LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Rating6.20
LİG SIRALAMALARINDA
46.
Eredivisie2025 · NAC Breda · 8 maç
2asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
U19 Divisie 1None · Netherlands
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Super Cup2019 · Netherlands
🏆
U19 Divisie 12018/2019 · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2017/2018 · Netherlands
🏆
U19 Divisie 12016/2017 · Netherlands
🥈
U19 Divisie 1None · Netherlands · 2nd Place
🥈
EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
U19 Divisie 12017/2018 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Eredivisie2017/2018 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.822
5
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas34
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan152%52
Müdahale48
Faul3837 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11321 yedek
G+A / 900.26
Kart3
Kaptan32maçta
2024/25
30
2.410
1
3
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas20
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan157%58
Müdahale45
Faul4034 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11282 yedek
G+A / 900.15
Kart9
2023/24
5
316
1
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan21%62
Müdahale10
Faul34 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.28
Kart1
2021/22
6
574
0
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan33%49
Müdahale11
Faul85 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.31
Kart1
Kaptan6maçta
2020/21
32
2.026
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas10
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan85%58
Müdahale39
Faul1522 kazanılan
İlk 11248 yedek
G+A / 900.04
Kart41
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 11613 yedek girdi
KART14
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-126%46
- 5-3-210%18
- 4-3-37%12
- 4-4-26%11
- 5-4-14%7
- 4-3-1-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | PortsmouthA | 1-3 | 20 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | AZ AlkmaarA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | HeerenveenHC | 2-0 | 82 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 02.05.2026 | UtrechtAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | AjaxHC | 0-2 | 85 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | Fortuna SittardAC | 1-1 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Sparta RotterdamHC | 0-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | PEC ZwolleAC | 2-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | GO Ahead EaglesAC | 6-0 | 88 | 2 | 6.0 | ||
| 08.03.2026 | FeyenoordHC | 3-3 | 91 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 27.02.2026 | TelstarAC | 3-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | FC VolendamHC | 1-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | HeraclesAC | 0-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 30.01.2026 | TwenteHC | 2-2 | 53 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | PSV EindhovenAC | 2-2 | 94 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.01.2026 | NEC NijmegenHC | 3-4 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 10.01.2026 | GroningenAC | 0-0 | 85 | 1 | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | TelstarHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | UtrechtHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | Sparta RotterdamAC | 1-0 | 97 | 1 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | ExcelsiorAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | PSV EindhovenHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | FC VolendamAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | GO Ahead EaglesHC | 1-0 | 73 | 1 | 7.3 | ||
| 24.10.2025 | HeerenveenAC | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | PEC ZwolleHC | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.10.2025 | GroningenHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | AjaxAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | HeraclesHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.0 |
| 13.09.2025 | TwenteAC | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.5 | |
| 31.08.2025 | AZ AlkmaarHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | NEC NijmegenAC | 3-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 17.08.2025 | Fortuna SittardHC | 2-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | FeyenoordAC | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.05.2025 | Willem IIH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.05.2025 | NEC NijmegenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 04.05.2025 | PEC ZwolleH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2025 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | GO Ahead EaglesH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | AjaxA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | GroningenH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2025 | Almere City FCA | 1-1 | 78 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 01.03.2025 | UtrechtA | 1-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 31.01.2025 | HeraclesH | 1-1 | 10 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | PSV EindhovenA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | TwenteH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 12.01.2025 | HeerenveenH | 2-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 15.12.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.12.2024 | Sparta RotterdamA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.11.2024 | Almere City FCH | 1-0 | 79 | 1 | 7.6 | ||
| 24.11.2024 | Willem IIA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | PSV EindhovenH | 0-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | HeraclesA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | WaalwijkH | 4-1 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.10.2024 | PEC ZwolleA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | NEC NijmegenH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.09.2024 | TwenteA | 1-0 | 78 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | FeyenoordA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT30
GOL5
xG3.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner9%30
- Açık oyun6%20
- Asist sonrası6%20
- Duran top6%20
- Kontra atak2%7
- Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak15%50
- Kafa13%43
- Diğer1%3
- Sağ ayak1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 3 %10
- 31-45' 7 %23
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 4 %13
- 76-90+' 11 %37
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 107 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
ADO Den Haag
→
NAC Breda
free transfer
ADO Den Haag
→
NAC Breda
free transfer
2020-07-17
Ajax U21
→
ADO Den Haag
?
Ajax U21
→
ADO Den Haag
?
2018-07-01
Ajax U19
→
Ajax U21
-
Ajax U19
→
Ajax U21
-
2016-07-01
Volendam U17
→
Ajax U19
?
Volendam U17
→
Ajax U19
?
2015-07-01
Volendam Youth
→
Volendam U17
-
Volendam Youth
→
Volendam U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
DarbeŞüpheli
1 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2024 · NAC Breda
9sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2822 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Eredivisie 2025
PERFORMANS50.52822 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
74.2
Defansif bek
73.4
Ayağı iyi stoper
72.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%37
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%40
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.83
7.2
95
İkili mücadele kazanma
52.23
68
77
Pas hacmi / 90
34.76
45
77
Müdahale / 90
1.53
2.4
64
Pas arası / 90
0.7
1.8
39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ben JohnsonIpswich · 25
%95
1gol
1asist
57scout
€7.00M
Championship
Samuele BirindelliMonza · 26
%84
5gol
2asist
62scout
€2.80M
Serie B
Robin FellhauerFC Augsburg · 27
%71
3gol
2asist
66scout
€3.50M
Bundesliga
Kylian KaiboueAmiens · 27
%70
2gol
2asist
66scout
Ligue 2
Álex MuñozAlmeria · 31
%70
5gol
6asist
64scout
€800K
Segunda División
Cristian CalderónNecaxa · 28
%65
1gol
1asist
58scout
Liga MX
Puma RodríguezVasco DA Gama · 28
%64
2gol
2asist
58scout
Serie A
Benjamin BöckleWSG Wattens · 23
%60
2gol
2asist
71scout
€700K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

