Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.69 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili124.14 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 66 defanslar
- Müdahale 1.38 %55
- Pas arası 1.03 %49
- Blok 1.38 %98
- İkili mücadele %67 %82
- Pas isabeti %91 %78
- Faul (az iyi) 0.69 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 261 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Liga2022/2023 · Serbia
🏆
Cup2022/2023 · Serbia
🥈
U19 League2022/2023 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
261
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan12%67
Müdahale4
Faul23 kazanılan
İlk 113
Kart1
Kaptan2maçta
2025/26
20
785
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan38%67
Müdahale16
Faul85 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11911 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2024/25
24
364
0
0
6.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan20%50
Müdahale9
Faul53 kazanılan
İlk 11321 yedek
2022/23
6
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL3
İLK 111538 yedek girdi
KART5
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 2 %67
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-119%40
- 3-5-210%21
- 4-4-27%15
- 3-4-2-14%8
- 3-4-34%8
- 4-3-34%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FamalicaoH | 2-2 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2026 | NacionalAC | 2-3 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | AlvercaAC | 2-2 | 86 | – | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | SC BragaA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.05.2026 | FamalicaoH | 0-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | FC PortoH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | AroucaA | 1-0 | 87 | 1 | 7.5 | ||
| 11.04.2026 | Sporting CPH | 0-1 | 94 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | GIL VicenteH | 2-2 | 92 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | AVSA | 0-0 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2026 | TondelaH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | GuimaraesA | 2-1 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | Santa ClaraH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | Celta VigoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | Malmo FFA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | Sturm GrazA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | FCSBH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | LilleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | SC BragaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | FC PortoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | CelticH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2025 | PafosH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2025 | Lech PoznanA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | AC MilanA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | EmpoliH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | UdineseA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | AtalantaH | 0-4 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | JuventusA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | NapoliH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | VeneziaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | ComoH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | CagliariA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | ParmaH | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | InterA | 3-2 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | TorinoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2025 | AS RomaA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.02.2025 | LazioA | 5-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | VeronaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 27.01.2025 | GenoaA | 2-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 11.12.2024 | AC MilanA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2024 | VfB StuttgartH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | BarcelonaH | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | MonacoA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | InterA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2024 | BenficaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2024 | Bodo/GlimtH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2024 | Bodo/GlimtA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | ValenciaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | Granada CFH | 5-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2024 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | Las PalmasA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2022 | MonacoA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2022 | TrabzonsporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | Ferencvarosi TCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2022 | MonacoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2022 | Maccabi HaifaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2022 | Maccabi HaifaA | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT10
GOL2
xG1.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%30
- Korner3%30
- Duran top2%20
- Taç sonrası1%10
- Açık oyun1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%40
- Sol ayak3%30
- Kafa3%30
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 3 %30
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 5 %50
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 57 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-25
Juventus U19
→
Monza U19
?
Juventus U19
→
Monza U19
?
2022-07-01
Juventus U17
→
Juventus U19
-
Juventus U17
→
Juventus U19
-
2021-07-01
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
2019-07-02
Paganese Youth
→
Juventus Youth
€170k
Paganese Youth
→
Juventus Youth
€170k
2018-07-01
SSC Napoli Yout
→
Paganese Youth
free transfer
SSC Napoli Yout
→
Paganese Youth
free transfer
2017-07-01
Vs Jr Napoli
→
SSC Napoli Yout
?
Vs Jr Napoli
→
SSC Napoli Yout
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 785 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.4Primeira Liga 2025
PERFORMANS78.6785 dk
KARARİzlemeye değer77/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
74.7
Ayağı iyi stoper
72.8
Klasik stoper
72.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%98
Dakika
%45
Değer / getiri
%95
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%96
Dakika
%67
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
78.6
74
100
Pas hacmi / 90
44.03
42
100
İkili mücadele kazanma
66.67
58
100
Pas arası / 90
1.83
1.9
96
Müdahale / 90
1.83
3
61
Dakika güvenliği
44.7
80
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jamie LawrenceWSG Wattens · 23
%95
2gol
0asist
82scout
€700K
Bundesliga
Victor ErikssonHammarby FF · 25
%79
2gol
2asist
75scout
Allsvenskan
Tin PlavotićAustria Vienna · 28
%70
2gol
1asist
70scout
Bundesliga
Giangiacomo MagnaniPalermo · 30
%66
0gol
0asist
59scout
€1.40M
Serie B
Julius Berthel AskouOdense · 19
%66
1gol
0asist
84scout
Superliga
Burak Bekaroğlu76 Iğdır Belediyespor · 28
%65
0gol
0asist
67scout
1. Lig
Maximilian RohrSV Elversberg · 30
%61
3gol
2asist
75scout
€600K
2. Bundesliga
Frederico VenâncioSanta Clara · 32
%60
1gol
1asist
64scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Without Club