Rafik Messali
Algeria · Midfielder

Rafik Messali

YAŞ22
BOY177
KİLO74
KULÜPToulouse
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.84 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili43.36 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kilit pas 0.840.54
Başarılı dripling 0.000.54
Kazanılan ikili 3.364.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2023 0 2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 107 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 3 107 0 0 6.56
Kilit pas1
İkili kazanılan4%44
Müdahale2
Faul22 kazanılan
İlk 1121 yedek
2025/26 13 500 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 13 500 0 0 6.71
Kilit pas3
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan27%50
Müdahale10
Faul109 kazanılan
İlk 1158 yedek
Kart2
2024/25 27 466 0 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 27 466 0 1 6.80
Şut2
Kilit pas11
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan33%52
Müdahale15
Faul98 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11522 yedek
G+A / 900.19
2023/24 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 111633 yedek girdi
KART3
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 37 3-4-3 — 7 4-2-3-1 — 3 5-4-1 — 1 48 maç
  • 3-4-2-137%77
  • 3-4-37%15
  • 4-2-3-13%6
  • 5-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 LilleH 0-1 66 0 6.9
29.08.2026 Stade Brestois 29A 2-2 41 0 6.2
22.08.2026 LyonH 0-2
15.02.2026 Le HavreA 2-1 30 7.2
08.02.2026 AngersA 1-0 81 6.3
01.02.2026 AuxerreH 0-0 15 7.2
25.01.2026 Stade Brestois 29A 0-2 92 6.6
17.01.2026 NiceH 5-1 90 7.0
02.01.2026 LensH 0-3 63 7.2
13.12.2025 Paris FCA 0-3 20 6.7
06.12.2025 StrasbourgH 1-0 45 6.5
29.11.2025 MarseilleA 2-2 14 6.3
23.11.2025 AngersH 0-1 24 6.3
09.11.2025 LorientA 1-1 10 6.6
02.11.2025 Le HavreH 0-0
14.09.2025 LilleA 2-1 16 6.6
17.05.2025 Saint EtienneA 2-3 18 7.0
10.05.2025 LensH 1-1
03.05.2025 RennesH 2-1 17 7.0
27.04.2025 NantesA 0-0
20.04.2025 ReimsA 1-0
12.04.2025 LilleH 1-2 60 1 6.9
06.04.2025 MarseilleA 3-2
30.03.2025 Stade Brestois 29H 2-4 45 1 6.3
16.03.2025 StrasbourgA 2-1 33 6.9
07.03.2025 MonacoH 1-1 59 6.3
02.03.2025 AngersA 0-4 76 7.0
23.02.2025 Le HavreA 1-4 27 1 6.9
15.02.2025 Paris Saint GermainH 0-1 20 6.6
09.02.2025 AuxerreA 2-2 77 7.2
02.02.2025 NiceH 1-1 24 6.9
26.01.2025 MontpellierH 1-2 9 6.6
18.01.2025 LyonA 0-0
12.01.2025 StrasbourgH 1-2
05.01.2025 LensA 0-1
13.12.2024 Saint EtienneH 2-1
07.12.2024 MonacoA 2-0
01.12.2024 AuxerreH 2-0
22.11.2024 Paris Saint GermainA 3-0
10.11.2024 RennesA 0-2 1
03.11.2024 ReimsH 1-0
27.10.2024 MontpellierA 0-3
20.10.2024 AngersH 1-1
28.04.2024 LorientA 1-2
PİYASA DEĞERİ€1.50M+87.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 44 maç
Toulouse 44maç 2023–2026
Toulouse II 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Toulouse B Toulouse -
2021-07-01 Toulouse U19 Toulouse B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 9 maç
03.2026 SakatlıkKadroda yok 8 maç
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 1 maç
08.2025 injuredKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 107 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU25.7Ligue 1 2026
PERFORMANS0107 dk
KARARUygun değil44/100
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 34.5
Bağlantı kuran forvet 31.3
Çizgi kanadı 27.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 90 oyuncu
Scout skoru %21
Performans %0
Dakika %68
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 1284 oyuncu
Scout skoru %14
Performans %0
Dakika %44
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.71 7.15 94
Müdahale / 90 1.8 1.4 100
İkili mücadele kazanma 50 50 100
Dakika güvenliği 6.7 76 9
Performans skoru 3 76 4
Gol / 90 0 0.42 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam