Devante Cole
Netherlands · Midfielder

Devante Cole

YAŞ24
BOY181
KİLO67
KULÜPTwente
DOĞUM YERİZwolle
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Şut32.70 / 90
Kilit pas10.90 / 90
Kazanılan ikili43.60 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 2.702.05
Kilit pas 0.904.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 KNVB Beker2023/2024 · Netherlands
🥈 Eerste DivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eerste Divisie2022/2023 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2020 0 2021 4 2023 0 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 7 144 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 3 100 0 0 6.30
UEFA Europa Conference LeagueTwente 4 44 0 0 6.63
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan4%40
Müdahale3
Faul2
İlk 1116 yedek
2025/26 33 2.235 5 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 33 2.235 5 1 6.88
Şut39%46 isabet
Kilit pas31
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan104%49
Müdahale44
Faul2615 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11276 yedek
G+A / 900.24
Kart5
2023/24 34 319 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 28 284 0 0 6.63
UEFA Champions LeagueFeyenoord 6 35 0 0 6.60
Şut6%17 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%61
Müdahale9
İlk 11331 yedek
2021/22 32 2.072 3 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePEC Zwolle 32 2.072 3 1 6.78
Şut21%52 isabet
Kilit pas26
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan94%43
Müdahale40
Faul3118 kazanılan
İlk 11239 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2020/21 34 430 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePEC Zwolle 34 430 0 0 6.72
Şut1
Kilit pas3
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan30%60
Müdahale13
Faul36 kazanılan
İlk 11430 yedek
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 113013 yedek girdi
KART5
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 4-3-3 — 8 3-3-1-3 — 1 4-1-4-1 — 1 4-2-1-3 — 1 42 maç
  • 4-2-3-131%74
  • 4-3-38%19
  • 3-3-1-31%2
  • 4-1-4-11%2
  • 4-2-1-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 B. van RooijB. van Rooij 1 S. OrjasaeterS. Orjasaeter Cole 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 CambuurA 1-4 27 1 6.3
27.08.2026 QarabagA 1-4 12 6.7
20.08.2026 QarabagH 0-1
16.08.2026 PEC ZwolleH 3-1 5 1
13.08.2026 Dunajska StredaA 3-3 23 1 6.5
09.08.2026 HeerenveenA 1-0 68 1 6.3
06.08.2026 Dunajska StredaH 6-0 9 6.7
17.05.2026 PSV EindhovenA 5-1
10.05.2026 Sparta RotterdamH 4-0 79 2 5 8.2
03.05.2026 AZ AlkmaarA 2-2 71 6.6
25.04.2026 NEC NijmegenH 1-1 77 2 6.6
10.04.2026 FC VolendamH 2-1 83 1 6.9
04.04.2026 AjaxA 1-2 84 7.3
15.03.2026 UtrechtH 0-2 62 1 6.3
08.03.2026 GO Ahead EaglesA 1-4 83 6.7
01.03.2026 FeyenoordH 2-0 88 1 6.6
22.02.2026 GroningenH 2-1 86 7.3
15.02.2026 TelstarA 1-1 65 6.5
07.02.2026 HeerenveenH 5-0 90 2 6.7
30.01.2026 NAC BredaA 2-2 78 2 6.5
24.01.2026 ExcelsiorH 0-0 74 2 7.2
18.01.2026 HeraclesA 0-2 89 1 1 7.0
10.01.2026 PEC ZwolleH 1-1 21 6.7
21.12.2025 FeyenoordA 1-1 90 2 7.3
14.12.2025 GO Ahead EaglesH 2-0 80 4 7.2
07.12.2025 UtrechtA 1-1 95 1 1 6.9
30.11.2025 AZ AlkmaarH 1-0 90 1 6.7
22.11.2025 FC VolendamA 1-1 75 3 6.6
07.11.2025 TelstarH 0-0 45 1 7.5
02.11.2025 GroningenA 1-1 90 6.2
26.10.2025 AjaxH 2-3 77 2 6.2
18.10.2025 NEC NijmegenA 3-3 72 6.2
05.10.2025 HeraclesH 2-1 85 1 3 8.0
26.09.2025 Fortuna SittardH 3-2 45 1 2 7.6
19.09.2025 Sparta RotterdamA 1-5 17 1 6.9
13.09.2025 NAC BredaH 2-2 16 6.5
30.08.2025 ExcelsiorA 1-0 40 1 6.9
24.08.2025 HeerenveenA 1-2 70 6.9
17.08.2025 PSV EindhovenH 0-2 28 1 6.7
10.08.2025 PEC ZwolleA 1-0 90 6.9
19.05.2024 ExcelsiorH 4-0 60 1 6.3
12.05.2024 NEC NijmegenA 2-3 67 1 6.3
05.05.2024 PEC ZwolleH 5-0 25 1 6.9
25.04.2024 GO Ahead EaglesA 1-3 17 6.6
14.04.2024 Fortuna SittardA 0-1
07.04.2024 AjaxH 6-0
04.04.2024 FC VolendamA 0-0
31.03.2024 UtrechtH 4-2
17.03.2024 HeerenveenA 2-3
28.01.2024 TwenteH 0-0 62 1 6.9
21.01.2024 VitesseA 1-2
14.01.2024 NEC NijmegenH 2-2 10 6.9
17.12.2023 HeraclesA 0-4 17 1 7.2
13.12.2023 CelticA 2-1 35 1 6.6
07.12.2023 FC VolendamH 3-1
03.12.2023 PSV EindhovenH 1-2
28.11.2023 Atletico MadridH 1-3
25.11.2023 ExcelsiorA 2-4
12.11.2023 AZ AlkmaarH 1-0
07.11.2023 LazioA 1-0
ŞUT61
GOL5
xG8.4
xG FARKI-3.4under performing
DÖNÜŞÜM%8.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.181 59' · xG 0.34 · GOL 58' · xG 0.834 · GOL 51' · xG 0.207 49' · xG 0.026 35' · xG 0.176 32' · xG 0.075 10' · xG 0.155 48' · xG 0.374 45' · xG 0.035 23' · xG 0.046 1' · xG 0.054 48' · xG 0.11 43' · xG 0.032 48' · xG 0.08 25' · xG 0.08 16' · xG 0.306 55' · xG 0.036 45' · xG 0.028 35' · xG 0.048 6' · xG 0.099 46' · xG 0.03 28' · xG 0.11 26' · xG 0.047 18' · xG 0.172 90' · xG 0.053 18' · xG 0.037 7' · xG 0.131 90' · xG 0.011 30' · xG 0.708 · GOL 34' · xG 0.508 86' · xG 0.53 78' · xG 0.025 48' · xG 0.059 44' · xG 0.034 43' · xG 0.013 37' · xG 0.13 37' · xG 0.204 6' · xG 0.093 68' · xG 0.034 50' · xG 0.046 22' · xG 0.221 19' · xG 0.079 13' · xG 0.047 45' · xG 0.055 71' · xG 0.125 58' · xG 0.114 37' · xG 0.182 78' · xG 0.071 · GOL 59' · xG 0.063 84' · xG 0.054 · GOL 69' · xG 0.083 45' · xG 0.046 34' · xG 0.069 32' · xG 0.024 76' · xG 0.424 90' · xG 0.022 71' · xG 0.156 81' · xG 0.0 45' · xG 0.038 34' · xG 0.244
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 39 (%64) Açık oyun — 9 (%15) Korner — 6 (%10) Taç sonrası — 3 (%5) Kontra atak — 2 (%3) Duran top — 2 (%3) 61 şut
  • Asist sonrası39%64
  • Açık oyun9%15
  • Korner6%10
  • Taç sonrası3%5
  • Kontra atak2%3
  • Duran top2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 40 (%66) Sol ayak — 15 (%25) Kafa — 6 (%10) 61 şut
  • Sağ ayak40%66
  • Sol ayak15%25
  • Kafa6%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR61 şut
1-15' — 6 16-30' — 10 31-45' — 18 46-60' — 13 61-75' — 4 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 18 31-45'
  • 1-15' 6 %10
  • 16-30' 10 %16
  • 31-45' 18 %30
  • 46-60' 13 %21
  • 61-75' 4 %7
  • 76-90+' 10 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 140 maç
Twente 40maç 2025–2026
Feyenoord 34maç 2023
PEC Zwolle 66maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Castellón Feyenoord
2025-06-23 Feyenoord Twente
2024-08-01 Feyenoord Castellón
2023-07-01 PEC Zwolle Feyenoord €850k
2020-07-01 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle -
2019-07-01 PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U21 -
2018-07-01 PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U19 -
2017-07-01 PEC Youth PEC Zwolle U17 -
2012-07-01 DOS Kampen Yth. PEC Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
03.2024 Kalça sakatlığıŞüpheli 2 maç
02.2024 Kalça sakatlığıKadroda yok 5 maç
02.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2235 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.1Eredivisie 2025
PERFORMANS44.42235 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 77.5
Derinden oyun kurucu 77.2
Box-to-box orta saha 76.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %60
Dakika %88
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %66
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.88 7.1 97
Performans skoru 44.4 75 59
Müdahale / 90 1.77 3.2 55
İkili mücadele kazanma 48.83 58 84
Pas arası / 90 1.13 2.3 49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam