LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut42.11 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.53 / 90
Kazanılan ikili73.68 / 90
Rating6.44
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.20
Asist
0.000.04
Şut
2.111.61
Kilit pas
0.000.68
Başarılı dripling
0.531.49
Kazanılan ikili
3.687.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
UEFA Europa League2022 · SC Braga · 5 maç
4gol5.
20.
Primeira Liga2021 · SC Braga · 24 maç
7gol20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Taça de Portugal2020/2021 · Portugal
🥈
Super Cup2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 16 G+A
GolAsist
2026/27
3
171
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan7%33
Müdahale2
Ofsayt1
İlk 113
2025/26
38
2.257
5
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%50 isabet
Kilit pas18
Drible37%34 başarı
İkili kazanılan188%45
Müdahale35
Faul3164 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112810 yedek
G+A / 900.24
Kart5
2024/25
26
1.338
2
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%30 isabet
Kilit pas16
Drible22%34 başarı
İkili kazanılan101%41
Müdahale23
Faul2325 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111610 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2023/24
37
1.548
6
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%42 isabet
Kilit pas24
Drible23%46 başarı
İkili kazanılan105%42
Müdahale17
Faul3039 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111522 yedek
G+A / 900.47
Kart4
2022/23
40
1.973
13
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut73%53 isabet
Kilit pas23
Drible38%46 başarı
İkili kazanılan163%44
Müdahale39
Faul4355 kazanılan
Ofsayt26
İlk 112218 yedek
G+A / 900.73
Kart3
2021/22
36
1.980
8
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%50 isabet
Kilit pas25
Drible43%55 başarı
İkili kazanılan170%41
Müdahale31
Faul5647 kazanılan
Ofsayt22
İlk 112115 yedek
G+A / 900.45
Kart31
2020/21
11
1
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Faul1
TOPLAM GOL13
İLK 116652 yedek girdi
KART10
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 6 %46
- 76-90+' 2 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-241%37
- 3-4-2-129%26
- 4-2-3-123%21
- 4-4-29%8
- 4-3-35%5
- 3-4-1-23%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | ComoH | 1-4 | 44 | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | LazioA | 1-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | NapoliH | 0-2 | 64 | 3 | 5.9 | ||
| 17.05.2026 | AC MilanH | 1-2 | 93 | 2 | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | FiorentinaA | 0-0 | 83 | 2 | 5.9 | ||
| 02.05.2026 | AtalantaA | 0-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | ComoH | 0-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | PisaA | 1-2 | 3↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | SassuoloH | 2-1 | 75 | 2 | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | JuventusA | 2-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | UdineseH | 0-2 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | VeronaA | 0-2 | 29↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.03.2026 | AS RomaH | 2-1 | 9↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.02.2026 | InterA | 2-0 | 60 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | TorinoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | CremoneseA | 0-0 | 60 | 2 | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | NapoliH | 2-3 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 30.01.2026 | LazioA | 3-2 | 80 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 25.01.2026 | BolognaH | 3-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | ParmaA | 0-0 | 73 | 2 | 5.9 | ||
| 12.01.2026 | CagliariH | 3-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 08.01.2026 | AC MilanA | 1-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 03.01.2026 | PisaH | 1-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 29.12.2025 | AS RomaA | 3-1 | 72 | 2 | 7.3 | ||
| 21.12.2025 | AtalantaH | 0-1 | 83 | 3 | 6.2 | ||
| 14.12.2025 | InterH | 1-2 | 78 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 08.12.2025 | UdineseA | 1-2 | 64 | 1 | 6.0 | ||
| 29.11.2025 | VeronaH | 2-1 | 72 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.11.2025 | CagliariA | 3-3 | 78 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 09.11.2025 | FiorentinaH | 2-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2025 | SassuoloA | 1-2 | 59 | 3 | 6.2 | ||
| 29.10.2025 | CremoneseH | 0-2 | 43↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | TorinoA | 2-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | ParmaH | 0-0 | 58 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | NapoliA | 2-1 | 76 | 1 | 6.2 | ||
| 29.09.2025 | LazioH | 0-3 | 68 | 2 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | BolognaA | 2-1 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2025 | ComoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | JuventusH | 0-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | LecceH | 0-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 15.08.2025 | Vicenza VirtusH | 3-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | BolognaA | 1-3 | 63 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 17.05.2025 | AtalantaH | 2-3 | 77 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | NapoliA | 2-2 | 69 | 2 | 6.3 | ||
| 05.05.2025 | AC MilanH | 1-2 | 30↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.04.2025 | ComoA | 1-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | LazioH | 0-2 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | VeronaA | 0-0 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 04.04.2025 | UdineseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | VeneziaH | 2-0 | 60 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | TorinoA | 1-1 | 52 | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | FiorentinaA | 2-1 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 27.01.2025 | MonzaH | 2-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 05.01.2025 | LecceA | 0-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 28.12.2024 | EmpoliA | 1-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | NapoliH | 1-2 | 70 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.12.2024 | AC MilanA | 0-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 07.12.2024 | TorinoH | 0-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | UdineseA | 0-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | CagliariH | 2-2 | 1↑ | 1 | – |
ŞUT74
GOL5
xG6.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%6.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası45%61
- Açık oyun12%16
- Korner7%9
- Duran top4%5
- Kontra atak3%4
- Taç sonrası2%3
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak47%64
- Sol ayak17%23
- Kafa10%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR74 şut
- 1-15' 17 %23
- 16-30' 18 %24
- 31-45' 10 %14
- 46-60' 16 %22
- 61-75' 8 %11
- 76-90+' 5 %7
AKSİYON HARİTASI1875 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1875
- Pas788%46
- Top teması174%10
- Çalım158%9
- Top kazanma145%9
- Hava topu118%7
- Faul114%7
- Müdahale58%3
- Top kaptırma58%3
- Kurtarılan şut45%3
- Uzaklaştırma45%3
PİYASA DEĞERİ€8.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 191 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Braga U23
→
Braga B
-
Braga U23
→
Braga B
-
2018-12-04
Braga U19
→
Braga U23
-
Braga U19
→
Braga U23
-
2017-07-01
Águias A Sub-17
→
Braga U19
?
Águias A Sub-17
→
Braga U19
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
8 maç
01.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2024
Bacak sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2024
Sağlık sorunuŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2236 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Serie A 2025
PERFORMANS48.22236 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
78.0
İçe kat eden kanat
70.9
Pivot forvet
69.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%60
Dakika
%93
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%64
Dakika
%95
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.8
7.15
95
Performans skoru
48.2
76
63
Müdahale / 90
1.41
1.4
100
İkili mücadele kazanma
45.19
50
90
Gol / 90
0.2
0.42
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sidi SanéEintracht Braunschweig · 22
%95
2gol
0asist
63scout
€600K
2. Bundesliga
Daniel BarreaGodoy Cruz · 24
%78
1gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Ricardo MonrealNecaxa · 24
%73
4gol
2asist
62scout
Liga MX
Héctor FértoliTigre · 31
%66
1gol
0asist
37scout
Liga Profesional Argentina
Martín SatrianoGetafe · 24
%65
5gol
1asist
66scout
€6.00M
La Liga
Jackson MulekaKonyaspor · 26
%65
4gol
2asist
60scout
Süper Lig
Stephy MavididiLeicester · 27
%64
3gol
1asist
54scout
€8.00M
Championship
Josimar AlcócerKVC Westerlo · 21
%60
3gol
4asist
66scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

