OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.22 %57
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.57 %45
- Pas isabeti %79 %35
- Top kapma 3.59 %94
- İkili mücadele %53 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1254 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Coppa Italia2025 · Spezia · 2 maç
1asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
33
1.275
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas17
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan79%52
Müdahale38
Faul3212 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11924 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1113 yedek girdi
FORMA34
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-1-4-22%50
- 3-4-2-12%50
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | VeneziaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | TorinoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | PescaraA | 1-1 | 66 | – | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | VeneziaH | 2-2 | 32↑ | 2 | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | CatanzaroA | 4-2 | 87 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | SudtirolH | 6-1 | 64↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | MantovaH | 0-2 | 56 | 1 | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | CarrareseA | 3-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | Juve StabiaA | 3-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | EmpoliH | 1-1 | 27↑ | 2 | 6.3 | ||
| 13.03.2026 | ModenaA | 3-0 | 62 | – | 5.9 | ||
| 07.03.2026 | MonzaH | 4-2 | 85 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2026 | PadovaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | ReggianaH | 0-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | CesenaA | 2-3 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | FrosinoneH | 0-2 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 11.02.2026 | BariA | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Virtus EntellaH | 1-1 | 41↑ | – | 7.5 | ||
| 31.01.2026 | SampdoriaA | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | AvellinoH | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | PalermoA | 1-0 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.12.2025 | PescaraH | 2-1 | 70↑ | – | 7.0 | ||
| 13.12.2025 | ModenaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | Virtus EntellaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | SampdoriaH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | MantovaA | 4-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | PalermoH | 1-2 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 30.09.2025 | ReggianaA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | VeneziaA | 2-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | Juve StabiaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | EmpoliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | CatanzaroH | 0-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | CarrareseH | 0-2 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 |
ŞUT18
GOL0
xG1.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%50
- Açık oyun3%17
- Taç sonrası2%11
- Korner2%11
- Duran top1%6
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%61
- Kafa4%22
- Sol ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 8 %44
PİYASA DEĞERİ€4.50M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-04
Milan U20
→
Spezia Calcio
loan transfer
Milan U20
→
Spezia Calcio
loan transfer
2024-07-01
Milan U17
→
Milan U20
-
Milan U17
→
Milan U20
-
2023-07-01
AC Milan Youth
→
Milan U17
-
AC Milan Youth
→
Milan U17
-
2020-07-01
Fiorentina Yth.
→
AC Milan Youth
?
Fiorentina Yth.
→
AC Milan Youth
?
2015-07-01
Perugia Youth
→
Fiorentina Yth.
?
Perugia Youth
→
Fiorentina Yth.
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1254 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.6Serie B 2025
PERFORMANS45.71254 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.4
Derinden oyun kurucu
68.7
Box-to-box orta saha
66.8
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%69
Dakika
%70
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%69
Dakika
%81
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
2.73
3.2
85
Ortalama rating
6.64
7.1
94
Performans skoru
45.7
75
61
İkili mücadele kazanma
52.74
58
91
Pas arası / 90
0.86
2.3
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Johann LepenantNantes · 23
%95
0gol
1asist
66scout
€7.00M
Ligue 1
Gustavo MendoncaAVS · 22
%71
0gol
0asist
62scout
Primeira Liga
Kerem DemirbayKasımpaşa · 32
%71
1gol
0asist
44scout
Süper Lig
Justin KumiAvellino · 21
%66
1gol
0asist
62scout
€1.20M
Serie B
Abdurrahim DursunGençlerbirliği S.K. · 27
%66
0gol
1asist
57scout
€2.20M
Süper Lig
Hakon Helland HosethKFUM Oslo · 26
%63
1gol
3asist
65scout
Eliteserien
Siebe SchrijversOH Leuven · 29
%60
3gol
1asist
56scout
Jupiler Pro League
Pedro OrtizCordoba · 25
%60
0gol
0asist
61scout
€600K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

