Portugal · Midfielder
Vinicius Mendonça Pereira
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas11.06 / 90
Kazanılan ikili44.24 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.061.02
Kazanılan ikili
4.245.14
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
1
85
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan4%29
Müdahale3
İlk 111
2025/26
28
1.330
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas15
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan76%51
Müdahale39
Faul2911 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111612 yedek
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25
28
669
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan40%48
Müdahale18
Faul1213 kazanılan
İlk 11721 yedek
G+A / 900.13
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 112634 yedek girdi
KART10
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%45
- 4-3-313%23
- 3-4-310%18
- 3-4-2-13%5
- 4-1-4-13%5
- 4-4-22%4
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | Levski SofiaH | 0-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | MoreirenseA | 0-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | FC PortoH | 3-1 | 0 | – | – | ||
| 26.04.2026 | Sporting CPH | 1-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | Rio AveA | 2-2 | 86 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | GuimaraesH | 1-1 | 92 | 2 | 7.2 | ||
| 03.04.2026 | GIL VicenteA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | TondelaA | 0-0 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Santa ClaraH | 0-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | AlvercaA | 0-0 | 91 | 1 | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | EstrelaHC | 0-0 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | BenficaA | 3-0 | 54 | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | EstorilH | 3-0 | 53 | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | FamalicaoA | 3-1 | 76 | – | 7.3 | ||
| 02.02.2026 | SC BragaH | 0-4 | 81 | – | 6.7 | ||
| 23.01.2026 | Casa PiaA | 3-3 | 93 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | AroucaH | 0-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | MoreirenseH | 0-2 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | FC PortoA | 2-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | GIL VicenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Santa ClaraA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | AlvercaH | 1-3 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | EstrelaA | 3-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | BenficaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | EstorilA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | FamalicaoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | SC BragaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | Casa PiaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | AroucaA | 3-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 01.06.2025 | VizelaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | VizelaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | EstrelaA | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2025 | BoavistaH | 1-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | BenficaA | 6-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | Casa PiaH | 1-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | SC BragaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2025 | EstorilH | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | FC PortoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | AroucaH | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | FarenseA | 0-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Sporting CPH | 2-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.02.2025 | Rio AveA | 1-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | GuimaraesA | 2-0 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 27.01.2025 | GIL VicenteH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | NacionalA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | MoreirenseA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 28.12.2024 | EstrelaH | 1-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | BoavistaA | 0-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | BenficaH | 1-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | SC BragaH | 0-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | EstorilA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | Santa ClaraA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | GuimaraesH | 1-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 16.08.2024 | GIL VicenteA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | NacionalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | PortimonenseH | 2-1 | 10↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 25.05.2024 | PortimonenseA | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%83
- Korner1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%83
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1330 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS42.71330 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
74.0
Derinden oyun kurucu
65.8
Box-to-box orta saha
64.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%63
Dakika
%72
Değer / getiri
%17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%63
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
2.64
3.2
82
Ortalama rating
6.67
7.1
94
Performans skoru
42.7
75
57
İkili mücadele kazanma
51.01
58
88
Pas hacmi / 90
30.92
50
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matthias BraunöderBari · 23
%95
0gol
2asist
65scout
Serie B
Thomas SantosIFK Goteborg · 27
%91
1gol
1asist
59scout
Allsvenskan
Kofi Jeremy AmoakoDynamo Dresden · 20
%79
1gol
1asist
69scout
€2.00M
2. Bundesliga
Kerem DemirbayKasımpaşa · 32
%78
1gol
0asist
44scout
Süper Lig
Christian ComottoSpezia · 17
%70
0gol
0asist
69scout
€4.50M
Serie B
Pedro OrtizCordoba · 25
%61
0gol
0asist
61scout
€600K
Segunda División
Daichi KamadaCrystal Palace · 29
%61
0gol
0asist
53scout
€12.00M
Premier League
Christian PierobonJuve Stabia · 23
%60
1gol
0asist
68scout
€750K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum