Conrad Harder
Italy · Midfielder

Conrad Harder

YAŞ20
BOY178
KİLO70
KULÜPPadova
LİGSerie B
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut80.49 / 90
Kilit pas130.80 / 90
Başarılı dripling80.49 / 90
Kazanılan ikili915.59 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %20 (0.80) Asist — %0 (0.00) Drible — %37 (0.49) Pas isabeti — %49 (%81) Top kapma — %93 (3.50) İkili mücadele — %25 (%47) 37 ORT. % 20 0 37 49 93 25
  • Kilit pas 0.80 %20
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.49 %37
  • Pas isabeti %81 %49
  • Top kapma 3.50 %93
  • İkili mücadele %47 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1466 dakika oynadı.
2025/26 27 1.466 1 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BPadova 27 1.466 1 0 6.74
Şut8%50 isabet
Kilit pas13
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan91%47
Müdahale41
Faul3326 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111710 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2024/25 10 14 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFiorentina 6 0 0 0
UEFA Europa Conference LeagueFiorentina 4 14 0 0 6.60
İkili kazanılan1%100
TOPLAM GOL0
İLK 11011 yedek girdi
FORMA44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 5 3-5-2 — 2 4-4-2 — 2 3-4-3 — 1 3-5-1-1 — 1 11 maç
  • 4-2-3-15%45
  • 3-5-22%18
  • 4-4-22%18
  • 3-4-31%9
  • 3-5-1-11%9
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.04.2026 FrosinoneA 2-0 45 7.0
28.02.2026 ModenaA 1-2 5
21.02.2026 BariH 1-1 90 1 6.9
14.02.2026 SampdoriaA 1-0 90 6.7
10.02.2026 CarrareseH 1-0 90 1 7.7
07.02.2026 Juve StabiaA 3-3 90 6.9
01.02.2026 MonzaH 1-2 89 6.6
25.01.2026 SudtirolA 3-0 61 1 6.6
17.01.2026 MantovaH 1-2
11.01.2026 ModenaH 2-0 79 6.6
27.12.2025 PalermoA 1-0 73 6.6
13.12.2025 ReggianaA 1-2 90 2 6.9
08.12.2025 CesenaH 1-1 45 6.7
29.11.2025 PescaraA 0-1 77 1 6.6
22.11.2025 VeneziaH 0-2 73 6.3
08.11.2025 MantovaA 1-0 34 6.3
01.11.2025 SudtirolH 1-1 90 7.0
29.10.2025 SpeziaA 1-1 22 6.7
26.10.2025 Juve StabiaH 2-2 45 6.2
19.10.2025 CatanzaroA 0-1 28 6.3
04.10.2025 BariA 2-1 17 6.3
30.09.2025 AvellinoH 2-2 84 7.2
27.09.2025 MonzaA 0-1 15 6.3
21.09.2025 Virtus EntellaH 2-1 20 1 1 7.9
13.09.2025 FrosinoneH 0-1 65 6.9
31.08.2025 CarrareseA 0-0 32 1 6.6
23.08.2025 EmpoliA 3-1 17 6.6
17.04.2025 CeljeH 2-2
06.03.2025 PanathinaikosA 3-2
28.02.2025 LecceH 1-0
23.02.2025 VeronaA 1-0
06.02.2025 InterH 3-0
02.02.2025 GenoaH 2-1
26.01.2025 LazioA 1-2
19.01.2025 TorinoH 1-1
19.12.2024 GuimaraesA 1-1
12.12.2024 Lask LinzH 7-0 14 6.6
ŞUT16
GOL1
xG1.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
69' · xG 0.159 18' · xG 0.074 28' · xG 0.051 86' · xG 0.112 28' · xG 0.036 23' · xG 0.076 9' · xG 0.033 50' · xG 0.02 76' · xG 0.085 63' · xG 0.024 57' · xG 0.12 22' · xG 0.021 18' · xG 0.026 18' · xG 0.061 74' · xG 0.057 · GOL 68' · xG 0.032
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%44) Açık oyun — 6 (%38) Duran top — 2 (%12) Kontra atak — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası7%44
  • Açık oyun6%38
  • Duran top2%12
  • Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%50) Sol ayak — 8 (%50) 16 şut
  • Sağ ayak8%50
  • Sol ayak8%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 1 16-30' — 7 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 16-30'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 7 %44
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %12
  • 61-75' 4 %25
  • 76-90+' 2 %12
PİYASA DEĞERİ€1.70M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 37 maç
Padova 27maç 2025
Fiorentina 10maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-13 Fiorentina FC Basel 1893
2026-06-30 Calcio Padova ACF Fiorentina Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Padova Fiorentina
2025-07-11 Fiorentina U20 Padova loan transfer
2023-01-01 Fiorentina U18 Fiorentina U19 -
2022-07-01 Fiorentina U17 Fiorentina U18 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1466 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.7Serie B 2025
PERFORMANS42.21466 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 77.6
Derinden oyun kurucu 69.7
Box-to-box orta saha 68.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %62
Dakika %76
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %62
Dakika %84
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.74 7.1 95
Müdahale / 90 2.52 3.2 79
Performans skoru 42.2 75 56
İkili mücadele kazanma 47.4 58 82
Pas arası / 90 0.98 2.3 43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam