LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.32 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.62 / 90
Kilit pas41.30 / 90
Başarılı dripling51.62 / 90
Kazanılan ikili227.15 / 90
Rating7.30
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 73 orta sahalar
- Kilit pas 1.30 %49
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.62 %86
- Pas isabeti %84 %64
- Top kapma 2.27 %44
- İkili mücadele %76 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 277 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
20.
Jupiler Pro League2025 · Zulte Waregem · 30 maç
8gol20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2020/2021 · Italy
🥈
Coppa Italia2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2021 · World · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
4
277
1
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan22%76
Müdahale6
Faul110 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.32
2025/26
30
1.740
7
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%46 isabet
Kilit pas16
Drible19%41 başarı
İkili kazanılan86%51
Müdahale24
Faul1036 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111614 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2021/22
12
77
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%21
Faul62 kazanılan
Kart1
2020/21
29
185
0
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan18%41
Müdahale3
Faul67 kazanılan
İlk 11128 yedek
TOPLAM GOL8
İLK 111944 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 4 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-216%33
- 4-2-3-19%19
- 4-4-27%15
- 3-4-36%12
- 3-4-1-25%10
- 3-4-2-15%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KVC WesterloA | 2-2 | 91 | 3 | 7.3 | ||
| 22.08.2026 | SK BeverenH | 4-0 | 14 | – | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2026 | GenkH | 2-1 | 88 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 09.05.2026 | DenderH | 2-1 | 83 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.05.2026 | Cercle BruggeA | 2-3 | 70 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 26.04.2026 | RAAL La LouvièreH | 4-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | RAAL La LouvièreA | 0-2 | 92 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.04.2026 | DenderA | 1-2 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | Cercle BruggeH | 2-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | CharleroiH | 1-0 | 85 | – | 7.9 | ||
| 13.03.2026 | GentA | 2-0 | 36↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | Standard LiegeH | 0-1 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | KV MechelenA | 2-1 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | AnderlechtH | 2-4 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | St. TruidenA | 3-2 | 4↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | DenderH | 1-0 | 26↑ | 3 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | KVC WesterloH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | Club Brugge KVA | 4-3 | 86 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.01.2026 | GenkH | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 27.12.2025 | AntwerpA | 2-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 74 | 2 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | OH LeuvenA | 1-1 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | Cercle BruggeH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | Standard LiegeA | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | DenderA | 2-2 | 86 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 01.11.2025 | Union St. GilloiseH | 1-4 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 31↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | GentH | 4-1 | 22↑ | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | AntwerpH | 2-0 | 27↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 20.09.2025 | CharleroiA | 1-2 | 45↑ | 3 | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | OH LeuvenH | 2-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 09.12.2023 | InterA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | VeronaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | AS RomaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | AtalantaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2023 | AC MilanA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | MonzaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2023 | LecceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2023 | EmpoliA | 0-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 01.10.2023 | GenoaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2023 | NapoliA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | FiorentinaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | CagliariA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | FrosinoneH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2023 | SalernitanaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | JuventusH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2022 | FiorentinaA | 2-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 16.05.2022 | LazioH | 2-2 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 06.05.2022 | GenoaA | 2-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 01.05.2022 | VeneziaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2022 | SampdoriaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | SpeziaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2022 | EmpoliA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2022 | TorinoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2022 | AtalantaA | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 06.02.2022 | VeronaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | AC MilanA | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT57
GOL9
xG6.6
xG FARKI+2.4over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%49
- Açık oyun9%16
- Korner7%12
- Kontra atak5%9
- Taç sonrası4%7
- Serbest vuruş4%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak42%74
- Sol ayak11%19
- Kafa4%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR57 şut
- 1-15' 5 %9
- 16-30' 5 %9
- 31-45' 9 %16
- 46-60' 8 %14
- 61-75' 12 %21
- 76-90+' 18 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 90 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2023
SakatlıkŞüpheli
3 maç
11.2022
Bacak kırığıKadroda yok
20 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1740 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS53.01740 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
80.8
Pivot forvet
74.5
Bitirici
73.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%66
Dakika
%80
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%69
Dakika
%90
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.85
7.15
96
Performans skoru
53
76
70
Gol / 90
0.36
0.42
86
İkili mücadele kazanma
50.89
50
100
Müdahale / 90
1.24
1.4
89
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maximiliano UrrutiNew England Revolution · 34
%95
2gol
0asist
43scout
Major League Soccer
Paul SmythQPR · 28
%87
6gol
2asist
60scout
Championship
Calvin HarrisColorado Rapids · 25
%86
5gol
1asist
65scout
Major League Soccer
RayanVasco DA Gama · 19
%85
14gol
1asist
76scout
Serie A
Tiago TomásVfB Stuttgart · 23
%67
4gol
2asist
70scout
€15.00M
Bundesliga
Justin NjinmahWerder Bremen · 25
%63
5gol
0asist
63scout
€5.00M
Bundesliga
Raúl García de HaroOsasuna · 25
%61
6gol
0asist
73scout
€3.00M
La Liga
Fernando NiñoBurgos · 25
%60
7gol
1asist
64scout
€2.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


