F. Ballo-Touré
Senegal · Midfielder

F. Ballo-Touré

YAŞ28
BOY182
KİLO70
KULÜPMetz
DOĞUM YERİConflans-Sainte-Honorine
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.43 / 90
Kilit pas30.32 / 90
Başarılı dripling141.49 / 90
Kazanılan ikili586.18 / 90
Rating6.52
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kilit pas 0.320.15
Başarılı dripling 1.490.76
Kazanılan ikili 6.184.69
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy
🏆 CAF Africa Cup of Nations2021 Cameroon · Africa
🏆 Serie A2021/2022 · Italy
🏆 Algarve Football Cup2018 · Europe
🏆 Championnat National U192015/2016 · France
🥈 Super Cup2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈 Coupe de France2020/2021 · France · 2nd Place
🥈 UEFA Youth League2015/2016 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
2020 3 2021 0 2022 1 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 21 845 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 21 845 0 0 6.52
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan58%60
Müdahale21
Faul1318 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111110 yedek
Kart2
2024/25 11 595 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 11 595 0 0 6.61
Kilit pas1
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan31%52
Müdahale8
Faul314 kazanılan
İlk 1192 yedek
2023/24 23 80 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsSenegal 1 0 0 0
Premier LeagueFulham 22 80 0 0 6.58
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan9%50
Müdahale4
Faul42 kazanılan
Kart1
2022/23 47 650 1 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSenegal 1 0 0 0
Serie AAC Milan 34 518 1 0 6.78
UEFA Champions LeagueAC Milan 12 132 0 0 6.42
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan50%59
Müdahale16
Faul815 kazanılan
İlk 11641 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2021/22 38 553 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAC Milan 32 449 0 0 6.48
UEFA Champions LeagueAC Milan 5 91 0 0 6.70
Africa Cup of NationsSenegal 1 13 0 0 6.70
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan52%54
Müdahale26
Faul1412 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11632 yedek
Kart2
2020/21 32 682 0 3 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 32 682 0 3 6.60
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan48%56
Müdahale21
Faul1012 kazanılan
İlk 11626 yedek
G+A / 900.4
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 1131102 yedek girdi
KART7
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 92 3-4-2-1 — 14 4-3-3 — 10 4-1-4-1 — 4 4-4-2 — 4 3-4-3 — 3 127 maç
  • 4-2-3-192%72
  • 3-4-2-114%11
  • 4-3-310%8
  • 4-1-4-14%3
  • 4-4-24%3
  • 3-4-33%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 A. GolovinA. Golovin 1 R. AguilarR. Aguilar Ballo-Tou 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 NiceA 0-0
10.05.2026 LorientH 0-4
10.04.2026 MarseilleA 3-1 4
05.04.2026 NantesH 0-0
22.03.2026 RennesA 0-0
15.03.2026 ToulouseH 3-4
08.03.2026 LensA 3-0 73 1 5.9
01.03.2026 Stade Brestois 29H 0-1
21.02.2026 Paris Saint GermainA 3-0 66 6.2
15.02.2026 AuxerreH 1-3 62 6.6
06.02.2026 LilleH 0-0 96 7.3
01.02.2026 AngersA 1-0 59 6.3
25.01.2026 LyonH 2-5
18.01.2026 StrasbourgA 2-1 72 1 5.9
04.01.2026 LorientA 1-1
07.12.2025 AuxerreA 3-1 90 1 5.7
28.11.2025 RennesH 0-1 76 7.9
23.11.2025 Stade Brestois 29A 3-2 22 6.0
19.10.2025 ToulouseA 4-0 71 6.7
04.10.2025 MarseilleH 0-3 79 1 7.0
21.09.2025 MonacoA 5-2 75 6.7
17.05.2025 StrasbourgA 2-3 73 6.3
10.05.2025 MarseilleH 1-3 63 6.9
04.05.2025 AuxerreA 1-2 70 6.7
26.04.2025 MonacoH 1-1 66 6.7
19.04.2025 Paris Saint GermainA 2-1 90 7.2
13.04.2025 RennesH 1-5 24 6.7
06.04.2025 MontpellierA 0-2
09.03.2025 Saint EtienneH 1-1 16 6.5
01.03.2025 LensA 3-4 90 5.9
23.02.2025 ToulouseH 1-4 75 6.5
02.02.2025 AngersA 1-1 28 6.7
19.05.2024 LutonA 2-4 12 6.3
02.03.2024 BrightonH 3-0
24.02.2024 Manchester UnitedA 1-2
17.02.2024 Aston VillaH 1-2
10.02.2024 BournemouthH 3-1 13 6.6
03.02.2024 BurnleyA 2-2
29.01.2024 Ivory CoastH 1-1
31.12.2023 ArsenalH 2-1
26.12.2023 BournemouthA 3-0 14 6.5
23.12.2023 BurnleyH 0-2 8 6.9
16.12.2023 NewcastleA 3-0
10.12.2023 West HamH 5-0 18 6.3
06.12.2023 Nottingham ForestH 5-0 15 6.9
03.12.2023 LiverpoolA 4-3
27.11.2023 WolvesH 3-2
12.11.2023 Aston VillaA 3-1
04.11.2023 Manchester UnitedH 0-1
29.10.2023 BrightonA 1-1
23.10.2023 TottenhamA 2-0
07.10.2023 Sheffield UtdH 3-1
02.10.2023 ChelseaH 0-2
23.09.2023 Crystal PalaceA 0-0
16.09.2023 LutonH 1-0
04.06.2023 VeronaH 3-1
28.05.2023 JuventusA 0-1 8 6.7
20.05.2023 SampdoriaH 5-1 9 6.3
16.05.2023 InterA 1-0
13.05.2023 SpeziaA 2-0 26 6.3
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
7' · xG 0.054 20' · xG 0.106 47' · xG 0.035 51' · xG 0.031 24' · xG 0.019
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%40) Korner — 1 (%20) Asist sonrası — 1 (%20) Kontra atak — 1 (%20) 5 şut
  • Açık oyun2%40
  • Korner1%20
  • Asist sonrası1%20
  • Kontra atak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 2 %40
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %40
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI257 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 7 8 8 10 11 13 13 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 7 8 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR257
Pas 175 Pas — 175 (%71) Top t… 15 Top teması — 15 (%6) Faul — 12 (%5) Top k… 12 Top kazanma — 12 (%5) Çalım 11 Çalım — 11 (%4) Müdahale — 7 (%3) Uzaklaştırma — 4 (%2) Hava topu — 3 (%1) Bloke edilen pas — 3 (%1) Top kaptırma — 3 (%1)
  • Pas175%71
  • Top teması15%6
  • Faul12%5
  • Top kazanma12%5
  • Çalım11%4
  • Müdahale7%3
  • Uzaklaştırma4%2
  • Hava topu3%1
  • Bloke edilen pas3%1
  • Top kaptırma3%1
PİYASA DEĞERİ€2.00M+185.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 172 maç
Metz 21maç 2025
Le Havre 11maç 2024
Fulham 22maç 2023
Senegal 3maç 2021–2023
AC Milan 83maç 2021–2022
France U21 2019–2021
Monaco 32maç 2020
Lille 2017
PSG II 2014–2016
PSG U19 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Metz Ballo-Toure Fode
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
11.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 7 maç
01.2023 Omuz sakatlığıKadroda yok 4 maç
10.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 845 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.3Ligue 1 2025
PERFORMANS53.1845 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 62.9
Agresif stoper 61.7
Klasik stoper 61.5
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %43
Dakika %53
Değer / getiri %81
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %46
Dakika %68
Değer / getiri %89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.24 3 75
Pas hacmi / 90 36.32 42 86
Performans skoru 53.1 74 72
İkili mücadele kazanma 59.79 58 100
Dakika güvenliği 52.7 80 66
Pas arası / 90 0.53 1.9 28
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam