LİGCarioca - 1
BU SEZON2G · 0A
Gol10.15 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.45 / 90
Kilit pas30.45 / 90
Kazanılan ikili203.02 / 90
Rating6.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.151.00
Asist
0.000.00
Şut
0.451.00
Kilit pas
0.451.00
Kazanılan ikili
3.024.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
22.
Pro League2026 · Al-Fayha · 1 maç
1gol22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Paranaense 12024 · Brazil
🏆
Paranaense 12023 · Brazil
🏆
Carioca Série A2021 · Brazil
🏆
Supercopa do Brasil2021 · Brazil
🏆
Carioca Série A2020 · Brazil
🏆
Supercopa do Brasil2020 · Brazil
🏆
CONMEBOL Recopa2020 · South-America
🏆
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America
🏆
Carioca Série A2019 · Brazil
🏆
Florida Cup2019 · World
🏆
Serie A2019 · Brazil
🥈
CONMEBOL Libertadores2022 · South-America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2022 · South-America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2021 · South-America · 2nd Place
🥈
Serie A2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World · 2nd Place
🥈
Serie A2018 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
18
686
2
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan24%44
Müdahale9
Faul128 kazanılan
İlk 11810 yedek
G+A / 900.26
Kaptan2maçta
2025/26
35
2.448
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas11
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan88%48
Müdahale51
Faul4614 kazanılan
İlk 11287 yedek
G+A / 900.04
Kart62
2024/25
33
2.139
1
4
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas17
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan110%51
Müdahale73
Faul4514 kazanılan
İlk 11276 yedek
G+A / 900.21
Kart81
2023/24
36
1.355
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan77%51
Müdahale42
Faul2815 kazanılan
İlk 111521 yedek
Kart6
2022/23
29
1.776
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas9
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan87%52
Müdahale40
Faul3120 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11218 yedek
G+A / 900.05
Kart51
2021/22
11
109
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan7%39
Müdahale4
Faul81 kazanılan
2020/21
28
2.190
1
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas13
Drible13%62 başarı
İkili kazanılan103%48
Müdahale41
Faul4832 kazanılan
İlk 11244 yedek
G+A / 900.16
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 115913 yedek girdi
KART17
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%80
- 4-3-35%7
- 4-4-25%7
- 4-3-1-22%3
- 3-4-2-11%1
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | NEOMA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 31.05.2026 | Atletico-MGH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | RB BragantinoH | 0-3 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 16.05.2026 | InternacionalAC | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-0 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | FlamengoA | 2-2 | 9↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 26.04.2026 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Sao PauloH | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | RemoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | BotafogoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2026 | CoritibaA | 1-1 | 62 | – | 7.0 | ||
| 22.03.2026 | GremioH | 2-1 | 98 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | FluminenseH | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | CruzeiroAC | 3-3 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | PalmeirasH | 2-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2026 | SantosA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2026 | Chapecoense-scH | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 29.01.2026 | MirassolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Atletico-MGA | 5-0 | 31 | – | 5.7 | ||
| 02.12.2025 | MirassolH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | InternacionalH | 5-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | BahiaA | 1-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 20.11.2025 | GremioA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | JuventudeH | 1-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 05.11.2025 | BotafogoA | 3-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | Sao PauloH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | RB BragantinoA | 0-3 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 16.10.2025 | Fortaleza ECA | 0-2 | 40 | – | 5.3 | ||
| 05.10.2025 | VitoriaH | 4-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.10.2025 | PalmeirasA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | CruzeiroH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.09.2025 | BahiaH | 3-1 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | FlamengoA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | Sport RecifeA | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | CorinthiansH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.08.2025 | JuventudeA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | SantosA | 0-6 | 75 | – | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | Atletico-MGH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.08.2025 | MirassolA | 3-2 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | InternacionalA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | GremioH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | BotafogoH | 0-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 13.06.2025 | Sao PauloA | 1-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.05.2025 | FluminenseA | 2-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 17.05.2025 | Fortaleza ECH | 3-0 | 87 | 1 | – | 6.6 | |
| 10.05.2025 | VitoriaA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | PalmeirasH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | CruzeiroA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | FlamengoH | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 16.04.2025 | CearaA | 2-1 | 101 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Sport RecifeH | 3-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | CorinthiansA | 3-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | SantosH | 2-1 | 81 | 2 | 7.7 | ||
| 08.12.2024 | CuiabaA | 1-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 04.12.2024 | Atletico-MGH | 2-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | Atletico GoianienseH | 2-2 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | CorinthiansA | 3-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2024 | InternacionalH | 0-1 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | Fortaleza ECA | 3-0 | 72 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2024 | BotafogoA | 3-0 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT3
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Duran top1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak1%33
- Kafa1%33
- Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 190 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-25
FC Lugano
→
Flamengo
End of loan
FC Lugano
→
Flamengo
End of loan
2021-02-28
Coritiba FC
→
Flamengo
End of loan
Coritiba FC
→
Flamengo
End of loan
2020-09-01
Flamengo
→
Coritiba FC
loan transfer
Flamengo
→
Coritiba FC
loan transfer
2018-11-23
Flamengo U20
→
Flamengo
-
Flamengo U20
→
Flamengo
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2024 · Vasco DA Gama
1kırmızı · 30 maç
🟨
CONMEBOL Libertadores2022 · Atletico Paranaense
4sarı · 11 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2448 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.0Serie A 2025
PERFORMANS37.52448 dk
KARARUygun değil46/100
FORM TRENDİYükselişte+9.8
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
47.4
Derinden oyun kurucu
46.9
Box-to-box orta saha
41.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%47
Dakika
%94
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%53
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.73
7.1
95
Pas hacmi / 90
56.17
50
100
İkili mücadele kazanma
42.55
58
73
Performans skoru
26.1
75
35
Pas arası / 90
0.91
2.3
40
Müdahale / 90
0.91
3.2
28
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +9.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bode HidalgoReal Salt Lake · 23
%95
0gol
0asist
51scout
Major League Soccer
Ahmed KashiAnnecy · 37
%76
1gol
2asist
52scout
€100K
Ligue 2
Neil El AynaouiMorocco · 24
%65
0gol
0asist
44scout
Africa Cup of Nations
Conor CoventryCharlton · 25
%63
0gol
1asist
55scout
Championship
Florian FlickEintracht Braunschweig · 25
%62
1gol
2asist
63scout
€600K
2. Bundesliga
Agustín CardozoLanus · 28
%62
0gol
0asist
44scout
€22.00M
Liga Profesional Argentina
Oliver SkippLeicester · 25
%60
1gol
0asist
54scout
€7.00M
Championship
Roberto MerazAtletico San Luis · 26
%60
0gol
0asist
37scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Vasco da Gama