Gabriël Reiziger
Belgium · Goalkeeper

Gabriël Reiziger

YAŞ26
BOY190
DOĞUM YERİSint-Niklaas
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.03 / 90
Kilit pas20.06 / 90
Kazanılan ikili120.33 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 19 kaleciler
Kurtarış — %56 (3.01) Yenen gol (az iyi) — %28 (1.45) Pas isabeti — %89 (%73) Pas hacmi — %94 (32.8) 67 ORT. % 56 28 89 94
  • Kurtarış 3.01 %56
  • Yenen gol (az iyi) 1.45 %28
  • Pas isabeti %73 %89
  • Pas hacmi 32.8 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3234 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Belgium
🏆 Super Cup2018 · Belgium
🥈 Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division ANone · Belgium · 2nd Place
🥈 Play-offs 1/2None · Belgium · 2nd Place
🥈 Challenger Pro League2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 Play-offs 1/22021 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
2025/26 36 3.234 0 1 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 36 3.234 0 1 7.22
Kilit pas2
İkili kazanılan12%86
Müdahale1
İlk 1136
G+A / 900.03
Kart1
2020/21 7 90 0 0 6.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueWaasland-beveren 7 90 0 0 6.00
İlk 1116 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11360 yedek girdi
KART1
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 8 3-4-3 — 7 3-4-1-2 — 6 3-4-2-1 — 5 3-5-2 — 2 4-4-2 — 2 30 maç
  • 4-2-3-18%27
  • 3-4-37%23
  • 3-4-1-26%20
  • 3-4-2-15%17
  • 3-5-22%7
  • 4-4-22%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 DenderH 2-1 83 7.0
01.05.2026 Cercle BruggeA 2-3 88 6.9
26.04.2026 RAAL La LouvièreH 4-0 86 7.9
19.04.2026 RAAL La LouvièreA 0-2 97 6.9
12.04.2026 DenderA 1-2 87 8.3
04.04.2026 Cercle BruggeH 2-2 91 7.7
22.03.2026 CharleroiH 1-0 85 8.3
13.03.2026 GentA 2-0 81 7.0
08.03.2026 Standard LiegeH 0-1 95 7.0
28.02.2026 KV MechelenA 2-1 87 6.9
22.02.2026 AnderlechtH 2-4 89 5.9
15.02.2026 St. TruidenA 3-2 94 6.2
07.02.2026 DenderH 1-0 86 7.9
31.01.2026 KVC WesterloH 0-1 90 7.3
24.01.2026 Club Brugge KVA 4-3 86 1 6.2
17.01.2026 GenkH 2-1 90 7.9
27.12.2025 AntwerpA 2-1 90 7.0
20.12.2025 Union St. GilloiseA 2-0 90 6.7
13.12.2025 RAAL La LouvièreH 2-2 90 7.7
07.12.2025 OH LeuvenA 1-1 90 7.7
29.11.2025 Cercle BruggeH 1-1 90 7.3
21.11.2025 Standard LiegeA 0-0 90 9.6
07.11.2025 DenderA 2-2 90 6.6
01.11.2025 Union St. GilloiseH 1-4 90 6.9
26.10.2025 Cercle BruggeA 1-1 90 6.3
19.10.2025 GentH 4-1 90 7.9
04.10.2025 RAAL La LouvièreA 0-0 94 7.6
27.09.2025 AntwerpH 2-0 98 7.6
20.09.2025 CharleroiA 1-2 90 6.3
13.09.2025 OH LeuvenH 2-0 97 9.0
31.08.2025 GenkA 3-2 90 6.7
23.08.2025 St. TruidenH 0-2 90 6.0
16.08.2025 Club Brugge KVH 0-1 90 6.9
10.08.2025 AnderlechtA 2-3 90 7.9
02.08.2025 KVC WesterloA 3-1 90 6.2
26.07.2025 KV MechelenH 1-1 90 6.6
18.04.2021 OH LeuvenA 1-2
11.04.2021 KortrijkH 3-4
06.04.2021 St. TruidenH 2-4
03.04.2021 OostendeA 0-2
06.03.2021 Beerschot WilrijkH 1-2 90 6.0
17.02.2021 AS EupenH 1-0
06.02.2021 Club Brugge KVH 0-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 43 maç
Zulte Waregem 36maç 2025
Waasland-beveren 7maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-17 Lokeren-Temse Zulte Waregem
2024-07-01 KV Oostende Lokeren-Temse free transfer
2024-07-01 Oostende Lokeren-Temse
2023-07-06 SK Beveren KV Oostende ?
2023-07-06 Waasland-beveren Oostende
2023-01-03 Dender Waasland-beveren
2023-01-03 FCV Dender EH SK Beveren End of loan
2022-09-06 Waasland-beveren Dender
2022-09-06 SK Beveren FCV Dender EH loan transfer
2019-07-01 Club Brugge Waasland-Beveren ?
2019-06-19 Club Brugge KV Waasland-beveren
2018-07-01 FC Brügge U21 Club Brugge -
2016-07-01 Club Bruges U19 FC Brügge U21 -
2015-07-01 Club Brugge Yth Club Bruges U19 -
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3234 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS60.23234 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 84.4
Kurtarıcı kaleci 77.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 68 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %67
Dakika %94
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %73
Dakika %98
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 32.76 38 86
Ortalama rating 7.22 7.2 100
Performans skoru 60.2 76 79
Kurtarış / 90 3.01 3.2 94
Yenen gol / 90 1.45 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam