LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.89 / 90
Kilit pas10.30 / 90
Başarılı dripling41.19 / 90
Kazanılan ikili102.98 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.890.12
Kilit pas
0.300.61
Başarılı dripling
1.191.22
Kazanılan ikili
2.984.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
28.
UEFA Champions League2025 · Napoli · 28 maç
3asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie A2024/2025 · Italy
🥈
Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie B2017/2018 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
33
302
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale2
Faul1
Ofsayt1
İlk 11231 yedek
Kart1
2024/25
32
735
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan35%49
Müdahale15
Faul95 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11725 yedek
Kart3
2023/24
39
1.710
0
2
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas17
Drible23%45 başarı
İkili kazanılan87%41
Müdahale30
Faul3216 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112019 yedek
G+A / 900.11
Kart41
2022/23
28
1.967
2
3
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas30
Drible56%61 başarı
İkili kazanılan116%48
Müdahale32
Faul2716 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11235 yedek
G+A / 900.23
Kart2
Kaptan13maçta
TOPLAM GOL2
İLK 118685 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-351%34
- 3-4-2-150%33
- 3-5-224%16
- 4-2-3-111%7
- 3-4-38%5
- 4-1-4-18%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | UdineseH | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | PisaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | BolognaH | 2-3 | 7↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | ComoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | CremoneseH | 4-0 | 35↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | LazioH | 0-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | ParmaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | AC MilanH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | CagliariA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | LecceH | 2-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | TorinoH | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | VeronaA | 1-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | AtalantaA | 2-1 | 63 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | AS RomaH | 2-2 | 3↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | SassuoloH | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.01.2026 | ParmaH | 0-0 | 58 | – | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | InterA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | LazioA | 0-2 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 28.12.2025 | CremoneseA | 0-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 14.12.2025 | UdineseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | JuventusH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | AS RomaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | AtalantaH | 3-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | BolognaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | ComoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2025 | LecceA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | InterH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | TorinoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | GenoaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | AC MilanA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FiorentinaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | CagliariH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | SassuoloA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2025 | CagliariH | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | ParmaA | 0-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | GenoaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | LecceA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | TorinoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | MonzaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | EmpoliH | 3-0 | 75 | – | 7.5 | ||
| 07.04.2025 | BolognaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | AC MilanH | 2-1 | 10↑ | – | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | VeneziaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | LazioA | 2-2 | 85 | – | 6.5 | ||
| 09.02.2025 | UdineseH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | AS RomaA | 1-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | JuventusH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | AtalantaA | 2-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 12.01.2025 | VeronaH | 2-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | FiorentinaA | 0-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | VeneziaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | GenoaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | AS RomaH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | InterA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | AtalantaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2024 | AC MilanA | 0-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | LecceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | EmpoliA | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2024 | ComoH | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | MonzaH | 2-0 | 15↑ | – | 6.9 |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner1%50
- Kontra atak1%50
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak1%50
- Sol ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
AKSİYON HARİTASI348 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR348
- Pas237%69
- Top kazanma29%8
- Top teması28%8
- Çalım14%4
- Korner kazandırma13%4
- Hava topu7%2
- Uzaklaştırma5%1
- Top kaptırma4%1
- Pas arası3%1
- Bloke edilen pas2%1
PİYASA DEĞERİ€1.70M-32.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 166 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-01-14
Verona U19
→
AC Rimini
?
Verona U19
→
AC Rimini
?
2015-01-13
Pro Piacenza
→
Verona U19
End of loan
Pro Piacenza
→
Verona U19
End of loan
2014-07-20
Verona U19
→
Pro Piacenza
loan transfer
Verona U19
→
Pro Piacenza
loan transfer
2014-06-30
Bellaria IM
→
Verona U19
End of loan
Bellaria IM
→
Verona U19
End of loan
2014-01-01
Verona U19
→
Bellaria IM
loan transfer
Verona U19
→
Bellaria IM
loan transfer
2012-08-31
Benevento U19
→
Verona U19
?
Benevento U19
→
Verona U19
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
10 maç
02.2026
SarsıntıKadroda yok
3 maç
01.2026
SarsıntıŞüpheli
1 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
03.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2025
SakatlıkŞüpheli
4 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 302 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.7Serie A 2025
PERFORMANS43.9302 dk
KARARVeri yetersiz46/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
46.8
Klasik stoper
46.0
Defansif bek
43.2
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%30
Dakika
%35
Değer / getiri
%79
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%30
Dakika
%50
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
42.62
62
69
Performans skoru
43.9
76
58
İkili mücadele kazanma
45.45
64
71
Ortalama rating
6.59
7.2
92
Pas arası / 90
1.19
1.8
66
Müdahale / 90
0.6
2.2
27
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Álex MorenoGirona · 32
%95
0gol
2asist
51scout
€28.00M
La Liga
Matias PaavolaKooteepee · 25
%91
0gol
1asist
54scout
Veikkausliiga
Rico HenryBrentford · 28
%90
0gol
0asist
52scout
€15.00M
Premier League
Mikko PitkänenAC Oulu · 28
%88
1gol
0asist
44scout
Veikkausliiga
Alex SandroFlamengo · 34
%85
0gol
0asist
56scout
Serie A
Kevin ÁlvarezClub America · 26
%73
1gol
1asist
58scout
Liga MX
João MárioBologna · 25
%64
1gol
0asist
61scout
€800K
Serie A
Kostas TsimikasAS Roma · 29
%60
0gol
0asist
46scout
€10.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Salernitana
Perugia