LİGSegunda División
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut51.85 / 90
Kilit pas51.85 / 90
Başarılı dripling10.37 / 90
Kazanılan ikili134.81 / 90
Rating6.74
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.850.39
Kilit pas
1.851.16
Başarılı dripling
0.370.78
Kazanılan ikili
4.816.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Coupe de France2022/2023 · France
🏆
Ligue 22021/2022 · France
🏆
Australia Cup2016 · Australia
🥈
Trophée des Champions2023/2024 · France · 2nd Place
🥈
A-League Men2019/2020 · Australia · 2nd Place
🥈
Australia Cup2019 · Australia · 2nd Place
🥈
A-League Youth2017/2018 · Australia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2024/25
16
243
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan13%39
Müdahale7
Faul75 kazanılan
İlk 11214 yedek
2023/24
21
524
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas9
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan38%49
Müdahale14
Faul1312 kazanılan
İlk 11516 yedek
2022/23
30
681
0
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas6
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan52%46
Müdahale35
Faul94 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11723 yedek
G+A / 900.13
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 111648 yedek girdi
KART2
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%36
- 3-4-2-116%27
- 4-3-311%19
- 3-4-35%8
- 4-4-23%5
- 5-4-13%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2025 | MontpellierH | 1-2 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | LyonA | 0-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | StrasbourgH | 1-2 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | LensA | 0-1 | 16↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.12.2024 | Saint EtienneH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | MonacoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | AuxerreH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | MontpellierA | 0-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | AngersH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | LilleA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | LyonH | 1-2 | 8↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | Stade Brestois 29A | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | Le HavreH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | MarseilleH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | NiceA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | NantesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Stade Brestois 29H | 0-3 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 31.03.2024 | Clermont FootA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | MonacoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | RennesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2023 | Lask LinzA | 1-2 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 10.12.2023 | LyonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | LorientH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | NiceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | LiverpoolA | 5-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2023 | ReimsH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 08.10.2023 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2023 | Lask LinzH | 1-0 | 13↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.10.2023 | MetzH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | LensA | 2-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2023 | Union St. GilloiseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | MarseilleA | 0-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 03.09.2023 | Clermont FootH | 2-2 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 27.08.2023 | StrasbourgA | 2-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2023 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 13.08.2023 | NantesA | 1-2 | 83 | 2 | 7.3 | ||
| 03.06.2023 | MonacoA | 1-2 | 60 | – | 6.2 | ||
| 27.05.2023 | AuxerreH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | NiceA | 0-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 14.05.2023 | NantesH | 0-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2023 | LensH | 0-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2023 | LorientA | 0-1 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 14.04.2023 | LyonH | 1-2 | 76 | – | 7.2 | ||
| 09.04.2023 | MontpellierA | 1-2 | 69 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 02.04.2023 | Stade Brestois 29A | 3-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2023 | LilleH | 0-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2023 | AngersA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2023 | Clermont FootH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2023 | ReimsA | 3-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 19.02.2023 | MarseilleH | 2-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.02.2023 | RennesH | 3-1 | 27↑ | 2 | 6.3 | ||
| 12.11.2022 | RennesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2022 | MonacoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2022 | LensA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2022 | StrasbourgH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 16.10.2022 | AngersH | 3-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 07.10.2022 | LyonA | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 02.10.2022 | MontpellierH | 4-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 17.09.2022 | LilleA | 2-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2024 · 67 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024
HerniaKadroda yok
8 maç
02.2024
HerniaŞüpheli
2 maç
11.2023
SakatlıkKadroda yok
4 maç
02.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


