Devante Cole
Netherlands · Attacker

Devante Cole

YAŞ25
BOY190
KİLO81
DOĞUM YERİBreda
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut16.92 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili213.85 / 90
Rating6.59
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Eredivisie2022 · Heerenveen · 35 maç 16gol3.
32. Eredivisie2025 · NAC Breda · 11 maç 5gol32.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
2020 1 2021 8 2022 7 2023 1 2024 1 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 4 14 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePEC Zwolle 1 13 0 0 6.59
Primeira LigaEstrela 3 1 0 0
Şut1
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
İlk 1113 yedek
2025/26 31 1.572 6 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNAC Breda 19 1.207 5 0 6.64
Primeira LigaEstrela 12 365 1 1 6.50
Şut29%48 isabet
Kilit pas13
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan105%52
Müdahale13
Faul2430 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı3
İlk 111813 yedek
G+A / 900.4
Kart31
2024/25 17 997 1 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNAC Breda 17 997 1 0 6.77
Şut18%50 isabet
Kilit pas9
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan57%44
Müdahale8
Faul1913 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11116 yedek
G+A / 900.09
2023/24 38 377 0 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABologna 19 228 0 0 6.53
ChampionshipNorwich 19 149 0 1 6.59
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan16%31
Müdahale3
Faul124 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11236 yedek
G+A / 900.24
2022/23 22 1.685 6 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 22 1.685 6 1 6.88
Şut39%46 isabet
Kilit pas12
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan75%44
Müdahale6
Faul1816 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11202 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2021/22 37 1.232 7 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 15 1.191 7 1 6.97
Serie ABologna 22 41 0 0 6.57
Şut22%55 isabet
Kilit pas9
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan66%43
Müdahale3
Faul1715 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 111522 yedek
G+A / 900.58
Kart2
2020/21 3 107 1 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNAC Breda 3 107 1 0 6.95
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan3%50
Faul1
Ofsayt1
İlk 1112 yedek
G+A / 900.84
TOPLAM GOL63 penaltı
İLK 113363 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 3-4-2-1 — 12 4-3-3 — 12 4-4-2 — 8 5-3-2 — 8 3-1-4-2 — 4 81 maç
  • 4-2-3-137%46
  • 3-4-2-112%15
  • 4-3-312%15
  • 4-4-28%10
  • 5-3-28%10
  • 3-1-4-24%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Sparta RotterdamA 2-2 13 1 6.6
30.08.2026 NacionalA 2-3
15.08.2026 AlvercaA 2-2
08.08.2026 Sporting CPH 2-2 1
16.05.2026 SC BragaA 2-2 68 6.5
11.05.2026 FamalicaoH 0-0
02.05.2026 MoreirenseA 3-2 30 1 6.2
26.04.2026 FC PortoH 1-2 18 1 1 6.9
19.04.2026 AroucaA 1-0 7
11.04.2026 Sporting CPH 0-1 17 1 6.3
04.04.2026 NacionalA 2-0 19 6.3
20.03.2026 Casa PiaH 4-0
28.02.2026 AVSA 0-0 56 1 6.5
20.02.2026 TondelaH 0-2 90 1 6.6
07.02.2026 Santa ClaraH 1-0 44 6.2
31.01.2026 AlvercaA 1-1 16 1 1 7.0
24.01.2026 PSV EindhovenA 2-2
17.01.2026 NEC NijmegenH 3-4 71 1 6.7
10.01.2026 GroningenA 0-0 77 6.2
20.12.2025 TelstarH 0-1 11 2 6.3
14.12.2025 UtrechtH 1-1 23 6.3
07.12.2025 Sparta RotterdamA 1-0 24 6.0
29.11.2025 ExcelsiorA 1-0 60 1 6.5
22.11.2025 PSV EindhovenH 0-1 67 1 6.5
08.11.2025 FC VolendamA 2-1 61 1 6.2
01.11.2025 GO Ahead EaglesH 1-0 90 3 6.2
24.10.2025 HeerenveenA 3-3 90 1 3 7.6
18.10.2025 PEC ZwolleH 2-2 90 2 3 9.0
03.10.2025 GroningenH 1-2 75 1 6.3
27.09.2025 AjaxA 2-1 90 1 2 7.5
20.09.2025 HeraclesH 2-1 90 1 1 7.3
31.08.2025 AZ AlkmaarH 0-1 41 5.5
24.08.2025 NEC NijmegenA 3-0 90 6.9
17.08.2025 Fortuna SittardH 2-1 87 3 6.3
09.08.2025 FeyenoordA 2-0 70 1 6.3
18.05.2025 Willem IIH 1-1 15 6.7
14.05.2025 NEC NijmegenA 3-0 65 1 6.3
10.05.2025 Fortuna SittardA 1-0 24 6.7
04.05.2025 PEC ZwolleH 1-3 82 2 6.9
24.04.2025 AZ AlkmaarA 1-1 8 6.3
12.04.2025 GO Ahead EaglesH 1-1 15 6.3
06.04.2025 AjaxA 3-1 16 1 6.6
29.03.2025 GroningenH 1-1 64 1 6.3
14.03.2025 Almere City FCA 1-1 90 1 3 7.3
07.03.2025 Sparta RotterdamH 1-1 62 6.7
01.03.2025 UtrechtA 1-0 90 2 7.2
15.02.2025 FeyenoordH 0-0 71 7.3
09.02.2025 WaalwijkA 5-0 90 3 6.3
31.01.2025 HeraclesH 1-1 81 1 7.3
25.01.2025 PSV EindhovenA 3-2 90 2 6.9
19.01.2025 TwenteH 2-1 89 1 6.7
12.01.2025 HeerenveenH 2-4 45 1 7.3
16.05.2024 LeedsA 4-0 9 1 6.7
12.05.2024 LeedsH 0-0 11 6.3
04.05.2024 BirminghamA 1-0 8 6.3
27.04.2024 SwanseaH 2-2 1
20.04.2024 Bristol CityH 1-1
13.04.2024 PrestonA 0-1 1
09.04.2024 Sheffield WednesdayA 2-2
06.04.2024 IpswichH 1-0
ŞUT46
GOL6
xG6.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.037 87' · xG 0.014 82' · xG 0.178 22' · xG 0.07 21' · xG 0.023 45' · xG 0.031 27' · xG 0.021 54' · xG 0.074 18' · xG 0.02 90' · xG 0.24 27' · xG 0.067 5' · xG 0.195 1' · xG 0.201 10' · xG 0.066 61' · xG 0.08 64' · xG 0.091 57' · xG 0.044 35' · xG 0.06 16' · xG 0.788 · GOL 70' · xG 0.035 90' · xG 0.05 41' · xG 0.788 · GOL 37' · xG 0.082 34' · xG 0.057 · GOL 11' · xG 0.11 80' · xG 0.016 58' · xG 0.491 · GOL 54' · xG 0.168 10' · xG 0.039 5' · xG 0.187 90' · xG 0.041 85' · xG 0.413 · GOL 17' · xG 0.046 17' · xG 0.028 69' · xG 0.291 38' · xG 0.112 23' · xG 0.055 10' · xG 0.037 83' · xG 0.057 89' · xG 0.056 90' · xG 0.066 50' · xG 0.055 19' · xG 0.077 48' · xG 0.029 81' · xG 0.788 · GOL 83' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 21 (%46) Korner — 7 (%15) Duran top — 4 (%9) Serbest vuruş — 4 (%9) Kontra atak — 4 (%9) Penaltı — 3 (%7) Diğer — 3 (%7) 46 şut
  • Asist sonrası21%46
  • Korner7%15
  • Duran top4%9
  • Serbest vuruş4%9
  • Kontra atak4%9
  • Penaltı3%7
  • Diğer3%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 27 (%59) Kafa — 15 (%33) Sol ayak — 4 (%9) 46 şut
  • Sağ ayak27%59
  • Kafa15%33
  • Sol ayak4%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
1-15' — 7 16-30' — 10 31-45' — 6 46-60' — 6 61-75' — 4 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 76-90+'
  • 1-15' 7 %15
  • 16-30' 10 %22
  • 31-45' 6 %13
  • 46-60' 6 %13
  • 61-75' 4 %9
  • 76-90+' 13 %28
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 152 maç
Estrela 15maç 2025–2026
PEC Zwolle 1maç 2026
NAC Breda 39maç 2020–2025
Bologna 41maç 2021–2023
Norwich 19maç 2023
Heerenveen 37maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-09 Cesena NAC Breda
2024-08-09 Bologna Cesena free transfer
2024-07-01 Norwich Bologna
2024-06-30 Norwich Bologna End of loan
2024-02-01 Bologna Norwich
2023-07-01 Heerenveen Bologna
2023-06-30 Heerenveen Bologna End of loan
2022-01-25 Bologna Heerenveen loan transfer
2021-07-03 NAC Breda Bologna €735k
2018-07-01 NAC Breda U19 NAC Breda -
2017-07-01 NAC Breda U17 NAC Breda U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2023 Kalça sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1207 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7Eredivisie 2025
PERFORMANS49.51207 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 72.8
Pivot forvet 70.9
Bitirici 69.4
Pivot forvet 50.0
Bitirici 48.5
Baskıcı forvet 47.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %56
Dakika %81
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %66
Dakika %83
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.64 7.15 93
Performans skoru 49.5 76 65
Gol / 90 0.37 0.42 88
İkili mücadele kazanma 54.55 50 100
Müdahale / 90 0.97 1.4 69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam