LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Şut10.51 / 90
Kazanılan ikili115.56 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.511.07
Kazanılan ikili
5.565.77
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Coupe de France2024 · Toulouse · 3 maç
1asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe
🏆
Premier League 2 Division Two2020/2021 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
2
178
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan11%65
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26
29
2.526
3
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%37 isabet
Kilit pas11
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan162%57
Müdahale27
Faul3015 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11281 yedek
G+A / 900.18
Kart8
2024/25
32
2.601
3
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas5
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan151%60
Müdahale35
Faul2815 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11293 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2023/24
28
140
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan16%70
Müdahale3
Faul32 kazanılan
İlk 11127 yedek
2022/23
35
2.269
5
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas8
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan203%59
Müdahale43
Faul2415 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112510 yedek
G+A / 900.24
Kart4
2021/22
31
148
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan11%65
Müdahale5
Faul3
Ofsayt1
İlk 11130 yedek
Kart1
TOPLAM GOL8
İLK 116537 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-149%51
- 3-4-315%16
- 4-2-3-114%15
- 4-1-4-18%8
- 3-3-3-16%6
- 5-4-14%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Le MansH | 3-2 | 102 | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 76 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | LyonH | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | StrasbourgA | 1-2 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | MonacoH | 2-2 | 86 | 3 | 6.6 | ||
| 17.04.2026 | LensA | 3-2 | 72 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | LilleH | 0-4 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | RennesA | 1-0 | 85 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | Paris FCH | 1-1 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Le HavreA | 2-1 | 97 | 1 | 3 | 5.9 | |
| 08.02.2026 | AngersA | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | AuxerreH | 0-0 | 88 | 1 | 7.0 | ||
| 25.01.2026 | Stade Brestois 29A | 0-2 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | NiceH | 5-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.01.2026 | LensH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 13.12.2025 | Paris FCA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | StrasbourgH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | MarseilleA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | AngersH | 0-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | LorientA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | Le HavreH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | RennesH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 25.10.2025 | MonacoA | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | MetzH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.9 |
| 05.10.2025 | LyonA | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.09.2025 | NantesH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | AuxerreA | 1-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 14.09.2025 | LilleA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | Paris Saint GermainH | 3-6 | 90 | 1 | 2 | 6.0 | |
| 24.08.2025 | Stade Brestois 29H | 2-0 | 98 | 1 | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | NiceA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 17.05.2025 | Saint EtienneA | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | RennesH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | NantesA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | ReimsA | 1-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | LilleH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.04.2025 | MarseilleA | 3-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | Stade Brestois 29H | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 16.03.2025 | StrasbourgA | 2-1 | 99 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2025 | MonacoH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.03.2025 | AngersA | 0-4 | 90 | 1 | 4 | 9.0 | |
| 23.02.2025 | Le HavreA | 1-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | AuxerreA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.01.2025 | MontpellierH | 1-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 18.01.2025 | LyonA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.01.2025 | StrasbourgH | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | LensA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.12.2024 | Saint EtienneH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | MonacoA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | AuxerreH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2024 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | RennesA | 0-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 03.11.2024 | ReimsH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 27.10.2024 | MontpellierA | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | AngersH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | LilleA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | LyonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | Le HavreH | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 |
ŞUT39
GOL3
xG3.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner22%56
- Duran top7%18
- Taç sonrası5%13
- Asist sonrası5%13
Vücut bölgesine göre
- Kafa33%85
- Sağ ayak5%13
- Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 10 %26
- 46-60' 10 %26
- 61-75' 6 %15
- 76-90+' 6 %15
AKSİYON HARİTASI1973 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1973
- Pas1305%69
- Hava topu163%9
- Uzaklaştırma146%8
- Top kazanma73%4
- Faul45%2
- Korner kazandırma35%2
- Top teması33%2
- Pas arası31%2
- Müdahale28%1
- Kurtarış27%1
PİYASA DEĞERİ€25.00M+150.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-05-31
Millwall
→
Leeds
End of loan
Millwall
→
Leeds
End of loan
2022-07-04
Leeds
→
Millwall
loan transfer
Leeds
→
Millwall
loan transfer
2021-07-01
Leeds United U23
→
Leeds
-
Leeds United U23
→
Leeds
-
2020-07-01
Leeds U18
→
Leeds United U23
-
Leeds U18
→
Leeds United U23
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2022
Omuz sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2526 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4Ligue 1 2025
PERFORMANS61.52526 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
83.0
Ayağı iyi stoper
82.9
Defansif bek
81.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%65
Dakika
%94
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%67
Dakika
%93
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.91
7.2
96
Pas hacmi / 90
49.42
45
100
İkili mücadele kazanma
57.45
68
84
Blok / 90
1.07
1.8
59
Pas arası / 90
1
1.8
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
BremerJuventus · 28
%95
4gol
3asist
55scout
€35.00M
Serie A
Joško GvardiolManchester City · 23
%80
2gol
2asist
64scout
€40.00M
Premier League
Mike Van der HoornUtrecht · 33
%76
2gol
0asist
65scout
€800K
Eredivisie
Jack ElliottChicago Fire · 30
%74
4gol
3asist
64scout
Major League Soccer
Pascal StruijkLeeds · 26
%73
0gol
1asist
64scout
Premier League
Taylor Harwood-BellisSouthampton · 23
%72
7gol
2asist
67scout
€20.00M
Championship
Jaka BijolLeeds · 26
%63
1gol
2asist
64scout
Premier League
Federico GattiJuventus · 27
%60
1gol
0asist
56scout
€16.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


