Moussa Sissoko
France · Midfielder

Moussa Sissoko

YAŞ28
BOY193 cm
KİLO90 kg
KULÜPNantes
DOĞUM YERİMeaux
LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON3G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.44 / 90
Kilit pas30.33 / 90
Başarılı dripling40.44 / 90
Kazanılan ikili394.27 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.440.79
Başarılı dripling 0.440.53
Kazanılan ikili 4.276.88
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9. Coupe de France2023 · Strasbourg · 4 maç 2asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Coupe de la Ligue2018/2019 · France
🥈 Tournoi U20 4 Nations2017 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
2020 0 2021 7 2022 2 2023 1 2024 3 2025 3
GolAsist
2025/26 26 1.181 3 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 16 822 0 0 6.56
2. BundesligaVfL Bochum 6 340 3 0 7.23
Africa Cup of NationsMali 3 10 0 0 6.30
DFB PokalVfL Bochum 1 9 0 0 6.30
Şut8%38 isabet
Kilit pas3
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan65%48
Müdahale20
Faul3212 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111511 yedek
G+A / 900.23
Kart6
2024/25 32 2.632 2 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Bochum 32 2.632 2 1 6.88
Şut21%38 isabet
Kilit pas27
Drible32%54 başarı
İkili kazanılan201%49
Müdahale66
Faul7529 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11302 yedek
G+A / 900.1
Kart111
2023/24 30 1.648 0 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 30 1.648 0 1 6.81
Şut8%38 isabet
Kilit pas12
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan101%50
Müdahale47
Faul4414 kazanılan
İlk 111812 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2022/23 28 1.306 0 2 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 28 1.306 0 2 6.64
Şut7%43 isabet
Kilit pas11
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan93%46
Müdahale40
Faul4115 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111315 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2021/22 35 2.310 2 5 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 35 2.310 2 5 6.83
Şut19%32 isabet
Kilit pas28
Drible25%53 başarı
İkili kazanılan159%49
Müdahale47
Faul6028 kazanılan
İlk 11269 yedek
G+A / 900.27
Kart6
2020/21 36 2.584 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 36 2.584 0 0 6.73
Şut15%20 isabet
Kilit pas6
Drible29%71 başarı
İkili kazanılan174%52
Müdahale68
Faul6622 kazanılan
İlk 11297 yedek
Kart6
TOPLAM GOL4
İLK 1110852 yedek girdi
KART36
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 36 5-3-2 — 33 4-2-3-1 — 17 4-3-1-2 — 15 3-4-2-1 — 12 3-4-3 — 11 124 maç
  • 3-5-236%29
  • 5-3-233%27
  • 4-2-3-117%14
  • 4-3-1-215%12
  • 3-4-2-112%10
  • 3-4-311%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 ToulouseH 0-0 17 6.6
08.05.2026 LensA 1-0 95 6.9
02.05.2026 MarseilleH 3-0 79 1 6.7
26.04.2026 RennesA 2-1 95 1 6.9
22.04.2026 Paris Saint GermainA 3-0 88 6.6
19.04.2026 Stade Brestois 29H 1-1 84 6.7
11.04.2026 AuxerreA 0-0 19 6.2
05.04.2026 MetzA 0-0 6
22.03.2026 StrasbourgH 2-3 86 6.7
01.03.2026 LilleA 1-0 8 6.3
22.02.2026 Le HavreH 2-0
13.02.2026 MonacoA 3-1 22 1 6.5
07.02.2026 LyonH 0-1
31.01.2026 LorientA 2-1 60 6.0
25.01.2026 NiceH 1-4 81 1 6.6
18.01.2026 Paris FCH 1-2 82 6.6
09.01.2026 SenegalH 0-1
03.01.2026 TunisiaH 1-1 10 1 6.3
26.12.2025 MoroccoA 1-1
13.12.2025 Hannover 96A 0-0 63 6.2
06.12.2025 Arminia BielefeldH 1-0 10 6.9
29.11.2025 SpVgg Greuther FürthA 0-3 75 2 2 8.2
21.11.2025 Dynamo DresdenH 1-2 12 6.9
16.08.2025 BFC DynamoA 1-3 9 6.3
10.08.2025 SV ElversbergH 2-0 90 1 1 8.3
02.08.2025 SV Darmstadt 98A 4-1 90 6.9
17.05.2025 FC St. PauliA 0-2 57 6.9
10.05.2025 FSV Mainz 05H 1-4 71 1 6.9
02.05.2025 1. FC HeidenheimA 0-0 90 6.9
19.04.2025 Werder BremenA 1-0 86 6.2
12.04.2025 FC AugsburgH 1-2 90 3 8.2
05.04.2025 VfB StuttgartH 0-4 84 6.5
28.03.2025 Bayer LeverkusenA 3-1 85 6.6
16.03.2025 Eintracht FrankfurtH 1-3 98 1 6.9
08.03.2025 Bayern MünchenA 2-3 90 1 2 6.9
01.03.2025 1899 HoffenheimH 0-1 87 6.6
22.02.2025 VfL WolfsburgA 1-1 89 6.9
15.02.2025 Borussia DortmundH 2-0 90 3 7.7
01.02.2025 SC FreiburgH 0-1 90 6.9
25.01.2025 Borussia MönchengladbachA 3-0 82 6.2
18.01.2025 RB LeipzigH 3-3 90 1 6.0
15.01.2025 FC St. PauliH 1-0 90 6.9
11.01.2025 FSV Mainz 05A 2-0 90 6.6
22.12.2024 1. FC HeidenheimH 2-0 85 1 1 7.6
14.12.2024 Union BerlinA 1-1 89 1 3 7.5
07.12.2024 Werder BremenH 0-1 77 1 6.9
30.11.2024 FC AugsburgA 1-0 25 1 6.7
23.11.2024 VfB StuttgartA 2-0 64 6.3
09.11.2024 Bayer LeverkusenH 1-1 90 7.0
02.11.2024 Eintracht FrankfurtA 7-2 90 1 6.6
27.10.2024 Bayern MünchenH 0-5 85 6.3
19.10.2024 1899 HoffenheimA 3-1 45 1 7.3
05.10.2024 VfL WolfsburgH 1-3 90 1 6.9
27.09.2024 Borussia DortmundA 4-2 82 6.7
21.09.2024 Holstein KielH 2-2 90 6.9
14.09.2024 SC FreiburgA 2-1 90 7.2
31.08.2024 Borussia MönchengladbachH 0-2 81 1 7.7
24.08.2024 RB LeipzigA 1-0 90 6.6
19.05.2024 LyonA 2-1
12.05.2024 MetzH 2-1 11 6.7
ŞUT18
GOL4
xG3.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.057 13' · xG 0.233 · GOL 8' · xG 0.701 · GOL 66' · xG 0.309 · GOL 64' · xG 0.159 29' · xG 0.061 4' · xG 0.015 77' · xG 0.04 71' · xG 0.009 44' · xG 0.025 90' · xG 0.025 86' · xG 0.788 · GOL 67' · xG 0.031 90' · xG 0.22 71' · xG 0.073 86' · xG 0.111 90' · xG 0.04 66' · xG 0.52
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Taç sonrası — 5 (%28) Korner — 5 (%28) Açık oyun — 3 (%17) Asist sonrası — 3 (%17) Duran top — 1 (%6) Penaltı — 1 (%6) 18 şut
  • Taç sonrası5%28
  • Korner5%28
  • Açık oyun3%17
  • Asist sonrası3%17
  • Duran top1%6
  • Penaltı1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%72) Kafa — 3 (%17) Sol ayak — 2 (%11) 18 şut
  • Sağ ayak13%72
  • Kafa3%17
  • Sol ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 7 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 61-75'
  • 1-15' 3 %17
  • 16-30' 1 %6
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 7 %39
  • 76-90+' 6 %33
PİYASA DEĞERİ€1.80M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 187 maç
VfL Bochum 39maç 2024–2025
Nantes 16maç 2025
Mali 3maç 2025
Strasbourg 129maç 2020–2023
France U21 2019–2021
Brest II 2014–2017
France U20 2017
France U19 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Saint-Étienne VfL Bochum free transfer
2024-07-01 Strasbourg VfL Bochum
2023-07-06 FC Sochaux Saint-Étienne free transfer
2022-07-01 Chamois Niort FC Sochaux free transfer
2019-07-01 FC Lorient Chamois Niort ?
2018-12-31 AS Béziers FC Lorient End of loan
2018-07-02 FC Lorient AS Béziers loan transfer
2018-07-01 AS Béziers FC Lorient free transfer
2017-07-01 SAS Epinal AS Béziers free transfer
2017-01-24 Entente SSG SAS Epinal free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
02.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
03.2024 SakatlıkKadroda yok 9 maç
05.2023 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2022 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 2 maç
09.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Bundesliga2024 · VfL Bochum 10sarı · 32 maç
🟨 Coupe de France2023 · Strasbourg 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 805 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.7Ligue 1 2025
PERFORMANS25.6805 dk
KARARUygun değil43/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 57.4
Derinden oyun kurucu 49.5
Top kapan ön libero 48.7
Box-to-box orta saha 39.9
Box-to-box orta saha 37.9
Derinden oyun kurucu 37.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %32
Performans %29
Dakika %62
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %34
Dakika %73
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.56 7.1 92
Pas arası / 90 1.79 2.3 78
Dakika güvenliği 47.3 82 58
İkili mücadele kazanma 42.35 58 73
Müdahale / 90 1.23 3.2 38
Performans skoru 25.6 75 34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam