LİGChampionship
BU SEZON3G · 4A
Gol30.08 / 90
Asist40.11 / 90
Şut250.68 / 90
Kilit pas381.04 / 90
Başarılı dripling210.57 / 90
Kazanılan ikili2416.59 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 138 orta sahalar
- Kilit pas 1.04 %53
- Asist 0.11 %59
- Drible 0.57 %44
- Pas isabeti %82 %64
- Top kapma 4.26 %96
- İkili mücadele %49 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3293 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
47
3.305
3
4
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas39
Drible22%49 başarı
İkili kazanılan243%49
Müdahale119
Faul5978 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11398 yedek
G+A / 900.19
Kart8
2024/25
45
3.160
2
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%44 isabet
Kilit pas34
Drible17%33 başarı
İkili kazanılan213%46
Müdahale129
Faul6845 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11396 yedek
G+A / 900.11
Kart6
2023/24
33
2.734
2
4
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%17 isabet
Kilit pas24
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan182%48
Müdahale83
Faul6061 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11321 yedek
G+A / 900.2
Kart7
2021/22
30
1.265
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas5
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan81%45
Müdahale29
Faul2830 kazanılan
İlk 111218 yedek
Kart5
2020/21
29
1.089
1
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas4
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan67%42
Müdahale25
Faul2525 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111019 yedek
G+A / 900.17
Kart5
TOPLAM GOL7
İLK 117813 yedek girdi
KART12
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 5 %71
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-158%67
- 4-1-4-111%13
- 4-3-37%8
- 4-4-1-14%5
- 5-4-14%5
- 4-4-23%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | CharltonH | 3-1 | 87 | 2 | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | NorwichA | 1-1 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 21.04.2026 | QPRA | 1-2 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | SouthamptonH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | LeicesterA | 0-1 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | MiddlesbroughH | 2-2 | 56 | – | 6.5 | ||
| 03.04.2026 | Sheffield UtdA | 3-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | CoventryH | 0-3 | 67 | 1 | 6.0 | ||
| 13.03.2026 | WrexhamA | 2-0 | 59 | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2026 | PortsmouthA | 1-2 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | Stoke CityH | 2-0 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | IpswichA | 3-0 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 24.02.2026 | PrestonH | 1-1 | 75 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | Bristol CityH | 1-0 | 79 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | DerbyA | 2-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 4-0 | 72 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 31.01.2026 | WatfordA | 0-2 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | Hull CityA | 2-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 20.01.2026 | BlackburnH | 3-1 | 79 | – | 5.9 | ||
| 17.01.2026 | BirminghamH | 1-1 | 83 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.01.2026 | MillwallA | 2-1 | 95 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.01.2026 | West BromH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.12.2025 | Oxford UnitedA | 0-1 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.12.2025 | CoventryA | 1-0 | 75 | – | 6.2 | ||
| 19.12.2025 | WrexhamH | 2-1 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | Stoke CityA | 2-1 | 83 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2025 | PortsmouthH | 1-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Oxford UnitedH | 2-0 | 79 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | West BromA | 3-2 | 90 | 2 | – | 6.3 | |
| 25.11.2025 | DerbyH | 1-2 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | Bristol CityA | 3-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | IpswichH | 1-4 | 80 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 05.11.2025 | PrestonA | 2-1 | 76 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | CharltonA | 1-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | NorwichH | 2-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 22.10.2025 | QPRH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | SouthamptonA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | LeicesterH | 1-3 | 83 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2025 | BlackburnA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.09.2025 | MillwallH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | BirminghamA | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Hull CityH | 2-2 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | WatfordH | 1-1 | 101 | 2 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | Sheffield UtdH | 1-0 | 99 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | Crawley TownH | 3-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | MiddlesbroughA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Oxford UnitedH | 3-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.04.2025 | MillwallA | 1-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 21.04.2025 | QPRA | 1-2 | 87 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | Hull CityH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 12.04.2025 | SunderlandA | 0-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 09.04.2025 | PlymouthH | 3-0 | 76 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 05.04.2025 | DerbyH | 1-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | LeedsA | 2-2 | 83 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | BurnleyH | 0-2 | 57 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2025 | WatfordA | 1-0 | 74 | – | 6.0 | ||
| 08.03.2025 | MiddlesbroughH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | PrestonA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | BlackburnH | 3-0 | 86 | 2 | 7.0 |
ŞUT36
GOL3
xG3.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası23%64
- Açık oyun7%19
- Kontra atak3%8
- Korner1%3
- Duran top1%3
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%78
- Sol ayak7%19
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
- 1-15' 2 %6
- 16-30' 7 %19
- 31-45' 7 %19
- 46-60' 12 %33
- 61-75' 4 %11
- 76-90+' 4 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 184 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Leixões U19
→
Leixões
-
Leixões U19
→
Leixões
-
2017-07-01
Leixões U17
→
Leixões U19
-
Leixões U17
→
Leixões U19
-
2015-07-01
Leixões U15
→
Leixões U17
-
Leixões U15
→
Leixões U17
-
2014-07-01
Rio Ave Sub-15
→
Leixões U15
?
Rio Ave Sub-15
→
Leixões U15
?
2014-01-01
FC Porto U15
→
Rio Ave Sub-15
?
FC Porto U15
→
Rio Ave Sub-15
?
2013-07-01
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
2010-07-01
Boavista CJ
→
FC Porto Youth
?
Boavista CJ
→
FC Porto Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3293 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Championship 2025
PERFORMANS53.83293 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
84.6
Box-to-box orta saha
78.5
Derinden oyun kurucu
78.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%82
Dakika
%94
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%81
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.25
3.2
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.73
7.1
95
Performans skoru
53.8
75
72
İkili mücadele kazanma
48.79
58
84
Pas arası / 90
1.01
2.3
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mats WiefferBrighton · 26
%95
1gol
3asist
58scout
€25.00M
Premier League
Maxime DominguezToronto FC · 29
%81
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Arthur VermeerenMarseille · 20
%80
0gol
1asist
62scout
€20.00M
Ligue 1
Thomas SantosIFK Goteborg · 27
%70
1gol
1asist
59scout
Allsvenskan
Lawrence AgyekumCercle Brugge · 22
%67
0gol
2asist
64scout
Jupiler Pro League
Sverre Hakami SandalKFUM Oslo · 22
%66
3gol
3asist
70scout
Eliteserien
Cameron PuertasWerder Bremen · 27
%64
1gol
2asist
63scout
€7.00M
Bundesliga
RhaldneyGöztepe · 27
%60
1gol
1asist
65scout
€1.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
