Gol10.76 / 90
Asist00.00 / 90
Şut53.81 / 90
Kilit pas43.05 / 90
Başarılı dripling10.76 / 90
Kazanılan ikili86.10 / 90
Rating7.15
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.760.38
Asist
0.000.27
Şut
3.811.56
Kilit pas
3.051.67
Başarılı dripling
0.761.29
Kazanılan ikili
6.103.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Jupiler Pro League2025 · Zulte Waregem · 33 maç
10gol9.
6asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
3
118
1
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan8%44
Müdahale5
Faul22 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.76
Kart1
2025/26
32
2.369
10
7
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%54 isabet
Kilit pas44
Drible34%46 başarı
İkili kazanılan81%34
Müdahale16
Faul3727 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11293 yedek
G+A / 900.65
Kart2
TOPLAM GOL11
İLK 11304 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 3 %27
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 4 %36
- 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-18%31
- 3-4-1-26%23
- 3-4-2-14%15
- 3-4-34%15
- 3-5-22%8
- 4-3-32%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | WrexhamH | 0-0 | 37 | 1 | 6.5 | ||
| 01.09.2026 | WatfordH | 2-0 | 57 | 2 | 7.1 | ||
| 29.08.2026 | DerbyA | 0-3 | 24 | 1 | 2 | 7.8 | |
| 01.05.2026 | Cercle BruggeA | 2-3 | 88 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 26.04.2026 | RAAL La LouvièreH | 4-0 | 23↑ | 2 | 2 | 9.5 | |
| 19.04.2026 | RAAL La LouvièreA | 0-2 | 70 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.04.2026 | DenderA | 1-2 | 73 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 04.04.2026 | Cercle BruggeH | 2-2 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | CharleroiH | 1-0 | 79 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 13.03.2026 | GentA | 2-0 | 81 | – | 5.9 | ||
| 08.03.2026 | Standard LiegeH | 0-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | KV MechelenA | 2-1 | 87 | 1 | 4 | 6.3 | |
| 22.02.2026 | AnderlechtH | 2-4 | 79 | 3 | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | St. TruidenA | 3-2 | 76 | 2 | 2 | 9.0 | |
| 07.02.2026 | DenderH | 1-0 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | KVC WesterloH | 0-1 | 62 | 1 | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | Club Brugge KVA | 4-3 | 22↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 13.12.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-2 | 77 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.12.2025 | OH LeuvenA | 1-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | Cercle BruggeH | 1-1 | 77 | – | 7.0 | ||
| 21.11.2025 | Standard LiegeA | 0-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 07.11.2025 | DenderA | 2-2 | 58 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Union St. GilloiseH | 1-4 | 56 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 19.10.2025 | GentH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.10.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | AntwerpH | 2-0 | 98 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | CharleroiA | 1-2 | 77 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 13.09.2025 | OH LeuvenH | 2-0 | 78 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 31.08.2025 | GenkA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | St. TruidenH | 0-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 16.08.2025 | Club Brugge KVH | 0-1 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | AnderlechtA | 2-3 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 02.08.2025 | KVC WesterloA | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 26.07.2025 | KV MechelenH | 1-1 | 90 | 4 | 6.5 |
ŞUT8
GOL1
xG2.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%38
- Kontra atak2%25
- Korner2%25
- Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%75
- Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 4 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 1 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2369 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.5Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS73.62369 dk
KARARİzlemeye değer77/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
93.6
Çizgi kanadı
86.3
Baskıcı forvet
85.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%92
Dakika
%89
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%92
Dakika
%96
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
73.6
76
97
Ortalama rating
6.92
7.2
96
Kilit pas / 90
1.67
1.6
100
Asist / 90
0.27
0.32
84
Gol / 90
0.38
0.38
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matías SouléAS Roma · 22
%95
6gol
5asist
65scout
€35.00M
Serie A
Juan Santos da SilvaGöztepe · 23
%83
11gol
4asist
72scout
€8.00M
Süper Lig
Ivan BrnićIstanbul Basaksehir · 24
%78
4gol
1asist
71scout
€300K
Süper Lig
Isak BjerkeboSirius · 22
%74
7gol
3asist
74scout
Allsvenskan
Lewis DobbinPreston · 22
%66
10gol
8asist
80scout
€2.50M
Championship
Daníel Tristan GuðjohnsenMalmo FF · 19
%61
5gol
4asist
81scout
Allsvenskan
Metehan MimaroğluGençlerbirliği S.K. · 31
%60
5gol
4asist
63scout
€400K
Süper Lig
Mustapha BunduHannover 96 · 28
%60
4gol
5asist
74scout
€1.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

