Ibrahima Konaté
Mali · Defender

Ibrahima Konaté

YAŞ21
BOY173 cm
KİLO66 kg
DOĞUM YERİBamako
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.35 / 90
Kilit pas40.35 / 90
Başarılı dripling171.48 / 90
Kazanılan ikili655.65 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %93 (2.52) Pas arası — %22 (0.87) Blok — %58 (0.52) İkili mücadele — %27 (%53) Pas isabeti — %25 (%79) Faul (az iyi) — %57 (1.04) 47 ORT. % 93 22 58 27 25 57
  • Müdahale 2.52 %93
  • Pas arası 0.87 %22
  • Blok 0.52 %58
  • İkili mücadele %53 %27
  • Pas isabeti %79 %25
  • Faul (az iyi) 1.04 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1036 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2022 0 2023 2 2025 0
GolAsist
2025/26 17 1.036 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Clermont Foot 17 1.036 0 0 6.71
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible17%45 başarı
İkili kazanılan65%53
Müdahale29
Faul1210 kazanılan
İlk 11116 yedek
Kart3
2023/24 21 1.073 1 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 21 1.073 1 1 6.78
Şut9%44 isabet
Kilit pas16
Drible22%52 başarı
İkili kazanılan69%48
Müdahale26
Faul1714 kazanılan
İlk 11129 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2022/23 16 579 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 16 579 0 0 6.59
Şut2
Kilit pas2
Drible25%83 başarı
İkili kazanılan51%59
Müdahale19
Faul94 kazanılan
İlk 11610 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 113425 yedek girdi
KART7
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 22 4-2-3-1 — 15 4-4-2 — 12 3-5-2 — 5 3-4-3 — 2 4-1-4-1 — 1 57 maç
  • 3-4-2-122%39
  • 4-2-3-115%26
  • 4-4-212%21
  • 3-5-25%9
  • 3-4-32%4
  • 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 S. NicholsonS. Nicholson 1 D. TheodoridisD. Theodoridis Konaté 2
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.01.2026 LavalH 4-1 90 1 7.7
12.12.2025 NancyA 1-0 86 6.3
05.12.2025 BoulogneH 1-1 66 6.3
22.11.2025 RED Star FC 93A 2-2 13 6.7
07.11.2025 AmiensH 2-1 23 6.6
31.10.2025 BastiaA 1-0 8 6.2
28.10.2025 MontpellierH 1-1 45 6.7
24.10.2025 GuingampA 0-1 90 7.5
17.10.2025 AnnecyH 0-1 28 6.9
03.10.2025 PAUA 3-1 90 6.2
26.09.2025 Le MansH 1-1 83 6.3
23.09.2025 ReimsA 4-1 90 5.6
19.09.2025 RodezA 0-1 90 7.2
13.09.2025 Saint EtienneH 1-2 90 1 6.3
29.08.2025 LavalA 0-0 89 1 7.3
22.08.2025 GrenobleH 2-1 54 1 7.5
15.08.2025 Estac TroyesH 0-0 1
10.03.2024 MetzA 1-0 90 1 6.9
02.03.2024 MarseilleH 1-5 12 6.3
25.02.2024 NiceA 0-0 8 1 6.6
18.02.2024 RennesA 3-1 3
14.01.2024 NantesA 1-2 51 1 6.9
20.12.2023 RennesH 1-3 90 1 1 7.2
17.12.2023 MarseilleA 2-1 33 6.3
03.12.2023 Stade Brestois 29A 3-0 81 5.7
29.11.2023 MontpellierA 1-1 68 1 7.0
25.11.2023 LensH 0-3 86 6.9
12.11.2023 LorientH 1-0 90 6.9
05.11.2023 StrasbourgA 0-0 82 6.6
27.10.2023 NiceH 0-1 88 1 6.5
22.10.2023 LyonA 1-2 90 7.0
30.09.2023 Paris Saint GermainH 0-0 90 1 8.0
24.09.2023 Le HavreA 2-1 73 1 2 7.9
17.09.2023 NantesH 0-1
03.09.2023 ToulouseA 2-2
27.08.2023 MetzH 0-1 11 6.7
20.08.2023 ReimsA 2-0 18 6.3
13.08.2023 MonacoH 2-4 9 6.3
03.06.2023 Paris Saint GermainA 2-3
27.05.2023 LorientH 2-0
21.05.2023 Stade Brestois 29A 2-1
14.05.2023 LyonH 2-1
07.05.2023 AuxerreA 1-1
30.04.2023 ReimsH 1-0 12 1 6.5
23.04.2023 NiceA 1-2 45 6.3
16.04.2023 AngersH 2-1 8 6.9
09.04.2023 Estac TroyesA 0-2
02.04.2023 AjaccioH 2-1 64 5.9
19.03.2023 MontpellierA 2-1 90 1 7.3
12.03.2023 LensH 0-4 90 6.0
05.03.2023 ToulouseA 0-1 90 7.2
26.02.2023 StrasbourgH 1-1 90 6.3
19.02.2023 RennesA 2-0 90 6.9
11.02.2023 MarseilleH 0-2
ŞUT8
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.0 41' · xG 0.0 40' · xG 0.0 2' · xG 0.0 90' · xG 0.0 75' · xG 0.0 45' · xG 0.0 24' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%62) Korner — 2 (%25) Duran top — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası5%62
  • Korner2%25
  • Duran top1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%88) Sol ayak — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak7%88
  • Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 3 %38
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 1 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 54 maç
Clermont Foot 54maç 2022–2025
Mali 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Kifisia Clermont Foot 63 Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-30 US Thionville Lusitanos Red Star FC Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Kifisia Clermont Foot
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 SakatlıkKadroda yok 9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1036 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.5Ligue 2 2025
PERFORMANS64.11036 dk
KARARİzlemeye değer70/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 76.9
Agresif stoper 73.6
Klasik stoper 72.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %72
Dakika %41
Değer / getiri %40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %74
Dakika %73
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 78.1 80 98
Performans skoru 64.1 74 87
Pas hacmi / 90 42.13 42 100
Müdahale / 90 2.52 3 84
İkili mücadele kazanma 53.28 58 92
Pas arası / 90 0.87 1.9 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam