BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.31 / 90
Kilit pas70.55 / 90
Başarılı dripling10.08 / 90
Kazanılan ikili695.43 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2024 · 101 orta sahalar
- Kilit pas 0.55 %11
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.08 %3
- Pas isabeti %77 %29
- Top kapma 3.78 %91
- İkili mücadele %50 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1143 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
2. Bundesliga2020/2021 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2024/25
32
1.143
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas7
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan69%50
Müdahale30
Faul189 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111319 yedek
Kart1
Kaptan13maçta
2023/24
33
2.712
1
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%26 isabet
Kilit pas19
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan188%55
Müdahale64
Faul4322 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11321 yedek
G+A / 900.1
Kart11
Kaptan32maçta
2022/23
31
2.725
2
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas14
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan191%51
Müdahale77
Faul4717 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1131
G+A / 900.13
Kart61
Kaptan31maçta
2021/22
33
2.938
2
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%33 isabet
Kilit pas16
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan223%55
Müdahale66
Faul4719 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart5
Kaptan33maçta
TOPLAM GOL5
İLK 1111020 yedek girdi
KART24
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %60
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-341%37
- 4-2-3-132%29
- 3-5-215%14
- 4-3-1-212%11
- 3-4-2-15%5
- 4-4-25%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | FC St. PauliA | 0-2 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | FSV Mainz 05H | 1-4 | 19↑ | 1 | 6.3 | ||
| 02.05.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | Union BerlinH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Werder BremenA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | FC AugsburgH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | VfB StuttgartH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Bayern MünchenA | 2-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | 1899 HoffenheimH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Borussia DortmundH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | Holstein KielA | 2-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | Borussia MönchengladbachAC | 3-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | FSV Mainz 05AC | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 22.12.2024 | 1. FC HeidenheimHC | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | Union BerlinA | 1-1 | 53↑ | – | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | Werder BremenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | FC AugsburgAC | 1-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | VfB StuttgartAC | 2-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | Bayer LeverkusenHC | 1-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | Eintracht FrankfurtAC | 7-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 27.10.2024 | Bayern MünchenHC | 0-5 | 90 | – | 6.0 | ||
| 19.10.2024 | 1899 HoffenheimAC | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | VfL WolfsburgHC | 1-3 | 60 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2024 | Borussia DortmundAC | 4-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2024 | Holstein KielH | 2-2 | 74↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | SC FreiburgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | Borussia MönchengladbachHC | 0-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | RB LeipzigAC | 1-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 27.05.2024 | Fortuna DusseldorfAC | 0-3 | 99 | – | 7.2 | ||
| 23.05.2024 | Fortuna DusseldorfH | 0-3 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2024 | Werder BremenAC | 4-1 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | Bayer LeverkusenHC | 0-5 | 61 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2024 | 1899 HoffenheimHC | 3-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 20.04.2024 | VfL WolfsburgAC | 1-0 | 68 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | FC HeidenheimHC | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 06.04.2024 | 1.FC KölnAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 31.03.2024 | SV Darmstadt 98HC | 2-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 16.03.2024 | FSV Mainz 05AC | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | SC FreiburgHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | RB LeipzigHC | 1-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.02.2024 | Bayern MunichHC | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.02.2024 | Eintracht FrankfurtAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.02.2024 | FC AugsburgHC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.01.2024 | Borussia DortmundAC | 3-1 | 79 | 2 | 6.7 | ||
| 20.01.2024 | VfB StuttgartHC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | Werder BremenHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.12.2023 | Bayer LeverkusenAC | 4-0 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 16.12.2023 | Union BerlinHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.12.2023 | 1899 HoffenheimAC | 3-1 | 69 | – | 6.5 | ||
| 02.12.2023 | VfL WolfsburgHC | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.11.2023 | FC HeidenheimAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2023 | SV Darmstadt 98AC | 1-2 | 77 | – | 6.7 | ||
| 27.10.2023 | FSV Mainz 05HC | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.10.2023 | SC FreiburgAC | 2-1 | 75 | – | 6.7 | ||
| 07.10.2023 | RB LeipzigAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2023 | Borussia MonchengladbachHC | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2024 · 129 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
HastalıkŞüpheli
3 maç
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
03.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2023 · VfL Bochum
10sarı · 31 maç
🟥
Bundesliga2022 · VfL Bochum
1kırmızı · 31 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


