Kevin Cabral
Cape Verde · Midfielder

Kevin Cabral

YAŞ27
BOY174
KİLO72
KULÜPGremio
DOĞUM YERİAssomada
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut10.64 / 90
Başarılı dripling31.91 / 90
Kazanılan ikili95.74 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.641.48
Kazanılan ikili 5.741.48
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
19. Primeira Liga2025 · Estrela · 25 maç 7gol19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆 Taça da Liga2021/2022 · Portugal
🏆 Super Cup2021/2022 · Portugal
🏆 Taça da Liga2020/2021 · Portugal
🏆 Primeira Liga2020/2021 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2018/2019 · Portugal
🏆 Taça da Liga2018/2019 · Portugal
🏆 Júniores U192016/2017 · Portugal
🥈 Super Cup2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈 Júniores U192017/2018 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 9 G+A
2020 9 2021 3 2022 0 2023 1 2024 3 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 9 202 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCape Verde Islands 4 141 0 0 6.65
Serie AGremio 5 61 0 0 6.70
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan10%50
Müdahale3
Faul33 kazanılan
İlk 1145 yedek
2025/26 27 1.678 7 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstrela 27 1.678 7 0 7.01
Şut41%54 isabet
Kilit pas19
Drible30%60 başarı
İkili kazanılan135%55
Müdahale37
Faul4355 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 111710 yedek
G+A / 900.38
Kart5
Kaptan12maçta
2024/25 26 1.160 2 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstrela 26 1.160 2 1 6.82
Şut23%26 isabet
Kilit pas13
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan88%45
Müdahale35
Faul3427 kazanılan
İlk 111313 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2023/24 21 1.015 1 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 1 0 0 0
Serie ASalernitana 15 685 1 0 6.99
Africa Cup of NationsCape Verde Islands 5 330 0 0 6.92
Şut26%50 isabet
Kilit pas12
Drible28%57 başarı
İkili kazanılan75%44
Müdahale19
Faul2721 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11129 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2022/23 13 70 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSporting CP 4 0 0 0
Primeira LigaSporting CP 7 58 0 0 6.53
UEFA Champions LeagueSporting CP 2 12 0 0 6.70
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan8%42
Müdahale4
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
Kart1
2021/22 33 624 2 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 12 343 1 1 6.91
Serie ALazio 15 192 1 0 6.63
UEFA Champions LeagueSporting CP 4 79 0 0 6.57
UEFA Europa LeagueLazio 2 10 0 0 6.90
Şut14%21 isabet
Kilit pas11
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan32%41
Müdahale9
Faul1510 kazanılan
İlk 11726 yedek
G+A / 900.43
Kart1
2020/21 30 698 5 4 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 30 698 5 4 6.95
Şut16%62 isabet
Kilit pas20
Drible25%69 başarı
İkili kazanılan59%46
Müdahale11
Faul2117 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı3
İlk 11624 yedek
G+A / 901.16
Kart2
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 114448 yedek girdi
KART8
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 4 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 4 %44
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 24 3-4-3 — 20 3-4-2-1 — 15 4-2-3-1 — 14 4-1-4-1 — 7 4-3-2-1 — 3 83 maç
  • 4-3-324%29
  • 3-4-320%24
  • 3-4-2-115%18
  • 4-2-3-114%17
  • 4-1-4-17%8
  • 4-3-2-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Chapecoense-scH 3-1 2
23.08.2026 RB BragantinoA 1-0 14 6.7
16.08.2026 Atletico-MGA 3-0
08.08.2026 Sao PauloH 2-1 45 1 6.7
26.07.2026 FluminenseH 1-1
03.07.2026 ArgentinaA 3-2 80 6.7
27.06.2026 Saudi ArabiaH 0-0
21.06.2026 UruguayA 2-2
15.06.2026 SpainA 0-0 61 1 6.6
16.05.2026 SC BragaA 2-2 22 6.5
11.05.2026 FamalicaoHC 0-0 80 6.9
02.05.2026 MoreirenseAC 3-2 70 1 2 7.3
26.04.2026 FC PortoH 1-2 45 1 1 7.9
19.04.2026 AroucaA 1-0 17 6.7
11.04.2026 Sporting CPH 0-1 32 6.3
04.04.2026 NacionalA 2-0 48 4 6.6
20.03.2026 Casa PiaH 4-0 15 2 6.5
15.03.2026 Rio AveAC 2-1 90 2 6.7
08.03.2026 GIL VicenteHC 2-2 92 1 3 7.9
28.02.2026 AVSAC 0-0 76 2 6.9
20.02.2026 TondelaHC 0-2 73 2 6.9
14.02.2026 GuimaraesAC 2-1 83 1 5.9
07.02.2026 Santa ClaraHC 1-0 69 1 3 7.6
19.01.2026 EstorilH 0-5 45 2 6.5
03.01.2026 SC BragaH 3-3 80 1 2 7.5
27.12.2025 FamalicaoA 2-3 78 2 2 8.9
20.12.2025 MoreirenseH 0-0 80 3 7.2
15.12.2025 FC PortoA 3-1 29 6.5
07.12.2025 AroucaH 3-1 68 2 7.0
30.11.2025 Sporting CPA 4-0 66 1 6.6
09.11.2025 NacionalH 1-1 45 1 7.3
01.11.2025 Casa PiaA 3-5 35 6.9
31.08.2025 Santa ClaraAC 0-0 78 6.7
25.08.2025 AlvercaHC 2-2 90 7.5
16.08.2025 BenficaHC 0-1 82 4 7.2
11.08.2025 EstorilAC 1-1 90 2 7.0
17.05.2025 EstorilA 4-0 53 6.3
11.05.2025 AVSH 0-1 90 2 7.5
05.05.2025 Rio AveA 2-0 90 1 7.0
26.04.2025 FC PortoH 2-0 89 4 8.5
19.04.2025 AroucaA 1-0 72 2 6.7
13.04.2025 FarenseH 0-1 33 1 6.6
06.04.2025 NacionalA 0-1 16 1 1 7.9
29.03.2025 Sporting CPH 0-3 30 6.3
16.03.2025 GuimaraesA 2-0 21 1 6.3
07.03.2025 GIL VicenteH 1-1 28 1 1 7.2
02.03.2025 MoreirenseA 1-1 20 6.5
23.02.2025 Santa ClaraH 0-0 11 6.3
14.02.2025 BoavistaA 0-1 19 6.7
05.01.2025 EstorilH 2-4 45 7.2
28.12.2024 AVSA 1-1 24 6.9
23.12.2024 Rio AveH 1-0 13 6.7
16.12.2024 FC PortoA 2-0 25 6.7
09.12.2024 AroucaH 2-1 45 6.9
29.11.2024 FarenseA 1-0 54 3 6.9
10.11.2024 NacionalH 2-0 69 3 6.2
01.11.2024 Sporting CPA 5-1 90 6.5
27.10.2024 GuimaraesH 2-2 74 6.5
05.10.2024 GIL VicenteA 3-0 55 1 6.3
28.09.2024 MoreirenseH 2-1 64 1 1 7.2
ŞUT58
GOL7
xG4.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%12.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
13' · xG 0.788 · GOL 2' · xG 0.044 90' · xG 0.032 70' · xG 0.031 90' · xG 0.026 71' · xG 0.069 79' · xG 0.118 · GOL 54' · xG 0.158 · GOL 43' · xG 0.035 29' · xG 0.059 56' · xG 0.067 53' · xG 0.026 72' · xG 0.04 69' · xG 0.125 83' · xG 0.029 77' · xG 0.01 59' · xG 0.022 58' · xG 0.077 46' · xG 0.175 48' · xG 0.097 34' · xG 0.019 18' · xG 0.039 43' · xG 0.039 36' · xG 0.035 27' · xG 0.026 83' · xG 0.061 48' · xG 0.012 59' · xG 0.127 · GOL 35' · xG 0.065 11' · xG 0.213 51' · xG 0.13 · GOL 24' · xG 0.152 · GOL 69' · xG 0.265 · GOL 36' · xG 0.018 35' · xG 0.066 54' · xG 0.011 53' · xG 0.035 52' · xG 0.014 52' · xG 0.038 29' · xG 0.03 52' · xG 0.069 21' · xG 0.14 6' · xG 0.015 61' · xG 0.014 88' · xG 0.019 67' · xG 0.04 48' · xG 0.034 47' · xG 0.035 39' · xG 0.02 21' · xG 0.022 72' · xG 0.024 41' · xG 0.041 23' · xG 0.008 29' · xG 0.032 3' · xG 0.297 38' · xG 0.012 81' · xG 0.168 6' · xG 0.028
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%29) Serbest vuruş — 16 (%28) Korner — 9 (%16) Açık oyun — 6 (%10) Duran top — 6 (%10) Taç sonrası — 2 (%3) Diğer — 2 (%3) 58 şut
  • Asist sonrası17%29
  • Serbest vuruş16%28
  • Korner9%16
  • Açık oyun6%10
  • Duran top6%10
  • Taç sonrası2%3
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 47 (%81) Kafa — 7 (%12) Sol ayak — 4 (%7) 58 şut
  • Sağ ayak47%81
  • Kafa7%12
  • Sol ayak4%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR58 şut
1-15' — 6 16-30' — 9 31-45' — 10 46-60' — 17 61-75' — 8 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 17 46-60'
  • 1-15' 6 %10
  • 16-30' 9 %16
  • 31-45' 10 %17
  • 46-60' 17 %29
  • 61-75' 8 %14
  • 76-90+' 8 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 159 maç
Cape Verde Islands 9maç 2023–2026
Gremio 5maç 2026
Estrela 53maç 2024–2025
Sporting CP 60maç 2020–2023
Salernitana 15maç 2023
Lazio 17maç 2021
Sporting CP U19 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-22 Estrela Gremio
2026-07-21 Estrela Gremio
2026-07-12 Estrela Gremio
2026-06-29 Estrela Cabral Jovane
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2024 Milli takımKadroda yok 3 maç
04.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
04.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
10.2022 Ayak sakatlığıKadroda yok 3 maç
12.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1678 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Primeira Liga 2025
PERFORMANS61.01678 dk
KARARİzlemeye değer67/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 84.6
Bağlantı kuran forvet 78.8
İçe kat eden kanat 78.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %82
Dakika %88
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %78
Dakika %89
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 7.01 7.15 98
Performans skoru 61 76 80
Gol / 90 0.38 0.42 90
Müdahale / 90 1.98 1.4 100
İkili mücadele kazanma 55.1 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam