LİGParanaense - 1
BU SEZON6G · 3A
Gol50.39 / 90
Asist30.24 / 90
Şut272.13 / 90
Kilit pas131.03 / 90
Başarılı dripling221.74 / 90
Kazanılan ikili1209.47 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 32 forvetler
- Gol 0.39 %65
- Şut 2.1 %77
- Asist 0.24 %90
- Kilit pas 1.03 %39
- Drible 1.74 %81
- İkili mücadele %48 %97
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1141 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Superliga2021 · FC Midtjylland · 23 maç
8gol10.
41.
Superliga2025 · FC Midtjylland · 3 maç
2asist41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
DBU Pokalen2021/2022 · Denmark
🏆
DBU Pokalen2018/2019 · Denmark
🏆
Baiano 12018 · Brazil
🥈
Superliga2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈
Superliga2020/2021 · Denmark · 2nd Place
🥈
Superliga2018/2019 · Denmark · 2nd Place
🥈
Copa do Nordeste2018 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
32
1.744
6
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%52 isabet
Kilit pas15
Drible42%54 başarı
İkili kazanılan184%46
Müdahale27
Faul4644 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı1
İlk 111715 yedek
G+A / 900.46
Kart8
2023/24
2
28
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale1
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
Kart1
2022/23
1
20
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%40
2021/22
10
760
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas9
Drible17%52 başarı
İkili kazanılan69%51
Müdahale9
Faul1911 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1110
Kart1
2020/21
4
38
1
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%71
Müdahale2
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1113 yedek
G+A / 902.37
TOPLAM GOL82 penaltı
İLK 111918 yedek girdi
KART8
FORMA74
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-211%31
- 3-4-2-18%23
- 3-4-1-24%11
- 3-4-34%11
- 3-5-24%11
- 4-2-3-14%11
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | FC NordsjaellandA | 0-0 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 04.05.2026 | ViborgH | 3-3 | 45↑ | 2 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | ViborgA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 19.03.2026 | Nottingham ForestH | 1-2 | 56 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | FC NordsjaellandH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.03.2026 | Nottingham ForestA | 0-1 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | BrondbyH | 0-0 | 62 | 2 | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | SilkeborgA | 0-4 | 75 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 15.02.2026 | OdenseA | 1-4 | 45 | 3 | 3 | 9.2 | |
| 08.02.2026 | FC CopenhagenH | 2-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 29.01.2026 | Dinamo ZagrebH | 2-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | BrannA | 3-3 | 93 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 11.12.2025 | GenkH | 1-0 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | ViborgA | 3-3 | 57↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | FC NordsjaellandH | 6-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | AS RomaA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | SonderjyskeA | 2-1 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Randers FCA | 0-2 | 22↑ | – | 6.0 | ||
| 06.11.2025 | CelticH | 3-1 | 31↑ | 1 | 6.5 | ||
| 03.11.2025 | AarhusH | 1-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | FC FredericiaA | 0-4 | 45↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 05.10.2025 | FC CopenhagenA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | Nottingham ForestA | 2-3 | 88 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | Randers FCH | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | Sturm GrazH | 2-0 | 70 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | ViborgH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | FC NordsjaellandA | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | BrondbyA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | SilkeborgH | 4-2 | 28↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 10.08.2025 | FC FredericiaH | 3-3 | 61 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 03.08.2025 | AarhusA | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.07.2025 | SonderjyskeH | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2023 | Legia WarszawaH | 3-3 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2023 | Omonia NicosiaH | 5-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 09.08.2022 | BenficaH | 1-3 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 24.02.2022 | PAOKA | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2022 | PAOKH | 1-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 09.12.2021 | LudogoretsA | 0-0 | 68 | – | 6.6 | ||
| 25.11.2021 | SC BragaH | 3-2 | 72 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2021 | SC BragaA | 3-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 16.09.2021 | LudogoretsH | 1-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2021 | PSV EindhovenH | 0-1 | 80 | 2 | 6.9 | ||
| 03.08.2021 | PSV EindhovenA | 3-0 | 68 | – | 6.7 | ||
| 28.07.2021 | CelticH | 2-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2021 | CelticA | 1-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 30.09.2020 | Slavia PrahaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2020 | Slavia PrahaA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 16.09.2020 | BSC Young BoysH | 3-0 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.08.2020 | LudogoretsA | 0-1 | 25 | 1 | 3 | 7.9 |
ŞUT33
GOL5
xG5.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%15.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%55
- Korner4%12
- Taç sonrası4%12
- Açık oyun4%12
- Duran top2%6
- Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%55
- Kafa10%30
- Sol ayak4%12
- Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 5 %15
- 16-30' 3 %9
- 31-45' 6 %18
- 46-60' 6 %18
- 61-75' 7 %21
- 76-90+' 6 %18
AKSİYON HARİTASI28 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR28
- Pas7%26
- Top teması4%15
- Top kazanma4%15
- Bloke edilen pas2%7
- Top kaptırma2%7
- Faul2%7
- Ofsayt2%7
- Hava topu2%7
- İsabetsiz şut1%4
- Çalım1%4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-25
Midtjylland
→
Coritiba FC
loan transfer
Midtjylland
→
Coritiba FC
loan transfer
2024-06-30
Hansa Rostock
→
Midtjylland
End of loan
Hansa Rostock
→
Midtjylland
End of loan
2023-09-01
Midtjylland
→
Hansa Rostock
loan transfer
Midtjylland
→
Hansa Rostock
loan transfer
2020-07-31
Silkeborg IF
→
Midtjylland
End of loan
Silkeborg IF
→
Midtjylland
End of loan
2020-01-31
Midtjylland
→
Silkeborg IF
loan transfer
Midtjylland
→
Silkeborg IF
loan transfer
2019-01-31
EC Bahia
→
Midtjylland
€2.25m
EC Bahia
→
Midtjylland
€2.25m
2018-01-01
Bahia B
→
EC Bahia
-
Bahia B
→
EC Bahia
-
2017-05-01
Bahia U20
→
Bahia B
-
Bahia U20
→
Bahia B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
11.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Superliga2021 · FC Midtjylland
1kırmızı · 23 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1141 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.9Superliga 2025
PERFORMANS79.51141 dk
KARARİzlemeye değer72/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
89.8
İçe kat eden kanat
84.8
Bağlantı kuran forvet
83.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%90
Dakika
%70
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%96
Dakika
%82
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
79.5
76
100
Dakika güvenliği
92.1
76
100
Ortalama rating
6.77
7.15
95
Gol / 90
0.39
0.42
93
Müdahale / 90
1.5
1.4
100
İkili mücadele kazanma
47.81
50
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
André LuizRio Ave · 23
%95
7gol
5asist
83scout
€6.00M
Primeira Liga
Job OchiengReal Sociedad II · 23
%85
9gol
2asist
86scout
€1.00M
Segunda División
Manuel NietoFC Andorra · 27
%78
5gol
1asist
72scout
€500K
Segunda División
Joe GelhardtHull City · 23
%75
15gol
4asist
77scout
Championship
Vinícius LopesSanta Clara · 26
%71
5gol
1asist
63scout
Primeira Liga
Federico ViñasOviedo · 27
%64
9gol
1asist
64scout
La Liga
Ozziel HerreraTigres UANL · 24
%62
7gol
4asist
75scout
Liga MX
Edgar GuerraPuebla · 24
%60
4gol
2asist
67scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
