Mathis Lambourde
France · Attacker

Mathis Lambourde

YAŞ19
BOY179
KİLO72
KULÜPReggiana
DOĞUM YERİLes Lilas
LİGCoppa Italia
BU SEZON4G · 1A
KUPALAR
🥈 FIFA U17 World Cup2023 Indonesia · World · 2nd Place
🥈 UEFA U17 Championship2023 Hungary · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2023 0 2024 1 2025 5
GolAsist
2025/26 35 868 4 1 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 1 0 0 0
Serie BReggiana 34 868 4 1 6.77
Şut20%60 isabet
Kilit pas9
Drible13%33 başarı
İkili kazanılan66%44
Müdahale19
Faul2017 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11728 yedek
G+A / 900.52
Kart2
2024/25 29 104 1 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 29 104 1 0 6.59
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan7%28
Müdahale3
Faul41 kazanılan
G+A / 900.87
Kart1
2023/24 15 20 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueRennes 3 11 0 0 7.30
Ligue 1Rennes 12 9 0 0 6.30
Şut2%50 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale2
TOPLAM GOL1
İLK 11043 yedek girdi
KART1
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 3-4-1-2 — 9 3-5-2 — 5 4-4-2 — 4 3-4-2-1 — 3 3-5-1-1 — 2 34 maç
  • 4-2-3-111%32
  • 3-4-1-29%26
  • 3-5-25%15
  • 4-4-24%12
  • 3-4-2-13%9
  • 3-5-1-12%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 SampdoriaH 1-0 83 3 7.3
01.05.2026 ModenaA 2-1 90 1 7.3
25.04.2026 PalermoH 1-1 88 1 1 7.6
19.04.2026 PadovaA 1-0 81 1 6.5
12.04.2026 CarrareseH 2-0 73 1 2 7.7
06.04.2026 PescaraH 1-3 45 1 2 8.2
22.03.2026 Virtus EntellaA 3-0 9 6.3
17.03.2026 MonzaH 0-0
14.03.2026 BariA 4-1
07.03.2026 VeneziaA 2-0 29 6.3
03.03.2026 SudtirolH 0-4 19 1 6.7
22.02.2026 AvellinoH 1-1
15.02.2026 EmpoliA 1-1 12 6.3
10.02.2026 MantovaH 1-0
07.02.2026 CatanzaroA 2-0 73 3 6.3
01.02.2026 Juve StabiaH 1-1
24.01.2026 FrosinoneA 1-0 15 6.3
17.01.2026 CesenaH 1-2 17 6.3
27.12.2025 SampdoriaA 2-1 19 1 6.5
20.12.2025 PescaraA 2-1 8 6.2
13.12.2025 PadovaH 1-2 20 6.9
08.12.2025 MantovaA 0-1
29.11.2025 FrosinoneH 0-1 8 1 6.3
22.11.2025 CarrareseA 0-0
08.11.2025 Virtus EntellaH 0-0
01.11.2025 AvellinoA 4-3 21 6.3
28.10.2025 ModenaH 1-0 13 6.3
25.10.2025 MonzaA 3-1 58 6.2
18.10.2025 BariH 3-1 14 1 1 8.0
04.10.2025 CesenaA 1-2
30.09.2025 SpeziaH 1-1 1
27.09.2025 SudtirolA 3-1 45 1 6.3
20.09.2025 CatanzaroH 2-2 27 1 2 7.5
13.09.2025 Juve StabiaA 0-0
25.08.2025 UdineseA 1-1
11.05.2025 LecceH 1-1
03.05.2025 InterA 1-0
28.04.2025 CagliariH 0-2 31 1 6.7
19.04.2025 AS RomaA 1-0
13.04.2025 GenoaH 0-0
06.04.2025 TorinoA 1-1
31.03.2025 ParmaH 0-0
15.03.2025 UdineseA 0-1
09.03.2025 BolognaH 1-2
03.03.2025 JuventusA 2-0 9 6.5
23.02.2025 FiorentinaH 1-0
15.02.2025 AC MilanA 1-0
08.02.2025 AtalantaH 0-5 11 6.3
01.02.2025 MonzaA 0-1
27.01.2025 VeneziaA 1-1
19.01.2025 LazioH 0-3
12.01.2025 NapoliA 2-0
04.01.2025 UdineseH 0-0
30.12.2024 BolognaA 2-3
29.11.2024 CagliariA 1-0 11 6.3
23.11.2024 InterH 0-5
10.11.2024 FiorentinaA 3-1
03.11.2024 AS RomaH 3-2
29.10.2024 LecceA 1-0 25 6.3
26.10.2024 AtalantaA 6-1
ŞUT23
GOL4
xG2.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%17.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.048 65' · xG 0.008 66' · xG 0.035 37' · xG 0.02 36' · xG 0.01 12' · xG 0.02 60' · xG 0.025 53' · xG 0.022 5' · xG 0.041 21' · xG 0.209 · GOL 90' · xG 0.031 68' · xG 0.396 · GOL 90' · xG 0.016 47' · xG 0.022 45' · xG 0.017 8' · xG 0.4 83' · xG 0.109 83' · xG 0.026 90' · xG 0.084 81' · xG 0.056 · GOL 82' · xG 0.138 74' · xG 0.322 · GOL 68' · xG 0.034
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%52) Kontra atak — 6 (%26) Açık oyun — 3 (%13) Duran top — 1 (%4) Korner — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası12%52
  • Kontra atak6%26
  • Açık oyun3%13
  • Duran top1%4
  • Korner1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 22 (%96) Kafa — 1 (%4) 23 şut
  • Sol ayak22%96
  • Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 6 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 3 %13
  • 16-30' 1 %4
  • 31-45' 3 %13
  • 46-60' 3 %13
  • 61-75' 6 %26
  • 76-90+' 7 %30
PİYASA DEĞERİ€7.50M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 79 maç
Reggiana 34maç 2025
Verona 30maç 2024–2025
France U17 W 2023–2024
France U17 2023–2024
Rennes 15maç 2023
Rennes II 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Hellas Verona Servette FC
2026-06-30 AC Reggiana 1919 Hellas Verona Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Reggiana Hellas Verona
2024-06-30 PSV Southampton End of loan
2023-09-01 Southampton PSV Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€2.00m</i>
2022-07-01 VfL Bochum Southampton €12.00m
2019-03-02 VfL Bochum U19 VfL Bochum -
2018-07-01 VfL Bochum U17 VfL Bochum U19 -
2017-07-01 Duisburg Yth. VfL Bochum U17 free transfer
2016-07-01 Unterrath Yth. Duisburg Yth. free transfer
2015-07-01 M'gladbach Yth. Unterrath Yth. free transfer
2012-07-01 Grimlingh. Jgd. M'gladbach Yth. free transfer
2009-07-01 RW Ahlen Yth. Grimlingh. Jgd. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024 SakatlıkŞüpheli 3 maç
10.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 868 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.5Serie B 2025
PERFORMANS68.8868 dk
KARARVeri yetersiz61/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 79.0
İçe kat eden kanat 72.4
Pivot forvet 71.2
İçe kat eden kanat 0
Çizgi kanadı 0
Baskıcı forvet 0
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %86
Dakika %55
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %87
Dakika %76
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 68.8 76 90
Ortalama rating 6.77 7.15 95
Dakika güvenliği 55.7 76 73
Gol / 90 0.41 0.42 98
Müdahale / 90 1.97 1.4 100
İkili mücadele kazanma 44 50 88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam