LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut81.23 / 90
Kilit pas50.77 / 90
Başarılı dripling30.46 / 90
Kazanılan ikili416.29 / 90
Rating6.45
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 93 orta sahalar
- Kilit pas 0.77 %22
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.46 %41
- Pas isabeti %76 %15
- Top kapma 2.61 %38
- İkili mücadele %46 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 587 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
CupNone · Iceland · 2nd Place
🥈
Besta deildNone · Iceland · 2nd Place
🥈
Cup2018 · Iceland · 2nd Place
🥈
Besta deild2018 · Iceland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
12
587
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas5
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan41%46
Müdahale14
Faul1713 kazanılan
İlk 1175 yedek
Kart5
2025/26
26
1.816
7
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas27
Drible10%36 başarı
İkili kazanılan137%51
Müdahale35
Faul4157 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11215 yedek
G+A / 900.5
Kart61
2024/25
27
2.196
3
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%47 isabet
Kilit pas21
Drible30%68 başarı
İkili kazanılan162%52
Müdahale43
Faul4557 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1127
G+A / 900.2
Kart81
2023/24
10
818
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas9
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan66%56
Müdahale22
Faul2518 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
Kart5
TOPLAM GOL10
İLK 11538 yedek girdi
KART17
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 5 %50
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-333%55
- 4-2-3-117%28
- 4-4-26%10
- 4-4-1-12%3
- 4-2-2-21%2
- 4-3-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Degerfors IFA | 3-0 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | Kalmar FFH | 3-2 | 59 | 2 | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | Degerfors IFH | 2-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | SiriusA | 4-1 | 54 | – | 6.2 | ||
| 17.07.2026 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | Vasteras SK FKA | 4-5 | 75↑ | – | 6.9 | ||
| 25.05.2026 | Mjallby AIFH | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 19.05.2026 | Orgryte ISA | 2-3 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Hammarby FFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | HalmstadA | 1-1 | 62 | 2 | 5.9 | ||
| 11.04.2026 | BK HackenH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | IF ElfsborgA | 2-0 | 69 | 2 | 6.0 | ||
| 09.11.2025 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 02.11.2025 | Djurgardens IFA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | HalmstadA | 0-3 | 80 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 05.10.2025 | Hammarby FFH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | Osters IFA | 0-2 | 89 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 21.09.2025 | IF BrommapojkarnaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.09.2025 | BK HackenA | 1-2 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | IFK VarnamoH | 1-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | AIK StockholmH | 2-1 | 71 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 11.08.2025 | GaisA | 0-1 | 62 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.08.2025 | Degerfors IFH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.07.2025 | IF ElfsborgA | 4-3 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | SiriusA | 0-1 | 62 | 1 | – | 6.9 | |
| 12.07.2025 | IF ElfsborgH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.07.2025 | SiriusH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.06.2025 | IF BrommapojkarnaA | 1-3 | 45 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 25.05.2025 | Malmo FFH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.05.2025 | Osters IFH | 0-1 | 14↑ | – | 5.6 | ||
| 04.05.2025 | Mjallby AIFA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 28.04.2025 | GaisH | 1-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2025 | IFK NorrkopingA | 2-3 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | BK HackenH | 2-3 | 60 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 13.04.2025 | IFK VarnamoA | 0-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | HalmstadH | 1-0 | 64 | – | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | Hammarby FFA | 4-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | Mjallby AIFA | 1-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | Kalmar FFH | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 8.5 | |
| 28.10.2024 | Malmo FFA | 2-1 | 73 | – | 6.6 | ||
| 21.10.2024 | AIK StockholmH | 1-2 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 30.09.2024 | GaisH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.09.2024 | Vasteras SK FKA | 1-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 23.09.2024 | HalmstadH | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 15.09.2024 | BK HackenA | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.09.2024 | Hammarby FFH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | IF ElfsborgA | 3-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2024 | SiriusH | 1-1 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 04.08.2024 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 27.07.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-4 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 21.07.2024 | Vasteras SK FKH | 1-1 | 10 | – | 6.6 | ||
| 15.07.2024 | Hammarby FFA | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 07.07.2024 | IFK VarnamoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 01.06.2024 | IF ElfsborgH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.05.2024 | AIK StockholmA | 5-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 21.05.2024 | Mjallby AIFH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.05.2024 | SiriusA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.05.2024 | Malmo FFH | 0-3 | 63 | 2 | 6.9 | ||
| 06.05.2024 | GaisA | 2-1 | 66 | – | 6.7 |
ŞUT16
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%81
- Korner2%12
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%56
- Kafa4%25
- Sol ayak3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 4 %25
- 16-30' 4 %25
- 31-45' 4 %25
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Allsvenskan2025 · IFK Goteborg
1kırmızı · 15 maç
🟨
Allsvenskan2024 · IFK Goteborg
8sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1816 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Allsvenskan 2025
PERFORMANS52.11816 dk
KARARVeri yetersiz40/100
FORM TRENDİYükselişte+13.7
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
32.9
Derinden oyun kurucu
27.1
Box-to-box orta saha
24.0
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%67
Dakika
%85
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%79
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.37
7.1
90
İkili mücadele kazanma
50
58
86
Müdahale / 90
1.09
3.2
34
Performans skoru
22
75
29
Pas hacmi / 90
32.45
50
65
Pas arası / 90
0.27
2.3
12
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +13.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Guilherme CastilhoFC Juarez · 26
%95
7gol
2asist
57scout
Liga MX
Gjivai ZechiëlUtrecht · 21
%94
9gol
7asist
73scout
€7.00M
Eredivisie
Thomas Van den BeltTwente · 24
%79
5gol
1asist
60scout
Eredivisie
VitinhaParis Saint Germain · 25
%78
6gol
1asist
57scout
€110.00M
UEFA Champions League
David GonzálezBurgos · 23
%70
12gol
6asist
71scout
€2.00M
Segunda División
Unai LópezRayo Vallecano · 30
%64
2gol
1asist
57scout
€2.50M
UEFA Europa Conference League
Carlo HolseSamsunspor · 26
%61
8gol
2asist
60scout
€6.00M
Süper Lig
Rihito YamamotoSt. Truiden · 24
%60
5gol
6asist
66scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum