Daniel Iversen
Denmark · Goalkeeper

Daniel Iversen

YAŞ28
BOY193
KİLO80
KULÜPPreston
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.44 / 90
Rating6.31
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 25 kaleciler
Kurtarış — %71 (3.11) Yenen gol (az iyi) — %33 (0.67) Pas isabeti — %21 (%53) Pas hacmi — %33 (30.2) 40 ORT. % 71 33 21 33
  • Kurtarış 3.11 %71
  • Yenen gol (az iyi) 0.67 %33
  • Pas isabeti %53 %21
  • Pas hacmi 30.2 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 405 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Premier League Asia Trophy2017 · World · 2nd Place
🥈 Community Shield2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 5 405 0 0 6.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 5 405 0 0 6.31
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
İlk 115
2025/26 37 3.220 0 1 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
League CupPreston 1 0 0 0
ChampionshipPreston 36 3.220 0 1 7.04
Kilit pas3
İkili kazanılan11%85
İlk 11361 yedek
G+A / 900.03
Kart2
2024/25 12 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeicester 12 0 0 0
2023/24 19 1.620 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipLeicester 1 0 0 0
ChampionshipStoke City 18 1.620 0 0 6.75
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%64
İlk 11181 yedek
2022/23 38 1.080 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeicester 38 1.080 0 0 6.69
İkili kazanılan3%100
İlk 111226 yedek
2021/22 46 4.133 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 46 4.133 0 0 6.95
Kilit pas2
İkili kazanılan14%78
İlk 11451 yedek
Kart1
2020/21 23 2.070 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPreston 23 2.070 0 0 6.93
Kilit pas1
İkili kazanılan14%78
İlk 1123
TOPLAM GOL1
İLK 115238 yedek girdi
KART3
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 3-5-2 — 16 4-1-4-1 — 11 3-1-4-2 — 6 5-3-2 — 6 3-4-1-2 — 4 73 maç
  • 4-2-3-130%41
  • 3-5-216%22
  • 4-1-4-111%15
  • 3-1-4-26%8
  • 5-3-26%8
  • 3-4-1-24%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BlackburnH 2-1 90 0 7.3
01.09.2026 Bristol CityH 1-3 90 0 6.2
29.08.2026 CharltonA 1-0 90 0 5.6
22.08.2026 WolvesH 1-3 45 6.2
15.08.2026 BoltonA 2-1 90 6.3
02.05.2026 SouthamptonH 1-3 45 6.0
25.04.2026 Sheffield UtdA 2-3 87 6.3
22.04.2026 BirminghamA 2-1 91 7.0
18.04.2026 West BromH 0-2 90 7.0
11.04.2026 CharltonA 1-2 86 7.2
06.04.2026 QPRH 1-1 86 7.9
03.04.2026 LeicesterA 2-2 98 8.6
20.03.2026 Stoke CityH 3-1 84 6.5
14.03.2026 NorwichA 2-0 88 6.3
11.03.2026 CoventryA 3-0 90 8.3
04.01.2026 Bristol CityA 0-2 97 6.3
01.01.2026 Sheffield WednesdayH 3-0 90 7.0
29.12.2025 WrexhamA 2-1 90 7.2
26.12.2025 Stoke CityA 0-0 90 7.5
20.12.2025 NorwichH 1-1 90 6.5
13.12.2025 Oxford UnitedA 1-2 96 7.6
09.12.2025 CoventryH 1-1 90 9.3
06.12.2025 WrexhamH 1-1 90 6.3
29.11.2025 Sheffield WednesdayA 2-3 90 7.7
25.11.2025 WatfordA 1-1 90 6.5
21.11.2025 BlackburnH 1-2 90 6.6
08.11.2025 MillwallA 1-1 90 6.6
05.11.2025 SwanseaH 2-1 95 6.9
01.11.2025 SouthamptonA 0-2 90 7.6
24.10.2025 Sheffield UtdH 3-2 90 6.2
21.10.2025 BirminghamH 0-1 90 7.0
18.10.2025 West BromA 2-1 100 6.6
04.10.2025 CharltonH 2-0 90 6.2
30.09.2025 Hull CityA 2-2 90 6.7
27.09.2025 Bristol CityH 0-0 90 8.9
20.09.2025 DerbyA 0-1 90 7.2
13.09.2025 MiddlesbroughH 2-2 90 6.6
30.08.2025 PortsmouthA 1-0 97 6.5
23.08.2025 IpswichH 1-0 90 7.2
16.08.2025 LeicesterH 2-1 90 6.3
12.08.2025 BarrowA 0-1
09.08.2025 QPRA 1-1 90 1 7.5
25.05.2025 BournemouthA 2-0
18.05.2025 IpswichH 2-0
11.05.2025 Nottingham ForestA 2-2
03.05.2025 SouthamptonH 2-0
26.01.2025 TottenhamA 1-2
18.01.2025 FulhamH 0-2
15.01.2025 Crystal PalaceH 0-2
04.01.2025 Aston VillaA 2-1
29.12.2024 Manchester CityH 0-2
26.12.2024 LiverpoolA 3-1
22.12.2024 WolvesH 0-3
31.08.2024 Aston VillaH 1-2
04.05.2024 Bristol CityH 4-0 90 7.2
27.04.2024 SouthamptonA 0-1 90 7.0
20.04.2024 PlymouthH 3-0 90 6.9
13.04.2024 Sheffield WednesdayA 1-1 90 6.9
10.04.2024 SwanseaA 3-0 90 6.2
06.04.2024 West BromH 2-2 90 6.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 180 maç
Preston 111maç 2020–2026
Leicester 51maç 2022–2024
Stoke City 18maç 2023
Denmark 2020–2022
Denmark U21 2017–2021
Rotherham 2019
Oldham 2018
Leicester City U23 2016–2017
Denmark U19 2015–2016
Esbjerg 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Leicester Preston
2024-07-01 Stoke City Leicester
2024-05-31 Stoke City Leicester End of loan
2024-01-05 Leicester Stoke City
2022-07-01 Preston Leicester
2022-05-31 Preston Leicester End of loan
2021-08-04 Leicester Preston loan transfer
2021-08-04 Preston Preston
2021-05-31 Preston Leicester End of loan
2021-01-07 Leicester Preston loan transfer
2021-01-06 OH Leuven Leicester End of loan
2020-08-11 Leicester OH Leuven
2020-07-01 Leicester U23 Leicester -
2020-05-31 Rotherham Leicester U23 End of loan
2019-07-22 Leicester Rotherham
2019-05-31 Oldham Athletic Leicester U23 End of loan
2018-07-26 Leicester Oldham
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3220 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2Championship 2025
PERFORMANS62.73220 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 84.1
Kurtarıcı kaleci 76.6
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 91 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %83
Dakika %88
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %78
Dakika %98
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 32.11 38 84
Ortalama rating 7.04 7.2 98
Performans skoru 62.7 76 82
Kurtarış / 90 2.8 3.2 88
Yenen gol / 90 1.17 1.3 10
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam