LİGCarioca - 1
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist20.17 / 90
Şut30.26 / 90
Kilit pas161.39 / 90
Başarılı dripling70.61 / 90
Kazanılan ikili484.16 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 1.82 %69
- Pas arası 0.69 %14
- Blok 0.09 %4
- İkili mücadele %54 %38
- Pas isabeti %89 %84
- Faul (az iyi) 1.13 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1038 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Recopa2024 · South-America
🏆
Carioca Série A2023 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2023 · South-America
🏆
Supercopa do Brasil2022 · Brazil
🏆
Mineiro 12022 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2021 · Brazil
🏆
Mineiro 12021 · Brazil
🏆
Serie A2021 · Brazil
🏆
Mineiro 12020 · Brazil
🏆
Tournoi Maurice Revello2019 · World
🥈
Carioca Série A2025 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2023 Saudi Arabia · World · 2nd Place
🥈
Mineiro 12019 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.038
0
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas16
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan48%54
Müdahale21
Faul139 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111211 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2025/26
40
1.205
1
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas7
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan71%55
Müdahale33
Faul612 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111327 yedek
G+A / 900.15
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25
34
333
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan17%57
Müdahale9
Faul84 kazanılan
İlk 11430 yedek
G+A / 900.27
Kart31
2023/24
36
1.564
1
3
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas18
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan83%53
Müdahale36
Faul1920 kazanılan
İlk 111620 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2022/23
37
1.701
0
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%10 isabet
Kilit pas17
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan102%59
Müdahale58
Faul1922 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111918 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2021/22
37
1.793
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas24
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan114%54
Müdahale66
Faul2524 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112017 yedek
Kart2
2020/21
34
2.666
1
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%9 isabet
Kilit pas22
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan174%57
Müdahale84
Faul4139 kazanılan
Penaltı1
İlk 11304 yedek
G+A / 900.07
Kart3
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 112766 yedek girdi
KART8
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-177%85
- 4-3-35%5
- 3-4-1-23%3
- 3-4-2-12%2
- 4-1-4-12%2
- 4-4-22%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Vasco DA GamaH | 0-0 | 25 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | Atletico ParanaenseA | 3-3 | 88 | – | 5.9 | ||
| 15.08.2026 | PalmeirasH | 3-2 | 89 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2026 | BotafogoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2026 | BahiaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | GremioA | 1-1 | 49 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2026 | RB BragantinoH | 1-1 | 104 | – | 6.3 | ||
| 31.05.2026 | CruzeiroA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.05.2026 | MirassolA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Sao PauloH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | VitoriaH | 2-2 | 16↑ | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | InternacionalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | SantosA | 2-3 | 90 | 2 | – | 8.2 | |
| 12.04.2026 | FlamengoH | 1-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | CoritibaA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.04.2026 | CorinthiansH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 19.03.2026 | Vasco DA GamaA | 3-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | PalmeirasA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.02.2026 | BotafogoH | 1-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 05.02.2026 | BahiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | GremioH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | BahiaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | GremioA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Sao PauloH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | PalmeirasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2025 | FlamengoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | CruzeiroA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | MirassolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | CearaA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.10.2025 | CearaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | InternacionalH | 1-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 20.10.2025 | Vasco DA GamaA | 2-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | JuventudeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2025 | MirassolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Atletico-MGH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Sport RecifeA | 2-2 | 67 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | BotafogoH | 2-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | VitoriaA | 0-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | CorinthiansH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | SantosA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | RB BragantinoAC | 4-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | Fortaleza ECH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | BahiaA | 3-3 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 03.08.2025 | GremioH | 1-0 | 98 | 1 | – | 7.7 | |
| 27.07.2025 | Sao PauloA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.07.2025 | PalmeirasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | FlamengoA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.07.2025 | CruzeiroH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.07.2025 | ChelseaH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.07.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 2-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 30.06.2025 | InterA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2025 | Mamelodi SundownsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2025 | Ulsan Hyundai FCH | 4-2 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 17.06.2025 | Borussia DortmundH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | InternacionalA | 0-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | Vasco DA GamaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 18.05.2025 | JuventudeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Atletico-MGA | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%60
- Taç sonrası1%20
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 2 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 241 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 683 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8Serie A 2026
PERFORMANS49.7683 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİDüşüşte-14.1
ROL UYUMU2026
Ofansif bek
65.8
Ayağı iyi stoper
57.6
Klasik stoper
53.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%36
Dakika
%58
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%28
Dakika
%57
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.58
1.4
100
Asist / 90
0.26
0.22
100
Pas hacmi / 90
54.69
48
100
Müdahale / 90
1.58
2.5
63
Performans skoru
49.7
74
67
Dakika güvenliği
31.1
78
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -14.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mauricio CuevasLos Angeles Galaxy · 22
%95
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Rafael ProfiniUnion Santa Fe · 22
%92
1gol
5asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Lucas PitonVasco DA Gama · 25
%82
0gol
0asist
55scout
Serie A
Rony JanssonKalmar FF · 21
%81
2gol
2asist
61scout
Allsvenskan
Lucas RodríguezAldosivi · 32
%79
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
MatheuzinhoCorinthians · 25
%68
1gol
1asist
67scout
Serie A
Herman JohanssonFC Dallas · 28
%65
0gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Alex TellesBotafogo · 33
%60
2gol
2asist
49scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

