Argentina · Attacker
Jairo Izquierdo González
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.33 / 90
Şut51.67 / 90
Kilit pas62.01 / 90
Başarılı dripling31.00 / 90
Kazanılan ikili227.36 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.7 %46
- Asist 0.33 %81
- Kilit pas 2.01 %81
- Drible 1.00 %63
- İkili mücadele %61 %97
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 269 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Coppa Italia2024 · Juventus · 2 maç
1asist8.
8.
Coppa Italia2021 · Fiorentina · 6 maç
1asist8.
10.
Serie A2023 · Fiorentina · 29 maç
12gol10.
12.
UEFA Europa Conference League2022 · Fiorentina · 13 maç
6gol12.
17.
Serie A2021 · Fiorentina · 33 maç
6asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America
🏆
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World
🏆
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America
🏆
Pan American Games2019 Peru · World
🏆
Primera Nacional2016/2017 · Argentina
🥈
UEFA Conference League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Conference League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
2. Bundesliga2019/2020 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
10
305
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas7
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan25%64
Müdahale5
Faul44 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1119 yedek
G+A / 900.59
2025/26
41
2.014
5
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%51 isabet
Kilit pas16
Drible26%48 başarı
İkili kazanılan159%53
Müdahale38
Faul3237 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112318 yedek
G+A / 900.22
Kart41
2024/25
39
2.393
4
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%55 isabet
Kilit pas29
Drible25%36 başarı
İkili kazanılan189%51
Müdahale31
Faul3650 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11309 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2023/24
45
2.985
16
4
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut108%47 isabet
Kilit pas45
Drible53%44 başarı
İkili kazanılan275%53
Müdahale47
Faul3274 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı32 kaçan
İlk 113411 yedek
G+A / 900.6
Kart4
2022/23
42
2.293
12
3
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut75%48 isabet
Kilit pas38
Drible44%46 başarı
İkili kazanılan260%59
Müdahale32
Faul2277 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı3
İlk 112418 yedek
G+A / 900.59
Kart5
2021/22
36
2.508
7
6
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%40 isabet
Kilit pas38
Drible59%49 başarı
İkili kazanılan255%54
Müdahale24
Faul36101 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı3
İlk 11288 yedek
G+A / 900.47
Kart51
2020/21
15
935
6
2
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%32 isabet
Kilit pas12
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan88%56
Müdahale5
Faul1333 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı31 kaçan
İlk 11105 yedek
G+A / 900.77
Kart5
TOPLAM GOL4410 penaltı
İLK 1111575 yedek girdi
KART22
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR44 gol
- 1-15' 6 %14
- 16-30' 5 %11
- 31-45' 7 %16
- 46-60' 10 %23
- 61-75' 4 %9
- 76-90+' 12 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-171%38
- 4-3-349%26
- 4-4-245%24
- 3-4-2-115%8
- 4-1-4-15%3
- 5-3-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | ParmaH | 2-0 | 36↑ | 1 | 4 | 7.5 | |
| 23.08.2026 | FrosinoneA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.07.2026 | SpainA | 1-0 | 46 | 0 | 6.5 | ||
| 15.07.2026 | EnglandA | 1-2 | 34↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.07.2026 | SwitzerlandH | 3-1 | 42↑ | 1 | 7.3 | ||
| 07.07.2026 | EgyptH | 3-2 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 03.07.2026 | Cape Verde IslandsH | 3-2 | 52↑ | 2 | 6.3 | ||
| 28.06.2026 | JordanA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2026 | AustriaH | 2-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.06.2026 | AlgeriaH | 3-0 | 35↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 25.04.2026 | Athletic ClubH | 3-2 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 22.04.2026 | ElcheA | 3-2 | 90 | 2 | 3 | 9.2 | |
| 14.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.04.2026 | BarcelonaA | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | 52 | – | 5.7 | ||
| 22.03.2026 | Real MadridA | 3-2 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | TottenhamA | 3-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | GetafeH | 1-0 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2026 | TottenhamH | 5-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | Real SociedadH | 3-2 | 31↑ | 2 | 5 | 9.2 | |
| 15.02.2026 | Rayo VallecanoA | 3-0 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | LevanteA | 0-0 | 73 | 4 | 7.2 | ||
| 28.01.2026 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 64 | 3 | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | MallorcaH | 3-0 | 32↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.01.2026 | GalatasarayA | 1-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 21.12.2025 | GironaA | 0-3 | 28 | 1 | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | ValenciaH | 2-1 | 59 | 1 | 6.6 | ||
| 09.12.2025 | PSV EindhovenA | 2-3 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 02.12.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | OviedoH | 2-0 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 26.11.2025 | InterH | 2-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | GetafeA | 0-1 | 68 | 2 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | LevanteH | 3-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | SevillaH | 3-0 | 69 | 4 | 7.0 | ||
| 27.10.2025 | Real BetisA | 0-2 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | ArsenalA | 4-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | OsasunaH | 1-0 | 43 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.09.2025 | Eintracht FrankfurtH | 5-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Real MadridH | 5-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | Rayo VallecanoH | 3-2 | 34↑ | 2 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | MallorcaA | 1-1 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 17.09.2025 | LiverpoolA | 3-2 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | VillarrealH | 2-0 | 76 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.08.2025 | GenoaA | 0-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | ParmaH | 2-0 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.07.2025 | Real MadridA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.06.2025 | Manchester CityH | 2-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.06.2025 | Wydad ACH | 4-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 19.06.2025 | Al AinA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | VeneziaA | 2-3 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | UdineseH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 10.05.2025 | LazioA | 1-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | BolognaA | 1-1 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | MonzaH | 2-0 | 74 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 23.04.2025 | ParmaA | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | LecceH | 2-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | AS RomaA | 1-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | GenoaH | 1-0 | 82 | 1 | 7.2 |
ŞUT49
GOL6
xG4.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%12.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası20%41
- Korner15%31
- Kontra atak6%12
- Açık oyun6%12
- Duran top1%2
- Serbest vuruş1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak30%61
- Kafa15%31
- Sağ ayak4%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 9 %18
- 16-30' 4 %8
- 31-45' 10 %20
- 46-60' 8 %16
- 61-75' 10 %20
- 76-90+' 8 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 228 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
23 maç
04.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2026
Sırt sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
12 maç
11.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
12.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2023
SakatlıkŞüpheli
4 maç
11.2021
HastalıkŞüpheli
1 maç
10.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1459 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.3La Liga 2025
PERFORMANS56.01459 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
80.4
Bağlantı kuran forvet
72.0
Çizgi kanadı
69.2
Çizgi kanadı
30.9
Baskıcı forvet
27.5
Bağlantı kuran forvet
25.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%70
Dakika
%70
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%72
Dakika
%86
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.9
7.15
96
Performans skoru
56
76
74
Müdahale / 90
1.48
1.4
100
Gol / 90
0.31
0.42
74
İkili mücadele kazanma
52
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jackson MulekaKonyaspor · 26
%95
4gol
2asist
60scout
Süper Lig
Sidi SanéEintracht Braunschweig · 22
%86
2gol
0asist
63scout
€600K
2. Bundesliga
Marcos AndréValladolid · 29
%80
3gol
0asist
59scout
€1.00M
Segunda División
Maximiliano UrrutiNew England Revolution · 34
%78
2gol
0asist
43scout
Major League Soccer
VitinhaGenoa · 25
%71
5gol
1asist
61scout
€8.00M
Serie A
Daniel BarreaGodoy Cruz · 24
%63
1gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Talles MagnoCorinthians · 23
%62
1gol
1asist
57scout
Serie A
Gustav IsaksenLazio · 24
%60
5gol
1asist
62scout
€17.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




