Niklas Hedl
Austria · Midfielder

Niklas Hedl

YAŞ22
BOY184
KİLO80
LİGJupiler Pro League
BU SEZON2G · 0A
Gol20.74 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.21 / 90
Kilit pas31.11 / 90
Başarılı dripling51.84 / 90
Kazanılan ikili134.80 / 90
Rating7.17
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 31 forvetler
Gol — %90 (0.74) Şut — %53 (2.2) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %67 (1.11) Drible — %80 (1.84) İkili mücadele — %60 (%48) 58 ORT. % 90 53 0 67 80 60
  • Gol 0.74 %90
  • Şut 2.2 %53
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.11 %67
  • Drible 1.84 %80
  • İkili mücadele %48 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 244 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Jupiler Pro League2026 · Zulte Waregem · 4 maç 2gol9. 2asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Challenger Pro League2024/2025 · Belgium
🥈 Jugendliga U182021/2022 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 2 G+A
2024 0 2025 1 2026 2
GolAsist
2026/27 4 244 2 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 4 244 2 0 7.17
Şut6%100 isabet
Kilit pas3
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan13%48
Müdahale5
Faul13 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.74
2025/26 31 344 1 0 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueZulte Waregem 31 344 1 0 6.41
Şut3%100 isabet
Kilit pas2
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan15%32
Müdahale1
Faul35 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11427 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2024/25 2 11 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 2 11 0 0 6.70
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
TOPLAM GOL3
İLK 11730 yedek girdi
KART1
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %67
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 10 3-4-3 — 6 3-4-2-1 — 4 3-4-1-2 — 3 3-5-2 — 2 4-2-2-2 — 2 27 maç
  • 4-2-3-110%37
  • 3-4-36%22
  • 3-4-2-14%15
  • 3-4-1-23%11
  • 3-5-22%7
  • 4-2-2-22%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 A. EmentaA. Ementa 1 J. OpokuJ. Opoku Hedl 3
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 KVC WesterloA 2-2 83 2 3 8.9
22.08.2026 SK BeverenH 4-0 14 6.5
15.08.2026 Union St. GilloiseA 0-0 71 2 6.6
09.08.2026 GenkH 2-1 76 1 6.7
09.05.2026 DenderH 2-1 56 1 6.6
01.05.2026 Cercle BruggeA 2-3 18 6.7
26.04.2026 RAAL La LouvièreH 4-0
19.04.2026 RAAL La LouvièreA 0-2
12.04.2026 DenderA 1-2
04.04.2026 Cercle BruggeH 2-2
22.02.2026 AnderlechtH 2-4 10 6.3
15.02.2026 St. TruidenA 3-2
07.02.2026 DenderH 1-0
31.01.2026 KVC WesterloH 0-1
24.01.2026 Club Brugge KVA 4-3 7
17.01.2026 GenkH 2-1
27.12.2025 AntwerpA 2-1
20.12.2025 Union St. GilloiseA 2-0 10 6.5
13.12.2025 RAAL La LouvièreH 2-2
07.12.2025 OH LeuvenA 1-1
29.11.2025 Cercle BruggeH 1-1
21.11.2025 Standard LiegeA 0-0
07.11.2025 DenderA 2-2
01.11.2025 Union St. GilloiseH 1-4
26.10.2025 Cercle BruggeA 1-1
19.10.2025 GentH 4-1
04.10.2025 RAAL La LouvièreA 0-0
27.09.2025 AntwerpH 2-0
20.09.2025 CharleroiA 1-2
13.09.2025 OH LeuvenH 2-0
23.08.2025 St. TruidenH 0-2 52 5.5
16.08.2025 Club Brugge KVH 0-1 81 6.3
10.08.2025 AnderlechtA 2-3 85 1 1 7.2
02.08.2025 KVC WesterloA 3-1 10 1 6.3
26.07.2025 KV MechelenH 1-1 15 6.3
19.12.2024 FC CopenhagenH 3-0
24.10.2024 FC NoahH 1-0 11 6.7
ŞUT13
GOL3
xG2.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%23.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
41' · xG 0.256 90' · xG 0.065 90' · xG 0.039 84' · xG 0.291 30' · xG 0.607 · GOL 19' · xG 0.229 16' · xG 0.056 63' · xG 0.754 · GOL 44' · xG 0.011 25' · xG 0.202 · GOL 25' · xG 0.047 58' · xG 0.043 32' · xG 0.168
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%31) Kontra atak — 4 (%31) Açık oyun — 2 (%15) Korner — 2 (%15) Taç sonrası — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası4%31
  • Kontra atak4%31
  • Açık oyun2%15
  • Korner2%15
  • Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%62) Sol ayak — 3 (%23) Kafa — 2 (%15) 13 şut
  • Sağ ayak8%62
  • Sol ayak3%23
  • Kafa2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 0 16-30' — 5 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 5 %38
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 3 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 37 maç
Zulte Waregem 35maç 2025–2026
Rapid Vienna 2maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-09 Rapid Wien II Zulte Waregem loan transfer
2020-07-01 AKA Rapid U18 Rapid Wien II -
2019-07-01 AKA Rapid U16 AKA Rapid U18 -
2018-07-01 AKA Rapid U15 AKA Rapid U16 -
2017-07-01 Rapid Youth AKA Rapid U15 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 344 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS41.7344 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 47.8
İçe kat eden kanat 45.4
Pivot forvet 43.2
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %51
Dakika %46
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %56
Dakika %57
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti 100 48 100
Performans skoru 41.7 78 54
Ortalama rating 6.41 7.15 90
Tahmini xG / 90 0.329 0.48 68
Gol / 90 0.26 0.65 40
İsabetli şut / 90 0.78 1.8 43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam