale43
Faul1819 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11192 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2023/24
17
1.481
1
7
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas21
Drible13%29 başarı
İkili kazanılan78%44
Müdahale33
Faul1520 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1117
G+A / 900.49
TOPLAM GOL3
İLK 113912 yedek girdi
KART4
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-332%64
- 4-2-3-110%20
- 4-4-24%8
- 4-4-1-12%4
- 4-1-4-11%2
- 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Djurgardens IFA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | HalmstadA | 0-3 | 64 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2025 | Mjallby AIFH | 0-2 | 85 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Hammarby FFH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | Osters IFA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | IF BrommapojkarnaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2025 | BK HackenA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | IFK VarnamoH | 1-0 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | AIK StockholmH | 2-1 | 80 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | GaisA | 0-1 | 87 | – | 7.6 | ||
| 04.08.2025 | Degerfors IFH | 3-0 | 73 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 28.07.2025 | IF ElfsborgA | 4-3 | 77 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | SiriusA | 0-1 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | IF ElfsborgH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.07.2025 | SiriusH | 3-1 | 89 | 1 | – | 7.0 | |
| 29.06.2025 | AIK StockholmA | 3-0 | 86 | – | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | IF BrommapojkarnaA | 1-3 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | Malmo FFH | 1-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 19.05.2025 | Degerfors IFA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Osters IFH | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 12.05.2025 | Djurgardens IFH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Mjallby AIFA | 1-0 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.04.2025 | GaisH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | IFK NorrkopingA | 2-3 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | BK HackenH | 2-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | IFK VarnamoA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | HalmstadH | 1-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | Hammarby FFA | 4-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 21.10.2024 | AIK StockholmH | 1-2 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | IF ElfsborgA | 3-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | SiriusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | IFK VarnamoH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.08.2024 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.07.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-4 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 21.07.2024 | Vasteras SK FKH | 1-1 | 10 | – | 6.7 | ||
| 15.07.2024 | Hammarby FFA | 0-1 | 85 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 07.07.2024 | IFK VarnamoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 01.06.2024 | IF ElfsborgH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.05.2024 | AIK StockholmA | 5-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 21.05.2024 | Mjallby AIFH | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | SiriusA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2024 | Malmo FFH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.05.2024 | GaisA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.04.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 24.04.2024 | BK HackenH | 0-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 20.04.2024 | IFK NorrkopingH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 14.04.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 07.04.2024 | HalmstadA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.04.2024 | Djurgardens IFH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.11.2023 | Varbergs BoIS FCA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.11.2023 | AIK StockholmH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.10.2023 | IF ElfsborgH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2023 | IFK VarnamoA | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 07.10.2023 | SiriusH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.10.2023 | Hammarby FFA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.09.2023 | Mjallby AIFA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.09.2023 | IF BrommapojkarnaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.09.2023 | Malmo FFA | 2-2 | 73 | 2 | – | 7.6 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 1793 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.9Allsvenskan 2025
PERFORMANS47.11793 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%60
Dakika
%84
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%71
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maxime DominguezToronto FC · 29
%95
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Jonas HarderPadova · 20
%81
1gol
0asist
68scout
€1.70M
Serie B
Christian PierobonJuve Stabia · 23
%74
1gol
0asist
68scout
€750K
Serie B
Fernando SobralCeara · 31
%73
1gol
0asist
51scout
Serie A
Manu MorlanesMallorca · 26
%63
2gol
0asist
61scout
€2.40M
La Liga
KaickFC Dallas · 20
%62
2gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Alejandro Rego MoraAthletic Club · 22
%61
1gol
0asist
62scout
La Liga
Gustavo MendoncaAVS · 22
%60
0gol
0asist
62scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum