Brazil · Attacker
Gabriel Davi Gomes Sara
LİGTorneo Amistoso de Verano
BU SEZON8G · 2A
Gol40.23 / 90
Asist20.11 / 90
Şut221.26 / 90
Kilit pas90.52 / 90
Başarılı dripling140.80 / 90
Kazanılan ikili583.33 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2025 · 39 forvetler
- Gol 0.23 %34
- Şut 1.3 %13
- Asist 0.11 %53
- Kilit pas 0.52 %11
- Drible 0.80 %71
- İkili mücadele %38 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1569 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
CONMEBOL Libertadores2025 · Bolívar · 6 maç
4gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Torneo Amistoso de Verano2025 · Bolivia
🏆
Primera División2024 · Bolivia
🏆
Australia Cup2023 · Australia
🏆
Supercopa do Brasil2022 · Brazil
🏆
Mineiro 12022 · Brazil
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 13 G+A
GolAsist
2025/26
29
1.979
8
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%55 isabet
Kilit pas13
Drible20%40 başarı
İkili kazanılan72%37
Müdahale2
Faul1214 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı2
İlk 11209 yedek
G+A / 900.45
Kart3
2022/23
22
202
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan13%34
Müdahale1
Faul32 kazanılan
İlk 11121 yedek
2021/22
30
2.207
7
6
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%26 isabet
Kilit pas35
Drible24%44 başarı
İkili kazanılan122%33
Müdahale9
Faul2212 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11255 yedek
G+A / 900.53
Kart3
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 11229 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA90
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-15%19
- 4-1-4-15%19
- 4-2-3-15%19
- 3-4-34%15
- 4-3-34%15
- 5-4-13%12
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Tigres UANLA | 5-1 | 42↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 23.04.2026 | TolucaH | 4-3 | 26↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.04.2026 | Club QueretaroH | 1-1 | 35↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 3-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | NecaxaA | 2-1 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.03.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | Club AmericaA | 2-0 | 21↑ | 1 | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | LeonH | 4-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 13.01.2026 | PueblaA | 2-1 | 96 | – | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | FC JuarezH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | NecaxaH | 1-1 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.11.2025 | Club QueretaroA | 1-0 | 96 | 2 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | Club AmericaH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | Santos LagunaH | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Atletico San LuisH | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | AtlasH | 1-1 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.08.2025 | FC JuarezA | 1-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | Tigres UANLH | 2-2 | 76 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 18.08.2025 | MonterreyA | 3-2 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | Club TijuanaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | PachucaA | 1-0 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 29.05.2025 | Cerro PortenoH | 4-0 | 19↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.05.2025 | PalmeirasA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.05.2025 | Sporting CristalA | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.04.2025 | PalmeirasH | 2-3 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 10.04.2025 | Sporting CristalH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.04.2025 | Cerro PortenoA | 4-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.02.2023 | EstorilA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2023 | PortimonenseA | 1-0 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 31.01.2023 | GIL VicenteH | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 26.01.2023 | BenficaH | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.01.2023 | SC BragaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2022 | CuiabaA | 1-1 | 77 | – | 6.3 | ||
| 10.07.2022 | Sao PauloH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2022 | JuventudeA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 26.06.2022 | Fortaleza ECH | 3-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.06.2022 | FlamengoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2022 | CearaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.06.2022 | SantosH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2022 | FluminenseA | 5-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 05.06.2022 | PalmeirasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2022 | AvaiH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | Atletico GoianienseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2022 | RB BragantinoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2022 | America MineiroH | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.04.2022 | GoiasA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2022 | CoritibaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2022 | Atletico ParanaenseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | InternacionalH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2021 | Philadelphia UnionA | 1-0 | 58 | – | 6.7 | ||
| 07.11.2021 | Nashville SCA | 1-1 | 83 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.11.2021 | Atlanta United FCH | 0-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 30.10.2021 | CF MontrealH | 1-0 | 45↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.10.2021 | DC UnitedA | 1-0 | 58 | 2 | 6.3 | ||
| 23.10.2021 | Columbus CrewA | 1-2 | 77 | 2 | 6.9 | ||
| 23.09.2021 | New York City FCH | 1-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 17.09.2021 | Inter MiamiA | 0-4 | 90 | 2 | 8 | 8.2 | |
| 14.09.2021 | Columbus CrewA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 |
ŞUT6
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%33
- Korner2%33
- Kontra atak1%17
- Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
- Kafa3%50
- Sol ayak2%33
- Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %83
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-28
Atlético-MG
→
Bolívar
?
Atlético-MG
→
Bolívar
?
2024-06-30
Sydney FC
→
Atlético-MG
End of loan
Sydney FC
→
Atlético-MG
End of loan
2023-09-12
Atlético-MG
→
Sydney FC
loan transfer
Atlético-MG
→
Sydney FC
loan transfer
2023-08-30
Juventude
→
Atlético-MG
End of loan
Juventude
→
Atlético-MG
End of loan
2023-06-15
Atlético-MG
→
Juventude
loan transfer
Atlético-MG
→
Juventude
loan transfer
2023-06-14
Paços Ferreira
→
Atlético-MG
End of loan
Paços Ferreira
→
Atlético-MG
End of loan
2023-01-01
Atlético-MG
→
Paços Ferreira
loan transfer
Atlético-MG
→
Paços Ferreira
loan transfer
2022-12-31
Vasco da Gama
→
Atlético-MG
End of loan
Vasco da Gama
→
Atlético-MG
End of loan
2022-08-03
Atlético-MG
→
Vasco da Gama
loan transfer
Atlético-MG
→
Vasco da Gama
loan transfer
2022-01-19
Oeste
→
Atlético-MG
€1.25m
Oeste
→
Atlético-MG
€1.25m
2022-01-18
New York
→
Oeste
End of loan
New York
→
Oeste
End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1569 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0Liga MX 2025
PERFORMANS48.21569 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%56
Dakika
%80
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%64
Dakika
%88
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cedric TeuchertSt. Louis City · 28
%95
3gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Ousmane DiawaraSCR Altach · 26
%88
5gol
0asist
60scout
€500K
Bundesliga
Dawda CamaraCadiz · 23
%77
4gol
0asist
58scout
€15.00M
Segunda División
Chukwubuikem IkwuemesiOH Leuven · 24
%76
4gol
0asist
58scout
Jupiler Pro League
Jordan LarssonFC Copenhagen · 28
%66
3gol
1asist
53scout
UEFA Champions League
Mateo PellegrinoParma · 24
%63
8gol
1asist
58scout
€15.00M
Serie A
Callum WilsonWest Ham · 33
%62
5gol
1asist
58scout
Premier League
Tani OluwaseyiVillarreal · 25
%60
2gol
2asist
59scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



