LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.86 / 90
Kazanılan ikili54.29 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.860.81
Kazanılan ikili
4.295.15
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Cearense 1None · Brazil
🏆
Matogrossense 1None · Brazil
🏆
Copa do NordesteNone · Brazil
🏆
Maranhense 1None · Brazil
🏆
Copa Fares LopesNone · Brazil
🏆
Cearense 12025 · Brazil
🏆
Matogrossense 12024 · Brazil
🏆
Matogrossense 12023 · Brazil
🏆
Copa do Nordeste2019/2020 · Brazil
🏆
Copa do Nordeste2017/2018 · Brazil
🏆
Maranhense 12017 · Brazil
🏆
Copa Fares Lopes2014 · Brazil
🥈
Copa do NordesteNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa Fares LopesNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Nordeste2020/2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa Fares Lopes2013 · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12013 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
21
105
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan5%42
Müdahale4
Faul1
İlk 11120 yedek
2025/26
32
1.556
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas14
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan89%45
Müdahale47
Faul3817 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111715 yedek
G+A / 900.06
Kart8
Kaptan1maçta
2024/25
35
2.030
1
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas26
Drible22%63 başarı
İkili kazanılan154%57
Müdahale76
Faul3134 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 112213 yedek
G+A / 900.13
Kart6
2023/24
36
1.931
2
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%46 isabet
Kilit pas15
Drible25%76 başarı
İkili kazanılan150%57
Müdahale69
Faul3641 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112115 yedek
G+A / 900.19
Kart7
2022/23
32
1.038
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas8
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan67%52
Müdahale26
Faul1415 kazanılan
İlk 111022 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2021/22
37
3.021
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas30
Drible36%72 başarı
İkili kazanılan208%50
Müdahale101
Faul6356 kazanılan
İlk 11352 yedek
G+A / 900.03
Kart21
2020/21
34
2.825
2
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%28 isabet
Kilit pas37
Drible43%68 başarı
İkili kazanılan217%50
Müdahale101
Faul5650 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11322 yedek
G+A / 900.16
Kart4
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 114030 yedek girdi
KART15
FORMA88
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-147%70
- 4-3-38%12
- 5-4-15%7
- 4-5-13%4
- 5-3-23%4
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | RemoA | 2-3 | 59 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | CorinthiansH | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 31.07.2026 | CruzeiroH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | FlamengoA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2026 | BahiaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | SantosA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | InternacionalH | 2-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | VitoriaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | GremioA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Atletico-MGH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | BotafogoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | FluminenseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2026 | Vasco DA GamaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | MirassolA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | RemoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | CorinthiansA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Sao PauloH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | Chapecoense-scA | 3-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | CruzeiroA | 1-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | RB BragantinoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | PalmeirasH | 1-3 | 49↑ | 2 | 7.3 | ||
| 04.12.2025 | FlamengoAC | 1-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | Fortaleza ECH | 1-1 | 30 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | FluminenseH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.10.2025 | FluminenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Atletico-MGA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | BotafogoH | 0-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | SantosH | 3-0 | 18↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 02.10.2025 | VitoriaA | 1-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2025 | Sao PauloA | 0-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | BahiaH | 1-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Vasco DA GamaA | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | JuventudeH | 0-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | RB BragantinoH | 1-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | PalmeirasA | 2-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 03.08.2025 | FlamengoH | 1-1 | 41↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | CruzeiroA | 1-2 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 23.07.2025 | MirassolH | 0-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | InternacionalA | 1-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 16.07.2025 | CorinthiansH | 0-1 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 13.07.2025 | Fortaleza ECA | 0-1 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 04.06.2025 | BotafogoA | 3-2 | 73 | – | 7.0 | ||
| 01.06.2025 | Atletico-MGH | 0-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 12.05.2025 | SantosA | 0-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | VitoriaH | 1-0 | 96 | – | 7.5 | ||
| 26.04.2025 | Sao PauloH | 1-1 | 86 | – | 7.5 | ||
| 21.04.2025 | BahiaA | 1-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 16.04.2025 | Vasco DA GamaH | 2-1 | 101 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | JuventudeA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | GremioH | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 31.03.2025 | RB BragantinoA | 2-2 | 75 | – | 6.9 | ||
| 05.12.2024 | FluminenseA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | BahiaH | 1-2 | 81 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | JuventudeA | 1-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 20.11.2024 | FlamengoH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | RB BragantinoA | 0-0 | 95 | – | 6.5 | ||
| 28.10.2024 | CorinthiansH | 0-1 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 25.10.2024 | Vasco DA GamaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2025 · Ceara
5sarı · 16 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1556 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.8Serie A 2025
PERFORMANS43.51556 dk
KARARVeri yetersiz30/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
40.4
Box-to-box orta saha
24.5
Derinden oyun kurucu
23.3
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%60
Dakika
%84
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%64
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
8.37
3.2
100
Ortalama rating
6.57
7.1
92
İkili mücadele kazanma
55.56
58
96
Performans skoru
26.5
75
35
Pas hacmi / 90
25.12
50
50
Pas arası / 90
0
2.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonas HarderPadova · 20
%95
1gol
0asist
68scout
€1.70M
Serie B
Fausto VeraAtletico-MG · 25
%81
1gol
0asist
59scout
Serie A
Thomas SantosIFK Goteborg · 27
%75
1gol
1asist
59scout
Allsvenskan
Alejandro Rego MoraAthletic Club · 22
%71
1gol
0asist
62scout
La Liga
Diego BarriCastellón
%69
3gol
2asist
57scout
Segunda División
Maxime DominguezToronto FC · 29
%64
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Manu MorlanesMallorca · 26
%63
2gol
0asist
61scout
€2.40M
La Liga
Tom Baack1. FC Nürnberg
%60
1gol
1asist
58scout
€600K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


