LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.27 / 90
Şut10.27 / 90
Kilit pas133.52 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili133.52 / 90
Rating7.34
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 73 defanslar
- Müdahale 2.17 %71
- Pas arası 2.17 %93
- Blok 0.27 %38
- İkili mücadele %52 %39
- Pas isabeti %93 %90
- Faul (az iyi) 0.54 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 332 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
8
625
0
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas14
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan24%53
Müdahale13
Faul83 kazanılan
İlk 118
G+A / 900.14
2025/26
33
2.951
3
5
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas42
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan195%65
Müdahale107
Faul2734 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1133
G+A / 900.24
Kart51
Kaptan10maçta
2024/25
45
4.072
1
6
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas50
Drible22%45 başarı
İkili kazanılan225%57
Müdahale107
Faul3344 kazanılan
İlk 1145
G+A / 900.15
Kart51
2023/24
24
1.979
2
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas26
Drible15%48 başarı
İkili kazanılan107%54
Müdahale46
Faul1519 kazanılan
İlk 11231 yedek
G+A / 900.23
Kart51
2022/23
21
1.890
0
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas23
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan98%57
Müdahale46
Faul1616 kazanılan
İlk 1121
2021/22
33
2.977
0
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas32
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan164%60
Müdahale96
Faul1934 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart3
2020/21
3
270
1
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan16%59
Müdahale10
Faul24 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.33
TOPLAM GOL5
İLK 11870 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-173%84
- 4-3-311%13
- 4-1-4-12%2
- 4-2-1-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | GroningenA | 2-2 | 82 | 0 | 7.1 | ||
| 30.08.2026 | CambuurA | 1-4 | 85 | 1 | – | 7.2 | |
| 27.08.2026 | QarabagA | 1-4 | 102 | – | 6.3 | ||
| 20.08.2026 | QarabagH | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2026 | PEC ZwolleH | 3-1 | 69 | 1 | 7.9 | ||
| 13.08.2026 | Dunajska StredaA | 3-3 | 63 | – | 6.5 | ||
| 09.08.2026 | HeerenveenA | 1-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 06.08.2026 | Dunajska StredaH | 6-0 | 83 | – | 7.9 | ||
| 17.05.2026 | PSV EindhovenAC | 5-1 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | Sparta RotterdamHC | 4-0 | 84 | 1 | 1 | 9.0 | |
| 03.05.2026 | AZ AlkmaarAC | 2-2 | 88 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | NEC NijmegenHC | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.04.2026 | FC VolendamH | 2-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | AjaxAC | 1-2 | 95 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 21.03.2026 | Fortuna SittardAC | 1-2 | 93 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | UtrechtHC | 0-2 | 91 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2026 | GO Ahead EaglesAC | 1-4 | 88 | 1 | 1 | 9.0 | |
| 01.03.2026 | FeyenoordHC | 2-0 | 88 | – | 8.2 | ||
| 22.02.2026 | GroningenHC | 2-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 15.02.2026 | TelstarA | 1-1 | 93 | – | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | HeerenveenH | 5-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 30.01.2026 | NAC BredaA | 2-2 | 95 | – | 7.5 | ||
| 18.01.2026 | HeraclesA | 0-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 10.01.2026 | PEC ZwolleH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.12.2025 | FeyenoordA | 1-1 | 87 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 14.12.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | UtrechtA | 1-1 | 95 | 1 | 7.5 | ||
| 30.11.2025 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 83 | 1 | – | 7.3 | |
| 22.11.2025 | FC VolendamA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.11.2025 | TelstarH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | GroningenA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | AjaxH | 2-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.10.2025 | NEC NijmegenA | 3-3 | 96 | – | 5.9 | ||
| 05.10.2025 | HeraclesH | 2-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 26.09.2025 | Fortuna SittardH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 19.09.2025 | Sparta RotterdamA | 1-5 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 13.09.2025 | NAC BredaH | 2-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 30.08.2025 | ExcelsiorA | 1-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | HeerenveenA | 1-2 | 97 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | PSV EindhovenH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | PEC ZwolleA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.05.2025 | NEC NijmegenH | 3-2 | 110 | 1 | – | 7.2 | |
| 18.05.2025 | AjaxA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.05.2025 | AZ AlkmaarH | 2-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | UtrechtH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.05.2025 | Sparta RotterdamA | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 24.04.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | PEC ZwolleA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Fortuna SittardH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | HeraclesA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | FeyenoordH | 2-6 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.03.2025 | Almere City FCH | 1-0 | 82 | 1 | – | 7.6 | |
| 01.03.2025 | GroningenA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.02.2025 | Bodo/GlimtA | 5-2 | 120 | 2 | 6.0 | ||
| 16.02.2025 | WaalwijkH | 2-0 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 13.02.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.02.2025 | HeerenveenA | 3-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT40
GOL3
xG2.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%7.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%65
- Korner8%20
- Açık oyun4%10
- Kontra atak2%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak20%50
- Sağ ayak19%48
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
- 1-15' 2 %5
- 16-30' 8 %20
- 31-45' 12 %30
- 46-60' 10 %25
- 61-75' 3 %8
- 76-90+' 5 %12
PİYASA DEĞERİ€9.00M+50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 167 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
NEC U19
→
NEC Nijmegen
-
NEC U19
→
NEC Nijmegen
-
2018-07-01
NEC U17
→
NEC U19
-
NEC U17
→
NEC U19
-
2016-07-01
NEC Youth
→
NEC U17
-
NEC Youth
→
NEC U17
-
2010-07-01
Estria Youth
→
NEC Youth
free transfer
Estria Youth
→
NEC Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
09.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2951 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.3Eredivisie 2025
PERFORMANS70.92951 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
88.6
Agresif stoper
85.9
Ayağı iyi stoper
85.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%90
Dakika
%97
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%88
Dakika
%97
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.26
3
100
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
70.9
74
96
Pas hacmi / 90
51.66
42
100
İkili mücadele kazanma
64.57
58
100
Pas arası / 90
0.61
1.9
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tyrick MitchellCrystal Palace · 26
%95
2gol
2asist
59scout
€25.00M
UEFA Europa Conference League
Christopher LannertArminia Bielefeld · 27
%79
1gol
2asist
70scout
€400K
2. Bundesliga
Hampus SkoglundHammarby FF · 21
%79
0gol
4asist
76scout
Allsvenskan
Emir KarićSturm Graz · 28
%75
0gol
3asist
69scout
€1.20M
Bundesliga
Hjalte BidstrupViborg · 19
%67
1gol
2asist
79scout
Superliga
Jules GaudinCharleroi · 25
%65
0gol
0asist
65scout
Jupiler Pro League
Nathaniel BrownEintracht Frankfurt · 22
%63
4gol
4asist
65scout
€40.00M
Bundesliga
Neco WilliamsNottingham Forest · 24
%60
0gol
1asist
64scout
€25.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
