LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON2G · 4A
Gol20.16 / 90
Asist40.32 / 90
Şut201.58 / 90
Kilit pas241.90 / 90
Başarılı dripling60.47 / 90
Kazanılan ikili604.75 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 0.95 %21
- Pas arası 0.71 %16
- Blok 0.24 %20
- İkili mücadele %67 %95
- Pas isabeti %83 %35
- Faul (az iyi) 0.47 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1137 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Serie A2026 · Vasco DA Gama · 16 maç
4asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.137
2
4
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas24
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan60%67
Müdahale12
Faul62 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111111 yedek
G+A / 900.47
Kart3
Kaptan1maçta
2025/26
36
1.470
2
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas15
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan61%54
Müdahale20
Faul108 kazanılan
İlk 111521 yedek
G+A / 900.24
2024/25
35
1.164
1
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas17
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan58%52
Müdahale20
Faul57 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111223 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2023/24
36
2.058
2
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%50 isabet
Kilit pas30
Drible16%41 başarı
İkili kazanılan106%52
Müdahale50
Faul1812 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112214 yedek
G+A / 900.13
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 112949 yedek girdi
KART1
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-162%82
- 4-3-38%11
- 4-1-4-12%3
- 4-3-1-22%3
- 3-4-2-11%1
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | FluminenseA | 1-0 | 16 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | CruzeiroH | 3-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | PalmeirasA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | SantosH | 0-3 | 20↑ | 1 | 5.9 | ||
| 09.08.2026 | BahiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | MirassolHC | 1-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 16.07.2026 | VitoriaA | 1-0 | 94 | 2 | 7.3 | ||
| 31.05.2026 | Atletico-MGH | 0-1 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | InternacionalA | 4-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 10.05.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-0 | 97 | 1 | – | 8.0 | |
| 03.05.2026 | FlamengoA | 2-2 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Sao PauloH | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.04.2026 | BotafogoH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 22.03.2026 | GremioH | 2-1 | 40↑ | – | 6.6 | ||
| 19.03.2026 | FluminenseH | 3-2 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | CruzeiroA | 3-3 | 40↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 12.03.2026 | PalmeirasH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | SantosA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2026 | BahiaH | 0-1 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 05.02.2026 | Chapecoense-scH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 29.01.2026 | MirassolA | 2-1 | 96 | 1 | – | 6.2 | |
| 07.12.2025 | Atletico-MGA | 5-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.12.2025 | MirassolH | 0-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 28.11.2025 | InternacionalH | 5-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | BahiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2025 | GremioA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | JuventudeH | 1-3 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 05.11.2025 | BotafogoA | 3-0 | 92 | 4 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Sao PauloH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | RB BragantinoA | 0-3 | 4↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | FluminenseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2025 | Fortaleza ECA | 0-2 | 35↑ | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | VitoriaH | 4-3 | 45 | – | 6.0 | ||
| 01.10.2025 | PalmeirasA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | CruzeiroH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.09.2025 | BahiaH | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 21.09.2025 | FlamengoA | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | CearaH | 2-2 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Sport RecifeA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.08.2025 | CorinthiansH | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.08.2025 | JuventudeA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | SantosA | 0-6 | 6↑ | 1 | – | ||
| 10.08.2025 | Atletico-MGH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 02.08.2025 | MirassolA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 27.07.2025 | InternacionalA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2025 | BotafogoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2025 | Sao PauloA | 1-3 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 01.06.2025 | RB BragantinoH | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | FluminenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Fortaleza ECH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | VitoriaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | PalmeirasH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | CruzeiroA | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | FlamengoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Sport RecifeH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | CorinthiansA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | SantosH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | CuiabaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.12.2024 | Atletico-MGH | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT29
GOL2
xG3.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%6.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%41
- Korner5%17
- Duran top3%10
- Taç sonrası3%10
- Açık oyun2%7
- Serbest vuruş2%7
- Diğer2%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%48
- Kafa10%34
- Sol ayak5%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
- 1-15' 2 %7
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 3 %10
- 46-60' 7 %24
- 61-75' 8 %28
- 76-90+' 7 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 131 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-04
Nacional
→
Vasco da Gama
€1.80m
Nacional
→
Vasco da Gama
€1.80m
2022-01-06
CA Fénix
→
Nacional
free transfer
CA Fénix
→
Nacional
free transfer
2021-09-13
Without Club
→
CA Fénix
-
Without Club
→
CA Fénix
-
2021-08-27
Danubio FC
→
Without Club
-
Danubio FC
→
Without Club
-
2020-02-15
Racing Club
→
Danubio FC
End of loan
Racing Club
→
Danubio FC
End of loan
2019-07-29
Danubio FC
→
Racing Club
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
Danubio FC
→
Racing Club
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
2016-01-01
Danubio U19
→
Danubio FC
-
Danubio U19
→
Danubio FC
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 893 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.0Serie A 2026
PERFORMANS46.5893 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİDüşüşte-21.1
ROL UYUMU2026
Ofansif bek
63.1
Klasik stoper
59.0
Ayağı iyi stoper
57.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%29
Dakika
%68
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%22
Dakika
%72
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.12
1.4
100
Asist / 90
0.4
0.22
100
Dakika güvenliği
59.1
78
76
Pas hacmi / 90
34.37
48
72
Performans skoru
46.5
74
63
Pas arası / 90
0.81
1.6
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -21.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rony JanssonKalmar FF · 21
%95
2gol
2asist
61scout
Allsvenskan
Gonzalo MontielRiver Plate · 28
%88
4gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel RojasRacing Club · 28
%84
1gol
4asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Kristoffer HaugenViking · 31
%72
1gol
1asist
48scout
Eliteserien
Daniel EidFredrikstad · 27
%65
2gol
2asist
60scout
Eliteserien
Rafael ProfiniUnion Santa Fe · 22
%63
1gol
5asist
64scout
Liga Profesional Argentina
GugaFluminense · 27
%61
0gol
2asist
50scout
Serie A
Juan Manuel ElordiIndepend. Rivadavia · 31
%60
1gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
