LİGCarioca - 1
BU SEZON0G · 1A
Asist10.09 / 90
Şut60.53 / 90
Kilit pas221.94 / 90
Başarılı dripling40.35 / 90
Kazanılan ikili363.18 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 109 defanslar
- Müdahale 1.50 %50
- Pas arası 0.71 %13
- Blok 0.26 %26
- İkili mücadele %46 %8
- Pas isabeti %83 %30
- Faul (az iyi) 1.06 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1020 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Serie A2025 · Vasco DA Gama · 30 maç
7asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Copa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12020 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.020
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas22
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan36%46
Müdahale17
Faul124 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111211 yedek
G+A / 900.09
2025/26
30
2.588
1
7
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas35
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan79%43
Müdahale29
Faul4612 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11291 yedek
G+A / 900.28
Kart5
2024/25
33
2.736
1
5
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas46
Drible28%64 başarı
İkili kazanılan133%52
Müdahale65
Faul3411 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2023/24
37
3.357
0
4
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas60
Drible23%39 başarı
İkili kazanılan108%39
Müdahale48
Faul489 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1137
G+A / 900.11
Kart5
2022/23
35
1.798
1
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas20
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan83%44
Müdahale39
Faul4010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112015 yedek
G+A / 900.2
Kart2
2021/22
36
547
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan31%53
Müdahale8
Faul116 kazanılan
İlk 11630 yedek
G+A / 900.16
2020/21
27
1.340
0
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas20
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan79%46
Müdahale24
Faul2311 kazanılan
İlk 111512 yedek
G+A / 900.2
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11627 yedek girdi
KART11
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-155%81
- 4-3-38%12
- 4-1-4-12%3
- 3-4-2-11%1
- 4-3-1-21%1
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | CruzeiroH | 3-1 | 90 | 1 | – | 9.5 | |
| 23.08.2026 | PalmeirasA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | SantosH | 0-3 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | BahiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | MirassolH | 1-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 16.07.2026 | VitoriaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | RB BragantinoH | 0-3 | 52 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | InternacionalA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-0 | 91 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2026 | FlamengoA | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | CorinthiansA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Sao PauloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | RemoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | BotafogoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2026 | CoritibaA | 1-1 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | GremioH | 2-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | FluminenseH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | CruzeiroA | 3-3 | 41↑ | – | 6.2 | ||
| 12.03.2026 | PalmeirasH | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 26.02.2026 | SantosA | 2-1 | 70 | – | 6.3 | ||
| 12.02.2026 | BahiaH | 0-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 05.02.2026 | Chapecoense-scH | 1-1 | 79 | 3 | 7.2 | ||
| 29.01.2026 | MirassolA | 2-1 | 74 | – | 5.7 | ||
| 02.12.2025 | MirassolH | 0-2 | 67 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | InternacionalH | 5-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | BahiaA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.11.2025 | GremioA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | JuventudeH | 1-3 | 78 | 1 | – | 6.9 | |
| 05.11.2025 | BotafogoA | 3-0 | 92 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | Sao PauloH | 0-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | RB BragantinoA | 0-3 | 94 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2025 | FluminenseH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.10.2025 | Fortaleza ECA | 0-2 | 77 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | VitoriaH | 4-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.08.2025 | Sport RecifeA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | CorinthiansH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.08.2025 | JuventudeA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | SantosA | 0-6 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.6 |
| 02.08.2025 | MirassolA | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 27.07.2025 | InternacionalA | 1-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 19.07.2025 | GremioH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.07.2025 | BotafogoH | 0-2 | 95 | – | 6.6 | ||
| 13.06.2025 | Sao PauloA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.06.2025 | RB BragantinoH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | FluminenseA | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.05.2025 | Fortaleza ECH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 10.05.2025 | VitoriaA | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.05.2025 | PalmeirasH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | FlamengoH | 0-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 16.04.2025 | CearaA | 2-1 | 101 | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Sport RecifeH | 3-1 | 95 | 1 | 7.5 | ||
| 05.04.2025 | CorinthiansA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | SantosH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.12.2024 | Atletico-MGH | 2-0 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 01.12.2024 | Atletico GoianienseH | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | CorinthiansA | 3-1 | 94 | 1 | 6.3 | ||
| 21.11.2024 | InternacionalH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.11.2024 | Fortaleza ECA | 3-0 | 95 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2024 | BotafogoA | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 29.10.2024 | BahiaH | 3-2 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT7
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%57
- Korner1%14
- Duran top1%14
- Taç sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak4%57
- Sağ ayak3%43
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 3 %43
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 221 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01
Corinthians
→
Vasco da Gama
€3.00m
Corinthians
→
Vasco da Gama
€3.00m
2019-07-01
Corinthians U20
→
Corinthians
-
Corinthians U20
→
Corinthians
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 841 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.3Serie A 2026
PERFORMANS49.1841 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİVolatile+4.3
ROL UYUMU2026
Defansif bek
58.4
Ayağı iyi stoper
58.0
Klasik stoper
57.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%34
Dakika
%66
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%26
Dakika
%69
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
40.34
42
96
Performans skoru
49.1
74
66
Dakika güvenliği
52.1
80
65
İkili mücadele kazanma
47.46
58
82
Müdahale / 90
1.71
3
57
Pas arası / 90
0.64
1.9
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mauricio CuevasLos Angeles Galaxy · 22
%95
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
GugaFluminense · 27
%81
0gol
2asist
50scout
Serie A
Lucas RodríguezAldosivi · 32
%78
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Frederik WintherHammarby FF · 24
%70
0gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Herman JohanssonFC Dallas · 28
%65
0gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Alex TellesBotafogo · 33
%64
2gol
2asist
49scout
Serie A
MatheuzinhoCorinthians · 25
%62
1gol
1asist
67scout
Serie A
Markus KarlssonHammarby FF · 21
%60
0gol
1asist
71scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
