Manu Morlanes
Spain · Midfielder

Manu Morlanes

YAŞ26
BOY178 cm
KİLO75 kg
KULÜPMallorca
DOĞUM YERİZaragoza
LİGLa Liga
BU SEZON2G · 0A
Gol20.10 / 90
Asist00.00 / 90
Şut80.40 / 90
Kilit pas160.80 / 90
Başarılı dripling80.40 / 90
Kazanılan ikili864.32 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 121 orta sahalar
Kilit pas — %30 (0.80) Asist — %0 (0.00) Drible — %23 (0.40) Pas isabeti — %84 (%89) Top kapma — %92 (3.62) İkili mücadele — %62 (%51) 48 ORT. % 30 0 23 84 92 62
  • Kilit pas 0.80 %30
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.40 %23
  • Pas isabeti %89 %84
  • Top kapma 3.62 %92
  • İkili mücadele %51 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1790 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Copa del Rey2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA U17 Championship2016 Azerbaijan · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2021 2 2022 1 2023 2 2024 0 2025 2
GolAsist
2025/26 34 1.790 2 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 34 1.790 2 0 6.77
Şut8%38 isabet
Kilit pas16
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan86%51
Müdahale54
Faul2812 kazanılan
İlk 112212 yedek
G+A / 900.1
Kart51
2024/25 25 1.339 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 25 1.339 0 0 6.88
Şut7%14 isabet
Kilit pas10
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan71%55
Müdahale45
Faul1513 kazanılan
İlk 111510 yedek
Kart7
2023/24 37 1.629 0 2 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 37 1.629 0 2 6.80
Şut5%80 isabet
Kilit pas16
Drible21%78 başarı
İkili kazanılan111%58
Müdahale49
Faul1524 kazanılan
İlk 111621 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2022/23 42 1.404 1 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 18 713 1 0 6.89
UEFA Europa Conference LeagueVillarreal 8 528 0 0 6.70
La LigaVillarreal 16 163 0 0 6.55
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan69%53
Müdahale33
Faul1214 kazanılan
İlk 111824 yedek
G+A / 900.06
Kart41
2021/22 30 1.144 2 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaEspanyol 30 1.144 2 0 6.71
Şut4%50 isabet
Kilit pas6
Drible13%87 başarı
İkili kazanılan77%52
Müdahale36
Faul1311 kazanılan
İlk 111119 yedek
G+A / 900.16
Kart61
TOPLAM GOL6
İLK 117786 yedek girdi
KART26
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 2 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 45 4-4-2 — 31 5-3-2 — 31 5-4-1 — 20 4-3-3 — 14 4-1-4-1 — 10 151 maç
  • 4-2-3-145%30
  • 4-4-231%21
  • 5-3-231%21
  • 5-4-120%13
  • 4-3-314%9
  • 4-1-4-110%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 OviedoH 3-0 82 7.2
17.05.2026 LevanteA 2-0 79 6.3
13.05.2026 GetafeA 3-1 79 6.0
10.05.2026 VillarrealH 1-1 70 6.7
01.05.2026 GironaA 0-1 78 7.3
25.04.2026 AlavesA 2-1 16 7.2
21.04.2026 ValenciaH 1-1 76 1 7.0
12.04.2026 Rayo VallecanoH 3-0 81 1 6.7
04.04.2026 Real MadridH 2-1 70 1 2 7.5
21.03.2026 ElcheA 2-1 33 6.7
15.03.2026 EspanyolH 2-1 57 1 6.9
07.03.2026 OsasunaA 2-2 63 6.7
28.02.2026 Real SociedadH 0-1 12 6.7
22.02.2026 Celta VigoA 2-0 24 6.5
15.02.2026 Real BetisH 1-2 47 7.5
07.02.2026 BarcelonaA 3-0 13 6.5
02.02.2026 SevillaH 4-1 13 6.3
04.01.2026 GironaH 1-2 45 7.2
19.12.2025 ValenciaA 1-1 58 6.7
13.12.2025 ElcheH 3-1 71 1 1 7.5
05.12.2025 OviedoA 0-0 15 6.6
29.11.2025 OsasunaH 2-2
22.11.2025 VillarrealA 2-1 12 6.6
09.11.2025 GetafeH 1-0 8 6.6
02.11.2025 Real BetisA 3-0 64 6.2
26.10.2025 LevanteH 1-1 90 1 7.2
18.10.2025 SevillaA 1-3 80 7.0
04.10.2025 Athletic ClubA 2-1 83 6.6
27.09.2025 AlavesH 1-0 87 7.3
24.09.2025 Real SociedadA 1-0
21.09.2025 Atletico MadridH 1-1 82 6.9
15.09.2025 EspanyolA 3-2 82 6.7
30.08.2025 Real MadridA 2-1 87 1 6.9
16.08.2025 BarcelonaH 0-3 33 5.0
24.05.2025 Rayo VallecanoA 0-0 25 6.6
18.05.2025 GetafeH 1-2 11 6.6
05.04.2025 Celta VigoH 1-2 59 6.6
30.03.2025 ValenciaA 1-0 90 1 7.3
15.03.2025 EspanyolH 2-1 84 1 7.5
09.03.2025 Athletic ClubA 1-1 18 6.3
02.03.2025 AlavesH 1-1 18 6.6
14.12.2024 GironaH 2-1 73 1 7.2
06.12.2024 Celta VigoA 2-0
03.12.2024 BarcelonaH 1-5 90 6.2
29.11.2024 ValenciaH 2-1 90 1 6.9
23.11.2024 Las PalmasA 2-3 90 1 7.2
10.11.2024 Atletico MadridH 0-1 83 7.3
01.11.2024 AlavesA 1-0 90 7.6
28.10.2024 Athletic ClubH 0-0 89 6.7
20.10.2024 Rayo VallecanoH 1-0 77 1 7.0
05.10.2024 EspanyolA 2-1 10 6.6
27.09.2024 ValladolidA 1-2 65 1 6.9
23.09.2024 Real BetisA 1-2
17.09.2024 Real SociedadH 1-0 2
14.09.2024 VillarrealH 1-2 72 6.6
31.08.2024 LeganesA 0-1 84 6.6
27.08.2024 SevillaH 0-0 73 7.0
24.08.2024 OsasunaA 1-0 28 7.2
18.08.2024 Real MadridH 1-1 18 6.9
26.05.2024 GetafeA 1-2 90 1 7.7
ŞUT13
GOL3
xG2.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%23.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.112 · GOL 55' · xG 0.037 79' · xG 0.088 42' · xG 0.641 · GOL 35' · xG 0.346 16' · xG 0.067 63' · xG 0.02 37' · xG 0.037 20' · xG 0.026 5' · xG 0.396 · GOL 19' · xG 0.069 84' · xG 0.072 41' · xG 0.056
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%46) Açık oyun — 4 (%31) Korner — 2 (%15) Taç sonrası — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası6%46
  • Açık oyun4%31
  • Korner2%15
  • Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%62) Sol ayak — 4 (%31) Kafa — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak8%62
  • Sol ayak4%31
  • Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 3 %23
  • 31-45' 4 %31
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 3 %23
AKSİYON HARİTASI1550 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 16 16 17 17 17 17 17 17 17 17 17 19 20 20 20 22 22 22 24 24 26 29 30
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 16 17 18 18 20 21 25 26
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %42 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1550
Pas 1084 Pas — 1084 (%73) Top kazanma 108 Top kazanma — 108 (%7) Top t… 65 Top teması — 65 (%4) Müdahale — 57 (%4) Faul 51 Faul — 51 (%3) Hava topu — 38 (%3) İkili mücadele — 27 (%2) Uzaklaştırma — 27 (%2) Pas arası — 21 (%1) Top kaptırma — 16 (%1)
  • Pas1084%73
  • Top kazanma108%7
  • Top teması65%4
  • Müdahale57%4
  • Faul51%3
  • Hava topu38%3
  • İkili mücadele27%2
  • Uzaklaştırma27%2
  • Pas arası21%1
  • Top kaptırma16%1
PİYASA DEĞERİ€2.40M-4.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ27
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 168 maç
Mallorca 114maç 2022–2025
Villarreal 24maç 2022
Espanyol 30maç 2021
Spain U21 2021
Almeria 2020
Spain U19 2018
Spain U17 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Villarreal RCD Mallorca €2.50m
2023-07-01 Villarreal Mallorca € 4M
2023-06-30 RCD Mallorca Villarreal End of loan
2023-01-31 Villarreal RCD Mallorca loan transfer
2023-01-31 Villarreal Mallorca
2022-07-01 Espanyol Villarreal
2022-06-30 Espanyol Villarreal End of loan
2021-08-16 Villarreal Espanyol loan transfer
2021-07-07 UD Almería Villarreal €4.00m
2021-07-01 Villarreal UD Almería €3.00m
2021-07-01 Almeria Villarreal
2021-06-30 UD Almería Villarreal End of loan
2020-09-07 Villarreal Almeria
2020-09-07 Villarreal UD Almería loan transfer
2019-01-01 Villarreal CF B Villarreal -
2017-07-01 Villarreal U19 Villarreal CF B -
2016-07-01 Villarreal Yth. Villarreal U19 -
2012-07-01 Zaragoza Youth Villarreal Yth. ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
08.2025 Red card SuspendedKadroda yok 1 maç
05.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 5 maç
02.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 6 maç
12.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
05.2023 ContusionKadroda yok 1 maç
12.2022 SakatlıkKadroda yok 4 maç
11.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 4 maç
03.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 La Liga2021 · Espanyol 1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1790 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.1La Liga 2025
PERFORMANS43.91790 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 82.3
Derinden oyun kurucu 73.7
Box-to-box orta saha 73.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %59
Dakika %77
Değer / getiri %89
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %65
Dakika %88
Değer / getiri %93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.72 3.2 85
Ortalama rating 6.77 7.1 95
Performans skoru 43.9 75 58
İkili mücadele kazanma 50.89 58 88
Pas hacmi / 90 46.41 50 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam