Guram Kashia
Algeria · Midfielder

Guram Kashia

YAŞ37
BOY178
KİLO76
KULÜPAnnecy
DOĞUM YERİAubervilliers
BU SEZON1G · 2A
Gol10.03 / 90
Asist20.06 / 90
Şut120.36 / 90
Kilit pas130.39 / 90
Başarılı dripling50.15 / 90
Kazanılan ikili1434.28 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %6 (0.39) Asist — %32 (0.06) Drible — %2 (0.15) Pas isabeti — %58 (%83) Top kapma — %48 (2.60) İkili mücadele — %76 (%53) 37 ORT. % 6 32 2 58 48 76
  • Kilit pas 0.39 %6
  • Asist 0.06 %32
  • Drible 0.15 %2
  • Pas isabeti %83 %58
  • Top kapma 2.60 %48
  • İkili mücadele %53 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3007 dakika oynadı.
2025/26 34 3.007 1 2 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Annecy 34 3.007 1 2 6.91
Şut12%17 isabet
Kilit pas13
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan143%53
Müdahale61
Faul4114 kazanılan
İlk 1134
G+A / 900.09
Kart5
Kaptan34maçta
TOPLAM GOL22 penaltı
İLK 1112 yedek girdi
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 RodezHC 1-2 90 7.0
02.05.2026 BoulogneAC 1-2 90 6.9
24.04.2026 PAUHC 5-1 90 1 2 8.2
17.04.2026 NancyAC 1-5 90 1 6.9
10.04.2026 MontpellierHC 0-0 90 1 7.2
03.04.2026 GuingampHC 1-0 90 6.9
21.03.2026 Saint EtienneAC 4-0 90 6.7
16.03.2026 Estac TroyesHC 1-2 90 6.6
07.03.2026 Le MansAC 3-0 90 1 6.7
27.02.2026 BastiaAC 0-2 90 6.9
20.02.2026 RED Star FC 93HC 2-1 90 1 7.2
13.02.2026 LavalAC 2-2 90 1 7.3
06.02.2026 GrenobleHC 1-1 90 6.9
31.01.2026 DunkerqueAC 0-1 90 7.2
23.01.2026 Clermont FootHC 2-1 90 6.9
16.01.2026 AmiensHC 2-0 90 7.2
03.01.2026 ReimsAC 2-1 90 1 1 7.5
12.12.2025 Le MansHC 1-2 90 1 6.0
05.12.2025 GuingampAC 0-3 90 7.0
21.11.2025 BastiaHC 1-0 90 1 7.5
07.11.2025 MontpellierAC 1-0 90 6.9
31.10.2025 BoulogneHC 1-1 90 6.9
28.10.2025 RodezAC 2-1 90 6.2
25.10.2025 Saint EtienneHC 4-0 90 7.2
17.10.2025 Clermont FootAC 0-1 90 1 6.9
03.10.2025 LavalHC 0-0 90 1 6.3
26.09.2025 Estac TroyesAC 3-1 90 6.7
23.09.2025 NancyHC 1-2 45 6.2
19.09.2025 GrenobleAC 1-3 90 6.9
13.09.2025 ReimsHC 1-1 90 7.0
29.08.2025 RED Star FC 93AC 1-0 90 6.9
22.08.2025 AmiensAC 0-1 89 1 6.7
16.08.2025 DunkerqueHC 2-2 90 6.9
09.08.2025 PAUAC 2-0 83 6.6
ŞUT19
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
76' · xG 0.0 49' · xG 0.0 · GOL 38' · xG 0.0 65' · xG 0.0 80' · xG 0.0 61' · xG 0.0 1' · xG 0.0 17' · xG 0.0 54' · xG 0.0 89' · xG 0.0 63' · xG 0.0 69' · xG 0.0 14' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 72' · xG 0.0 16' · xG 0.0 87' · xG 0.0 21' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%47) Asist sonrası — 5 (%26) Açık oyun — 3 (%16) Duran top — 1 (%5) Taç sonrası — 1 (%5) 19 şut
  • Korner9%47
  • Asist sonrası5%26
  • Açık oyun3%16
  • Duran top1%5
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%58) Sol ayak — 7 (%37) Kafa — 1 (%5) 19 şut
  • Sağ ayak11%58
  • Sol ayak7%37
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 5 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 3 %16
  • 31-45' 1 %5
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 5 %26
  • 76-90+' 6 %32
PİYASA DEĞERİ€100K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 34 maç
Annecy 34maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-02-03 Without Club FC Annecy -
2019-07-24 Estac Troyes Annecy
2019-07-01 Troyes Without Club -
2019-07-01 Oxford United Estac Troyes
2019-06-30 Oxford United Troyes End of loan
2019-01-17 Estac Troyes Oxford United
2019-01-17 Troyes Oxford United loan transfer
2018-07-16 Charlton Troyes free transfer
2018-07-16 Charlton Estac Troyes
2015-07-21 FC Metz Charlton ?
2012-08-31 LB Châteauroux FC Metz free transfer
2008-07-01 Châteauroux B LB Châteauroux -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3007 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.5Ligue 2 2025
PERFORMANS35.53007 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 76.1
Derinden oyun kurucu 70.4
Box-to-box orta saha 65.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %51
Dakika %100
Değer / getiri %92
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %50
Dakika %99
Değer / getiri %95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.91 7.1 97
Müdahale / 90 1.83 3.2 57
İkili mücadele kazanma 52.57 58 91
Performans skoru 35.5 75 47
Pas hacmi / 90 45.43 50 91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam