Federico Sebastián Viñas Barboza
Uruguay · Midfielder

Federico Sebastián Viñas Barboza

YAŞ27
BOY180
KİLO81
KULÜPToluca
DOĞUM YERİMontevideo
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.41 / 90
Asist00.00 / 90
Şut72.89 / 90
Kilit pas10.41 / 90
Başarılı dripling20.83 / 90
Kazanılan ikili2510.32 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 36 forvetler
Gol — %63 (0.41) Şut — %80 (2.9) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %11 (0.41) Drible — %60 (0.83) İkili mücadele — %97 (%61) 52 ORT. % 63 80 0 11 60 97
  • Gol 0.41 %63
  • Şut 2.9 %80
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.41 %11
  • Drible 0.83 %60
  • İkili mücadele %61 %97
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 218 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Liga MX2023 · Leon · 33 maç 16gol3.
24. La Liga2025 · Oviedo · 29 maç 9gol24.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Segunda DivisiónNone · Uruguay · 2nd Place
🥈 Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions Cup2021 · N/C America · 2nd Place
🥈 Liga MX2019/2020 · Mexico · 2nd Place
🥈 Segunda División2018 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 20 G+A
2020 10 2021 2 2022 5 2023 20 2025 10 2026 1
GolAsist
2026/27 6 414 1 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXToluca 3 218 1 0 6.93
World CupUruguay 3 196 0 0 6.53
Şut12%42 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan38%59
Müdahale5
Faul313 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 1142 yedek
G+A / 900.22
2025/26 33 2.383 9 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOviedo 33 2.383 9 1 6.92
Şut46%43 isabet
Kilit pas25
Drible46%69 başarı
İkili kazanılan239%52
Müdahale50
Faul4667 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 11285 yedek
G+A / 900.38
Kart73
2023/24 33 2.632 16 4 7.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXLeon 32 2.549 16 4 7.44
Liga MXLeón 1 83 0 0 7.00
Şut84%52 isabet
Kilit pas47
Drible25%47 başarı
İkili kazanılan193%50
Müdahale33
Faul3237 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı2
İlk 11312 yedek
G+A / 900.68
Kart5
2022/23 35 744 4 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 35 744 4 1 6.72
Şut26%42 isabet
Kilit pas15
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan65%52
Müdahale7
Faul1218 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11431 yedek
G+A / 900.6
Kart3
2021/22 33 1.511 2 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 33 1.511 2 0 6.75
Şut37%57 isabet
Kilit pas12
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan112%50
Müdahale7
Faul2535 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111815 yedek
G+A / 900.12
Kart21
2020/21 34 1.725 7 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 34 1.725 7 3 6.94
Şut52%33 isabet
Kilit pas22
Drible23%57 başarı
İkili kazanılan150%54
Müdahale8
Faul2854 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111816 yedek
G+A / 900.52
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 11309 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %50
  • 46-60' 3 %38
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 19 4-4-2 — 16 4-3-3 — 2 3-4-3 — 1 38 maç
  • 4-2-3-119%50
  • 4-4-216%42
  • 4-3-32%5
  • 3-4-31%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 Club QueretaroA 1-2 90 1 5 8.3
15.08.2026 Atlante FCA 0-0 90 1 6.2
03.08.2026 NecaxaH 3-1 38 1 6.3
27.06.2026 SpainH 0-1 36 1 6.7
21.06.2026 Cape Verde IslandsH 2-2 70 6.6
15.06.2026 Saudi ArabiaA 1-1 90 4 6.3
17.05.2026 AlavesH 0-1 79 1 6.7
14.05.2026 Real MadridA 2-0 86 1 6.6
10.05.2026 GetafeH 0-0 35 6.5
03.05.2026 Real BetisA 3-0 81 3 6.3
26.04.2026 ElcheH 1-2 83 2 6.9
23.04.2026 VillarrealH 1-1 94 1 6.6
12.04.2026 Celta VigoA 0-3 83 2 3 8.3
05.04.2026 SevillaH 1-0 59 1 1 7.2
21.03.2026 LevanteA 4-2 92 1 1 8.2
14.03.2026 ValenciaH 1-0 86 1 7.2
09.03.2026 EspanyolA 1-1 83 1 7.3
04.03.2026 Rayo VallecanoA 3-0 74 6.5
28.02.2026 Atletico MadridH 0-1 90 7 6.6
21.02.2026 Real SociedadA 3-3 84 2 4 9.2
15.02.2026 Athletic ClubH 1-2 88 1 1 6.9
31.01.2026 GironaH 1-0 86 1 7.2
25.01.2026 BarcelonaA 3-0 83 6.2
17.01.2026 OsasunaA 3-2 90 1 3 8.0
04.01.2026 AlavesA 1-1 75 1 3 6.9
20.12.2025 Celta VigoH 0-0 86 6.2
05.12.2025 MallorcaH 0-0 90 1 7.9
29.11.2025 Atletico MadridA 2-0 90 3 6.5
23.11.2025 Rayo VallecanoH 0-0 86 1 7.3
09.11.2025 Athletic ClubA 1-0 90 6.6
03.11.2025 OsasunaH 0-0 82 2 7.3
25.10.2025 GironaA 3-3 65 1 2 6.6
17.10.2025 EspanyolH 0-2 25 6.2
04.10.2025 LevanteH 0-2 32 1 6.2
30.09.2025 ValenciaA 1-2 76 6.9
13.09.2025 GetafeA 2-0 22 5.2
30.08.2025 Real SociedadH 1-0 61 6.6
24.08.2025 Real MadridH 0-3 19 1 6.7
15.08.2025 VillarrealA 2-0 28 1 6.9
27.04.2024 FC JuarezA 1-1 90 2 7.0
20.04.2024 MonterreyH 2-0 89 1 2 7.7
15.04.2024 U.N.A.M. - PumasA 1-0 90 5 7.7
06.04.2024 Club QueretaroH 0-2 96 3 7.3
01.04.2024 NecaxaA 1-2 90 1 5 7.5
17.03.2024 PueblaH 2-1 90 2 6.7
09.03.2024 Guadalajara ChivasA 1-2 71 1 2 8.0
04.03.2024 Club TijuanaA 1-1 90 1 2 7.7
24.02.2024 Atletico San LuisH 1-0 95 3 7.7
22.02.2024 Cruz AzulH 2-3 90 1 6.2
18.02.2024 AtlasA 0-1 90 1 3 7.6
11.02.2024 Club AmericaH 0-1 90 3 7.0
08.02.2024 PachucaA 3-2 86 1 2 7.9
03.02.2024 TolucaA 4-1 45 6.5
31.01.2024 MazatlánA 2-2 90 1 3 7.9
27.01.2024 Santos LagunaH 3-2 90 2 3 8.9
18.01.2024 Tigres UANLH 1-2 90 1 5 8.0
03.12.2023 Club AmericaA 2-0 90 2 7.0
30.11.2023 Club AmericaH 2-2 83 3 7.0
27.11.2023 Santos LagunaH 3-2 74 1 4 7.0
24.11.2023 Atletico San LuisA 3-2 90 1 1 2 7.9
ŞUT77
GOL11
xG11.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
38' · xG 0.112 43' · xG 0.021 12' · xG 0.076 84' · xG 0.018 62' · xG 0.048 47' · xG 0.021 67' · xG 0.293 63' · xG 0.019 41' · xG 0.091 32' · xG 0.185 · GOL 57' · xG 0.602 · GOL 54' · xG 0.096 45' · xG 0.068 · GOL 90' · xG 0.047 49' · xG 0.033 45' · xG 0.174 72' · xG 0.134 48' · xG 0.063 58' · xG 0.029 45' · xG 0.788 · GOL 84' · xG 0.05 52' · xG 0.764 · GOL 50' · xG 0.062 · GOL 34' · xG 0.016 34' · xG 0.078 17' · xG 0.094 90' · xG 0.293 87' · xG 0.019 74' · xG 0.08 56' · xG 0.028 35' · xG 0.005 32' · xG 0.084 23' · xG 0.204 4' · xG 0.021 68' · xG 0.016 51' · xG 0.029 65' · xG 0.559 56' · xG 0.371 · GOL 13' · xG 0.1 53' · xG 0.246 40' · xG 0.012 · GOL 1' · xG 0.543 73' · xG 0.019 62' · xG 0.13 31' · xG 0.143 90' · xG 0.111 51' · xG 0.058 44' · xG 0.009 35' · xG 0.069 38' · xG 0.788 · GOL 34' · xG 0.074 28' · xG 0.069 69' · xG 0.089 66' · xG 0.109 61' · xG 0.178 90' · xG 0.037 89' · xG 0.246 80' · xG 0.303 50' · xG 0.059 46' · xG 0.039 45' · xG 0.052 5' · xG 0.049 90' · xG 0.788 · GOL 77' · xG 0.041 79' · xG 0.042 50' · xG 0.633 30' · xG 0.087 17' · xG 0.139 16' · xG 0.027 68' · xG 0.05 67' · xG 0.027 52' · xG 0.048 48' · xG 0.056 44' · xG 0.021 79' · xG 0.274 · GOL 73' · xG 0.184 71' · xG 0.057
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 28 (%36) Korner — 19 (%25) Açık oyun — 13 (%17) Duran top — 8 (%10) Kontra atak — 4 (%5) Penaltı — 3 (%4) Diğer — 2 (%3) 77 şut
  • Asist sonrası28%36
  • Korner19%25
  • Açık oyun13%17
  • Duran top8%10
  • Kontra atak4%5
  • Penaltı3%4
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Kafa — 36 (%47) Sol ayak — 32 (%42) Sağ ayak — 9 (%12) 77 şut
  • Kafa36%47
  • Sol ayak32%42
  • Sağ ayak9%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR77 şut
1-15' — 5 16-30' — 6 31-45' — 19 46-60' — 18 61-75' — 16 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 19 31-45'
  • 1-15' 5 %6
  • 16-30' 6 %8
  • 31-45' 19 %25
  • 46-60' 18 %23
  • 61-75' 16 %21
  • 76-90+' 13 %17
AKSİYON HARİTASI1828 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 16 16 16 16 17 17 17 17 18 18 19 19 19 19 19 21 21 21 21 22 22 23 23 24 25 25 26 26 26 28 28 28 28 29 30 33 41
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 12 12 12 12 12 13 13 13 14 16 16 18 19 19 20 20 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 11 12 14 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 12 12 14 14 14 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1828
Pas 669 Pas — 669 (%40) Top teması 237 Top teması — 237 (%14) Hava topu 217 Hava topu — 217 (%13) Faul 130 Faul — 130 (%8) Top k… 114 Top kazanma — 114 (%7) Çalım 83 Çalım — 83 (%5) Uzakl… 61 Uzaklaştırma — 61 (%4) Müdaha… 59 Müdahale — 59 (%4) Top kaptırma — 54 (%3) Bloke edilen pas — 39 (%2)
  • Pas669%40
  • Top teması237%14
  • Hava topu217%13
  • Faul130%8
  • Top kazanma114%7
  • Çalım83%5
  • Uzaklaştırma61%4
  • Müdahale59%4
  • Top kaptırma54%3
  • Bloke edilen pas39%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 174 maç
Toluca 3maç 2026
Uruguay 3maç 2026
Oviedo 33maç 2025
León 33maç 2023
Club America 102maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-29 Leon Toluca
2026-06-30 Real Oviedo Club León FC Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Oviedo Club Leon
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Deportivo Toluca %50 2026-07-28
Elche CF %50 2026-07-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Copa del Rey2025 · Oviedo 1sarı · 1 maç
🟥 La Liga2025 · Oviedo 1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2383 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0La Liga 2025
PERFORMANS57.42383 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 83.8
İçe kat eden kanat 78.1
Pivot forvet 76.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %72
Dakika %92
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %74
Dakika %96
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.92 7.15 97
Performans skoru 57.4 76 76
Gol / 90 0.34 0.42 81
Müdahale / 90 1.89 1.4 100
İkili mücadele kazanma 52.18 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam