LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 1A
Gol10.24 / 90
Asist10.24 / 90
Şut122.90 / 90
Kilit pas40.97 / 90
Başarılı dripling51.21 / 90
Kazanılan ikili327.74 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.240.22
Şut
2.901.32
Kilit pas
0.970.88
Başarılı dripling
1.210.44
Kazanılan ikili
7.744.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Premier League2025 · Shakhtar Donetsk · 15 maç
6gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
10
372
1
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas4
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan32%53
Müdahale10
Faul68 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1146 yedek
G+A / 900.48
Kart2
2024/25
7
408
0
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan21%31
Müdahale5
Faul75 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1152 yedek
G+A / 900.22
2023/24
15
270
2
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan18%41
Müdahale5
Faul68 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11213 yedek
G+A / 900.67
Kart4
TOPLAM GOL14
İLK 113439 yedek girdi
KART3
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 3 %21
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 3 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-144%61
- 4-3-318%25
- 4-2-3-16%8
- 4-4-22%3
- 4-1-3-21%1
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-1 | 83 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 30.04.2026 | Crystal PalaceH | 1-3 | 74 | 3 | 6.3 | ||
| 16.04.2026 | AZ AlkmaarA | 2-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 09.04.2026 | AZ AlkmaarH | 3-0 | 14↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 19.03.2026 | Lech PoznanH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2025 | HNK RijekaH | 0-0 | 89 | 4 | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | Hamrun SpartansA | 0-2 | 23↑ | 2 | 7.0 | ||
| 27.11.2025 | Shamrock RoversA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | BreidablikH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | Legia WarszawaH | 1-2 | 59 | 1 | 6.5 | ||
| 22.01.2025 | Stade Brestois 29H | 2-0 | 55 | 2 | 6.6 | ||
| 10.12.2024 | Bayern MünchenH | 1-5 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.11.2024 | PSV EindhovenA | 3-2 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2024 | BSC Young BoysH | 2-1 | 68 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 22.10.2024 | ArsenalA | 1-0 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 02.10.2024 | AtalantaH | 0-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 18.09.2024 | BolognaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2024 | MarseilleA | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.02.2024 | MarseilleH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 13.12.2023 | FC PortoA | 5-3 | 9↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.11.2023 | AntwerpH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2023 | BarcelonaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2023 | BarcelonaA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.10.2023 | AntwerpA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2023 | FC PortoH | 1-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 08.07.2023 | CruzeiroH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2023 | BotafogoA | 2-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 27.06.2023 | CuiabaH | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 27.05.2023 | Fortaleza ECA | 2-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2023 | SantosH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | FluminenseA | 1-1 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.04.2023 | Atletico-MGA | 1-2 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-12
Artsul-RJ
→
Vasco da Gama
€120k
Artsul-RJ
→
Vasco da Gama
€120k
2022-08-11
Vasco U20
→
Artsul-RJ
End of loan
Vasco U20
→
Artsul-RJ
End of loan
2022-01-01
Artsul-RJ
→
Vasco U20
loan transfer
Artsul-RJ
→
Vasco U20
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 372 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS71.7372 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%92
Dakika
%83
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%90
Dakika
%59
Değer / getiri
%90
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elayis TavsanSamsunspor · 24
%95
2gol
2asist
68scout
€900K
Süper Lig
Mama BaldéStade Brestois 29 · 30
%85
2gol
2asist
55scout
€3.50M
Ligue 1
Abdessamad EzzalzouliReal Betis · 24
%74
10gol
8asist
73scout
€30.00M
La Liga
Talles MagnoCorinthians · 23
%67
1gol
1asist
57scout
Serie A
Leandro TrossardArsenal · 31
%62
1gol
4asist
43scout
€20.00M
UEFA Champions League
Felix Afena-GyanAmed · 22
%61
5gol
4asist
78scout
1. Lig
Mathis LambourdeReggiana · 19
%61
4gol
1asist
74scout
€7.50M
Serie B
Jovane CabralEstrela · 27
%60
7gol
0asist
66scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
