LİGSerie A
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.40 / 90
Kilit pas30.20 / 90
Başarılı dripling20.13 / 90
Kazanılan ikili795.25 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİSerie A 2023 · 114 defanslar
- Müdahale 1.20 %25
- Pas arası 1.13 %73
- Blok 1.26 %98
- İkili mücadele %68 %98
- Pas isabeti %75 %5
- Faul (az iyi) 0.60 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1354 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2015/2016 · Europe
🏆
UEFA Europa League2013/2014 · Europe
🏆
Copa del Rey2009/2010 · Spain
🏆
Olympics2008 Beijing · World
🏆
FIFA U20 World Cup2007 Canada · World
🏆
Super Cup2007/2008 · Spain
🥈
Serie A2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2015 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2014/2015 · Europe · 2nd Place
🥈
League Cup2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2010/2011 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2007/2008 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2023/24
26
1.354
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan79%68
Müdahale18
Faul99 kazanılan
İlk 111511 yedek
G+A / 900.07
Kart31
Kaptan14maçta
2022/23
15
1.075
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas3
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan61%60
Müdahale15
Faul116 kazanılan
İlk 11123 yedek
G+A / 900.08
Kart21
Kaptan12maçta
2021/22
16
1.435
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas8
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan95%67
Müdahale17
Faul1615 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1116
G+A / 900.06
Kart31
2020/21
28
797
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan47%61
Müdahale8
Faul105 kazanılan
İlk 11919 yedek
G+A / 900.11
Kart3
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL4
İLK 114821 yedek girdi
KART13
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-128%45
- 3-5-219%31
- 4-2-3-17%11
- 4-3-2-14%6
- 3-5-1-12%3
- 4-3-1-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2024 | VeronaHC | 1-2 | 72 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | JuventusAC | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 06.05.2024 | AtalantaHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2024 | FrosinoneAC | 3-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | FiorentinaHC | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2024 | LazioA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | LecceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | CagliariA | 4-2 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 13.01.2024 | NapoliAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.01.2024 | JuventusHC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.12.2023 | VeronaAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.12.2023 | AC MilanHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.12.2023 | BolognaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | FiorentinaAC | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.11.2023 | LazioH | 2-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2023 | SassuoloAC | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.11.2023 | NapoliHC | 0-2 | 69 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2023 | CagliariHC | 2-2 | 83 | – | 7.3 | ||
| 08.10.2023 | MonzaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | InterH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2023 | EmpoliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2023 | FrosinoneH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2023 | TorinoH | 0-3 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.09.2023 | LecceA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2023 | UdineseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | AS RomaAC | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.04.2023 | SpeziaA | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 18.03.2023 | BolognaH | 2-2 | 3↑ | – | – | ||
| 15.01.2023 | AtalantaAC | 8-2 | 72 | 1 | 5.0 | ||
| 08.01.2023 | TorinoHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.01.2023 | AC MilanHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.11.2022 | MonzaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2022 | CremoneseHC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.10.2022 | LazioAC | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.10.2022 | SpeziaHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.09.2022 | JuventusAC | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.09.2022 | EmpoliHC | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2022 | BolognaAC | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 28.08.2022 | SampdoriaHC | 4-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.08.2022 | UdineseAC | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 14.08.2022 | AS RomaHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.05.2022 | UdineseH | 0-4 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 14.05.2022 | EmpoliA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.05.2022 | CagliariH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2022 | VeneziaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 02.05.2022 | AtalantaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2022 | FiorentinaH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.04.2022 | UdineseA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 16.04.2022 | SampdoriaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 02.04.2022 | TorinoH | 0-1 | 85 | 1 | 5.9 | ||
| 20.03.2022 | JuventusA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2022 | SassuoloH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.03.2022 | InterA | 5-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2022 | BolognaH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.02.2022 | AC MilanH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2022 | GenoaA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 07.02.2022 | SpeziaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2021 | SampdoriaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2021 | CagliariA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 22.04.2021 | AtalantaH | 1-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2006–2023 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
SakatlıkŞüpheli
13 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
8 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
06.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2023 · Salernitana
1kırmızı · 17 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



