Sam Nicholson
Jamaica · Attacker

Sam Nicholson

YAŞ28
BOY192
KİLO82
DOĞUM YERİKingston
LİGWorld Cup - Qualification CONCACAF
BU SEZON1G · 0A
Gol10.23 / 90
Asist00.00 / 90
Şut143.24 / 90
Kilit pas51.16 / 90
Başarılı dripling30.69 / 90
Kazanılan ikili286.48 / 90
Rating6.62
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.230.21
Asist 0.000.84
Şut 3.241.26
Kilit pas 1.161.68
Kazanılan ikili 6.487.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10. Jupiler Pro League2021 · Charleroi · 18 maç 13gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2021/2022 · Russia
🥈 Super Cup2022/2023 · Russia · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold Cup2017 USA · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 16 G+A
2020 2 2021 16 2023 7 2024 5 2025 1
GolAsist
2025/26 15 389 1 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub Tijuana 15 389 1 0 6.62
Şut14%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan28%52
Faul77 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11411 yedek
G+A / 900.23
2024/25 14 602 1 4 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub Tijuana 12 429 1 4 6.98
Copa AmericaJamaica 2 173 0 0 6.95
Şut10%40 isabet
Kilit pas11
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan47%59
Müdahale2
Faul513 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1177 yedek
G+A / 900.75
Kart1
2023/24 28 1.507 4 3 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Clermont Foot 28 1.507 4 3 6.82
Şut30%67 isabet
Kilit pas18
Drible8%32 başarı
İkili kazanılan87%43
Müdahale6
Faul2026 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı11 kaçan
İlk 111711 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2021/22 17 1.250 11 5 7.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 17 1.250 11 5 7.32
Şut46%57 isabet
Kilit pas18
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan77%55
Müdahale6
Faul1012 kazanılan
Ofsayt17
İlk 11143 yedek
G+A / 901.15
Kart1
2020/21 7 425 2 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 7 425 2 0 6.70
Şut11%36 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan28%50
Müdahale2
Faul85 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1152 yedek
G+A / 900.42
TOPLAM GOL91 penaltı
İLK 113142 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 3 %33
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 3-4-2-1 — 14 4-4-2 — 12 4-3-3 — 7 4-1-4-1 — 6 3-5-2 — 5 64 maç
  • 4-2-3-120%31
  • 3-4-2-114%22
  • 4-4-212%19
  • 4-3-37%11
  • 4-1-4-16%9
  • 3-5-25%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.03.2026 AtlasA 2-1 23 1 6.3
02.11.2025 U.N.A.M. - PumasA 4-1
23.10.2025 TolucaH 0-0 28 1 6.7
18.10.2025 PueblaA 4-3
06.10.2025 MonterreyH 2-2
29.09.2025 Cruz AzulH 2-0 45 1 6.2
25.09.2025 Santos LagunaA 1-0 25 2 6.2
20.09.2025 LeonH 5-0 10 1 2 7.2
01.09.2025 NecaxaH 3-0 15 1 6.5
23.08.2025 Guadalajara ChivasH 3-3
17.08.2025 PachucaA 0-2
10.08.2025 MazatlánA 2-2 70 1 6.9
26.07.2025 FC JuarezH 1-1 80 3 7.3
17.07.2025 Club AmericaA 3-1 21 6.2
12.07.2025 Club QueretaroH 1-0 72 2 6.7
20.04.2025 Santos LagunaA 0-4
17.04.2025 MazatlánA 0-2 12 6.9
11.04.2025 Atletico San LuisH 2-1
05.04.2025 NecaxaH 1-2 10 6.6
30.03.2025 MonterreyA 1-2
17.03.2025 PachucaA 4-1 12 1 7.0
10.03.2025 AtlasH 3-4 19 1 6.3
02.03.2025 LeonA 2-1 63 1 6.9
26.02.2025 U.N.A.M. - PumasH 4-2 90 1 2 1 9.0
22.02.2025 PueblaA 2-0 67 1 6.9
15.02.2025 FC JuarezH 1-2 66 2 6.3
10.02.2025 Guadalajara ChivasA 2-1 90 1 6.9
27.06.2024 EcuadorA 3-1 83 2 7.0
23.06.2024 MexicoA 1-0 90 2 6.9
04.05.2024 MonacoA 4-1 13 6.5
28.04.2024 ReimsH 4-1 8 6.3
20.04.2024 LensA 1-0
14.04.2024 MontpellierH 1-1 8 6.3
06.04.2024 Paris Saint GermainA 1-1 27 6.7
31.03.2024 ToulouseH 0-3 29 6.3
17.03.2024 Le HavreH 2-1
10.03.2024 MetzA 1-0 61 6.7
02.03.2024 MarseilleH 1-5 76 6.7
25.02.2024 NiceA 0-0 73 2 6.2
18.02.2024 RennesA 3-1 82 6.7
11.02.2024 Stade Brestois 29H 1-1 66 2 6.3
04.02.2024 LilleA 4-0 83 1 6.3
28.01.2024 StrasbourgH 1-1 61 1 3 7.2
14.01.2024 NantesA 1-2 90 1 1 3 8.2
20.12.2023 RennesH 1-3 84 1 2 7.9
17.12.2023 MarseilleA 2-1 14 6.3
10.12.2023 LilleH 0-0 12 6.3
03.12.2023 Stade Brestois 29A 3-0 62 2 6.9
29.11.2023 MontpellierA 1-1 90 6.9
25.11.2023 LensH 0-3 24 6.6
12.11.2023 LorientH 1-0 81 1 7 7.9
05.11.2023 StrasbourgA 0-0 77 6.6
27.10.2023 NiceH 0-1 88 2 7.0
22.10.2023 LyonA 1-2 90 1 3 7.3
30.09.2023 Paris Saint GermainH 0-0 90 2 6.9
24.09.2023 Le HavreA 2-1 90 1 6.9
17.09.2023 NantesH 0-1 28 1 7.3
19.12.2021 AS EupenA 0-4 64 3 1 3 10.0
16.12.2021 GenkA 4-2 90 1 2 6.9
10.12.2021 OostendeH 1-0 90 3 6.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 81 maç
Club Tijuana 27maç 2024–2025
Jamaica 2maç 2024
Clermont Foot 28maç 2023
Spartak Moscow 2021–2022
Charleroi 24maç 2020–2021
NK Domzale 2017–2018
Boys' Town 2014–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-05 Spartak Moscow Club Tijuana
2025-02-02 Spartak Moscow Club Tijuana € 1.6M
2024-07-01 Clermont Foot Spartak Moscow
2023-09-01 Spartak Moscow Clermont Foot
2022-01-01 Charleroi Spartak Moscow € 9M
2019-08-13 NK Domzale Charleroi € 1.5M
2017-09-01 Boys' Town NK Domzale
SCOUT RAPORUAggregated only · 389 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.3Liga MX 2025
PERFORMANS52.8389 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %67
Dakika %41
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %69
Dakika %60
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam