Javier Dominguez
Switzerland · Midfielder

Javier Dominguez

YAŞ30
BOY173
KİLO63
KULÜPMaritimo
DOĞUM YERİGenève
LİGCarioca - 1
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2025 · 152 orta sahalar
Kilit pas — %39 (0.95) Asist — %34 (0.06) Drible — %51 (0.64) Pas isabeti — %62 (%87) Top kapma — %90 (4.00) İkili mücadele — %37 (%47) 52 ORT. % 39 34 51 62 90 37
  • Kilit pas 0.95 %39
  • Asist 0.06 %34
  • Drible 0.64 %51
  • Pas isabeti %87 %62
  • Top kapma 4.00 %90
  • İkili mücadele %47 %37
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1416 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 I LigaNone · Poland
🏆 Schweizer PokalNone · Switzerland
🏆 Challenge LeagueNone · Switzerland
🏆 I Liga2021/2022 · Poland
🏆 Challenge League2019/2020 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2015/2016 · Switzerland
🥈 Super CupNone · Poland · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 10 G+A
2023 10 2024 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMaritimo 2 0 0 0
İlk 1111 yedek
2025/26 27 1.416 0 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerToronto FC 27 1.416 0 1 6.83
Şut10%30 isabet
Kilit pas15
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan77%47
Müdahale45
Faul3421 kazanılan
İlk 111512 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2024/25 18 513 1 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVasco DA Gama 14 262 1 0 6.69
Primeira LigaGIL Vicente 4 251 0 0 7.17
Şut6%83 isabet
Kilit pas9
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan34%53
Müdahale19
Faul910 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11513 yedek
G+A / 900.18
Kart2
2023/24 33 2.349 6 4 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 33 2.349 6 4 7.03
Şut28%57 isabet
Kilit pas44
Drible28%53 başarı
İkili kazanılan130%42
Müdahale47
Faul4951 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11294 yedek
G+A / 900.38
Kart8
TOPLAM GOL1
İLK 112027 yedek girdi
KART7
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 4-1-4-1 — 5 4-3-1-2 — 4 4-3-3 — 4 4-4-2 — 3 3-5-2 — 2 43 maç
  • 4-2-3-125%58
  • 4-1-4-15%12
  • 4-3-1-24%9
  • 4-3-34%9
  • 4-4-23%7
  • 3-5-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BenficaH 0-3 0 0
22.08.2026 Academico ViseuH 2-2
09.10.2025 Los Angeles FCA 2-0 83 1 6.9
05.10.2025 Chicago FireA 2-2 20 6.3
27.09.2025 Inter MiamiH 1-1 22 6.9
20.09.2025 Columbus CrewA 1-1
13.09.2025 New England RevolutionA 1-1 37 6.3
30.08.2025 CF MontrealH 1-1 74 6.9
24.08.2025 Atlanta United FCA 0-0 89 1 7.3
16.08.2025 Columbus CrewH 1-1 88 6.9
09.08.2025 Philadelphia UnionA 1-1 32 6.7
26.07.2025 CharlotteA 2-0 88 1 7.0
20.07.2025 Nashville SCA 1-0 72 1 6.2
17.07.2025 San DiegoA 0-1 90 7.3
12.07.2025 Atlanta United FCH 1-1 90 1 6.9
03.07.2025 New York City FCA 3-1 90 1 7.5
28.06.2025 Portland TimbersH 3-0 89 1 7.2
25.06.2025 New York Red BullsH 1-1 76 1 7.0
31.05.2025 CharlotteH 0-2 67 1 6.3
28.05.2025 Philadelphia UnionH 1-2
24.05.2025 Nashville SCH 1-2 63 6.6
17.05.2025 CF MontrealA 1-6 90 1 8.3
14.05.2025 FC CincinnatiH 0-1 21 1 6.9
10.05.2025 DC UnitedH 2-0 9 6.6
03.05.2025 New England RevolutionH 0-2
26.04.2025 New York City FCH 0-1 67 6.6
20.04.2025 Real Salt LakeA 0-1 32 6.3
12.04.2025 Minnesota United FCH 0-0 10 6.9
06.04.2025 Inter MiamiA 1-1 17 6.2
08.12.2024 CuiabaA 1-2 45 6.7
04.12.2024 Atletico-MGH 2-0 13 6.3
01.12.2024 Atletico GoianienseH 2-2 28 1 1 7.2
24.11.2024 CorinthiansA 3-1
21.11.2024 InternacionalH 0-1 58 6.6
09.11.2024 Fortaleza ECA 3-0
06.11.2024 BotafogoA 3-0
29.10.2024 BahiaH 3-2 25 7.0
25.10.2024 CuiabaH 1-0 21 6.9
17.10.2024 Sao PauloA 3-0
06.10.2024 JuventudeH 1-1 58 6.3
29.09.2024 CruzeiroA 1-1
22.09.2024 PalmeirasH 0-1 14 6.5
15.09.2024 FlamengoA 1-1
01.09.2024 SC BragaH 0-0 12 1 7.0
25.08.2024 EstorilA 0-0 82 1 7.2
16.08.2024 AVSH 4-2 82 2 7.9
10.08.2024 FC PortoA 3-0 75 1 6.6
18.05.2024 EstrelaA 1-0 77 6.7
12.05.2024 FarenseH 2-0 45 6.6
04.05.2024 BoavistaA 1-1 90 1 6.9
26.04.2024 AroucaH 2-2 59 6.0
20.04.2024 MoreirenseA 0-1 90 1 6.3
12.04.2024 Sporting CPH 0-4 73 6.5
06.04.2024 Rio AveA 3-0 45 6.6
29.03.2024 FamalicaoH 1-2 59 1 6.7
16.03.2024 SC BragaA 2-1 74 6.9
11.03.2024 ChavesH 0-0 65 3 7.2
03.03.2024 Casa PiaA 0-0 26 6.7
25.02.2024 FC PortoH 1-1 27 6.9
18.02.2024 EstorilA 1-3 87 2 6.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 80 maç
Maritimo 2maç 2026
Toronto FC 27maç 2025
GIL Vicente 37maç 2023–2024
Vasco DA Gama 14maç 2024
Miedz Legnica 2021–2022
Lausanne 2016–2019
FC Zurich 2015
Servette FC 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Cracovia Krakow Maritimo
2025-04-03 Vasco DA Gama Toronto FC
2024-09-09 GIL Vicente Vasco DA Gama
2023-07-28 Raków Częstochowa GIL Vicente € 200K
2023-07-01 Miedz Legnica Raków Częstochowa
2021-07-01 Neuchatel Xamax FC Miedz Legnica
2020-09-09 Lausanne Neuchatel Xamax FC
2016-07-20 FC Zurich Lausanne
2015-02-22 Servette FC FC Zurich
1926-01-01 Toronto FC Vasco DA Gama
SCOUT RAPORUAggregated only · 1416 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Major League Soccer 2025
PERFORMANS50.71416 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %65
Dakika %65
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %77
Dakika %84
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam