LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
- Kilit pas 0.44 %5
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.44 %41
- Pas isabeti %87 %78
- Top kapma 2.14 %35
- İkili mücadele %39 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1221 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
U19 Bundesliga2018/2019 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
33
1.772
2
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas10
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan65%44
Müdahale21
Faul1821 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111914 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2024/25
31
2.274
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas17
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan109%51
Müdahale45
Faul2522 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11274 yedek
G+A / 900.04
Kart61
2023/24
29
1.964
2
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%19 isabet
Kilit pas13
Drible17%46 başarı
İkili kazanılan106%48
Müdahale38
Faul2224 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11227 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2022/23
30
1.027
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan45%41
Müdahale20
Faul199 kazanılan
İlk 111119 yedek
Kart3
2021/22
29
593
0
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan36%50
Müdahale9
Faul57 kazanılan
İlk 11623 yedek
G+A / 900.15
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 119069 yedek girdi
KART21
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-186%59
- 4-3-338%26
- 4-4-1-17%5
- 3-5-26%4
- 4-3-1-26%4
- 4-1-4-14%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | MotherwellA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2026 | Aston VillaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | 7↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | GenkH | 5-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Union BerlinH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | GenkA | 1-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | 80 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | Borussia MönchengladbachH | 2-1 | 93 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | 1899 HoffenheimA | 3-0 | 96 | – | 6.0 | ||
| 07.02.2026 | Werder BremenH | 1-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | VfB StuttgartA | 1-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 29.01.2026 | LilleA | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | 1.FC KölnH | 2-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | Maccabi Tel AvivH | 1-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | FC AugsburgA | 2-2 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.01.2026 | RB LeipzigA | 2-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | Hamburger SVH | 2-1 | 37↑ | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | VfL WolfsburgA | 3-4 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | Borussia DortmundH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 10↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.11.2025 | PlzenA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | Bayern MünchenA | 6-2 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | FC St. PauliH | 2-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2025 | NiceA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | BolognaA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | FC Basel 1893H | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 20.09.2025 | Werder BremenA | 0-3 | 84 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | VfB StuttgartH | 3-1 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | Sportfreunde LotteA | 0-2 | 62 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | Holstein KielA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | 1899 HoffenheimH | 3-2 | 88 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | Borussia MönchengladbachA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 05.04.2025 | Borussia DortmundH | 1-4 | 79 | 1 | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | Union BerlinH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | FSV Mainz 05A | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 08.03.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | FC AugsburgA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2025 | Werder BremenH | 5-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | FC St. PauliA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | VfB StuttgartA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2025 | Eintracht FrankfurtA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | Holstein KielH | 3-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | Bayer LeverkusenA | 5-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2024 | VfL WolfsburgH | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | Borussia DortmundA | 4-0 | 63 | – | 5.6 | ||
| 08.11.2024 | Union BerlinA | 0-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | RB LeipzigA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | FC AugsburgH | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | Werder BremenA | 0-1 | 83 | – | 7.3 |
ŞUT7
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%71
- Açık oyun1%14
- Taç sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak4%57
- Sağ ayak2%29
- Kafa1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 2 %29
AKSİYON HARİTASI382 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR382
- Pas228%62
- Top teması31%8
- Top kazanma21%6
- Hava topu17%5
- Faul16%4
- Çalım14%4
- Müdahale11%3
- Pas arası9%2
- Kurtarış9%2
- Korner kazandırma9%2
PİYASA DEĞERİ€12.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ28
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 153 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
B. Dortmund U19
→
B. Dortmund II
-
B. Dortmund U19
→
B. Dortmund II
-
2017-07-01
W. Bremen U17
→
B. Dortmund U19
free transfer
W. Bremen U17
→
B. Dortmund U19
free transfer
2016-07-01
W. Bremen Yth.
→
W. Bremen U17
-
W. Bremen Yth.
→
W. Bremen U17
-
2011-07-01
Marklohe Jgd.
→
W. Bremen Yth.
free transfer
Marklohe Jgd.
→
W. Bremen Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
09.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
7 maç
05.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
7 maç
04.2026
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1221 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.8Bundesliga 2025
PERFORMANS24.01221 dk
KARARUygun değil47/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
63.6
Derinden oyun kurucu
58.2
Box-to-box orta saha
52.2
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%23
Dakika
%57
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%32
Dakika
%81
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.65
7.1
94
Pas arası / 90
1.25
2.3
54
İkili mücadele kazanma
39.39
58
68
Performans skoru
24
75
32
Pas hacmi / 90
33.69
50
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexander FranssonIFK Norrkoping · 31
%95
1gol
0asist
41scout
Allsvenskan
Oliver SørensenParma · 23
%87
1gol
1asist
53scout
Serie A
Jan Schöppner1. FC Heidenheim · 26
%76
3gol
3asist
54scout
€3.00M
Bundesliga
Jarvis ThorntonSheffield Wednesday · 19
%72
0gol
0asist
53scout
Championship
Johan Johanessen BakkeStromsgodset · 21
%71
2gol
1asist
54scout
Eliteserien
Ander GuevaraAlaves · 28
%64
1gol
0asist
42scout
€3.00M
La Liga
Archie GrayTottenham · 19
%64
2gol
2asist
53scout
€35.00M
Premier League
Edgar ZaldívarAtlas · 29
%60
0gol
0asist
33scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
