LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.82 / 90
Kilit pas32.45 / 90
Başarılı dripling43.27 / 90
Kazanılan ikili119.00 / 90
Rating5.95
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy
🏆
Copa del Rey Juvenil2021/2022 · Spain
🥈
Coppa Italia2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Youth League2023/2024 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
110
0
0
5.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan11%52
Müdahale5
Faul11 kazanılan
İlk 1121 yedek
Kart1
2025/26
34
2.393
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas15
Drible40%53 başarı
İkili kazanılan137%50
Müdahale67
Faul3319 kazanılan
İlk 11268 yedek
G+A / 900.04
Kart10
2024/25
28
1.270
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas13
Drible26%57 başarı
İkili kazanılan77%51
Müdahale24
Faul1218 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111414 yedek
G+A / 900.07
Kart6
2023/24
16
65
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan3%30
Müdahale2
Faul21 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 114741 yedek girdi
KART17
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-161%71
- 4-3-315%17
- 3-4-34%5
- 3-4-2-13%3
- 3-5-22%2
- 4-3-2-11%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | TorinoH | 1-2 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | FrosinoneH | 0-3 | 84 | 1 | 5.7 | ||
| 24.08.2026 | AS RomaA | 4-0 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | Crystal PalaceH | 3-0 | 92 | – | 7.2 | ||
| 22.04.2026 | LeedsH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | NewcastleA | 1-2 | 92 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | ArsenalA | 1-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 20.03.2026 | Manchester UnitedH | 2-2 | 73 | 1 | 5.7 | ||
| 14.03.2026 | BurnleyA | 0-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | BrentfordH | 0-0 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | SunderlandH | 1-1 | 96 | 2 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | West HamA | 0-0 | 88 | – | 7.0 | ||
| 10.02.2026 | EvertonA | 1-2 | 94 | – | 7.9 | ||
| 07.02.2026 | Aston VillaH | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | WolvesA | 0-2 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | LiverpoolH | 3-2 | 85 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.01.2026 | BrightonA | 1-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 07.01.2026 | TottenhamH | 3-2 | 87 | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | ArsenalH | 2-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 30.12.2025 | ChelseaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.12.2025 | BrentfordA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | BurnleyH | 1-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 15.12.2025 | Manchester UnitedA | 4-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.12.2025 | ChelseaH | 0-0 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 02.12.2025 | EvertonH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | SunderlandA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | West HamH | 2-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Aston VillaA | 4-0 | 35↑ | 1 | 5.9 | ||
| 02.11.2025 | Manchester CityA | 3-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | Nottingham ForestH | 2-0 | 94 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | Crystal PalaceA | 3-3 | 75 | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | FulhamH | 3-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | LeedsA | 2-2 | 73 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | NewcastleH | 0-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | BrightonH | 2-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | CremoneseH | 1-2 | 50↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | BariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | MonzaH | 2-0 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | AS RomaA | 3-1 | 65 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 09.05.2025 | BolognaH | 3-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | GenoaA | 1-2 | 70 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | VeneziaA | 0-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | AtalantaH | 0-1 | 75 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | UdineseA | 0-4 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | NapoliA | 2-1 | 11↑ | – | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | ComoH | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | LecceA | 2-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | LazioH | 1-2 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 27.02.2025 | BolognaA | 2-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | TorinoA | 2-1 | 88 | 2 | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | VeronaH | 1-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | EmpoliA | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 02.02.2025 | InterH | 1-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 26.01.2025 | ParmaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | JuventusA | 2-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 14.01.2025 | ComoA | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | CagliariH | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2024 | AS RomaH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2024 | VeronaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 15.12.2024 | GenoaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.9 |
ŞUT22
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%36
- Korner7%32
- Açık oyun3%14
- Kontra atak2%9
- Taç sonrası2%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%82
- Sol ayak4%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 4 %18
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 4 %18
- 46-60' 5 %23
- 61-75' 5 %23
- 76-90+' 2 %9
AKSİYON HARİTASI1879 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1879
- Pas1160%65
- Top kazanma155%9
- Çalım99%6
- Top teması95%5
- Müdahale74%4
- Faul67%4
- Uzaklaştırma42%2
- Korner kazandırma31%2
- Hava topu29%2
- Pas arası25%1
PİYASA DEĞERİ€23.00M+4.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
CezalıKadroda yok
3 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2343 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.3Premier League 2025
PERFORMANS61.32343 dk
KARARİzlemeye değer75/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
82.1
Agresif stoper
81.3
Klasik stoper
78.3
Ofansif bek
31.9
Klasik stoper
29.6
Ayağı iyi stoper
27.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%69
Dakika
%78
Değer / getiri
%82
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%67
Dakika
%91
Değer / getiri
%92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Müdahale / 90
2.57
3
86
Performans skoru
61.3
74
83
Pas hacmi / 90
31.69
42
76
İkili mücadele kazanma
50.19
58
86
Pas arası / 90
0.96
1.9
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cheick KonatéClermont Foot · 21
%95
0gol
0asist
72scout
Ligue 2
Carlos SánchezPachuca · 23
%87
1gol
0asist
72scout
Liga MX
Joel GodoySarmiento Junin · 20
%85
1gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Harry AmassSheffield Wednesday · 18
%69
1gol
1asist
78scout
Championship
Gabriel GudmundssonLeeds · 26
%69
0gol
0asist
64scout
Premier League
Pedro RamírezDeportivo Riestra · 25
%61
1gol
1asist
70scout
Liga Profesional Argentina
Álvaro CarrerasReal Madrid · 22
%60
0gol
0asist
66scout
€15.00M
UEFA Champions League
Lucas SoaresSanta Clara · 27
%60
0gol
0asist
60scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

