Clément Michelin
France · Defender

Clément Michelin

YAŞ28
BOY179 cm
KİLO70 kg
DOĞUM YERİMontauban
LİGSegunda División
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Şut10.18 / 90
Kilit pas50.88 / 90
Başarılı dripling50.88 / 90
Kazanılan ikili213.70 / 90
Rating6.31
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.24
Şut 0.181.22
Kilit pas 0.881.22
Başarılı dripling 0.880.49
Kazanılan ikili 3.705.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 UEFA U19 Championship2016 Germany · Europe
🥈 Ligue 22019/2020 · France · 2nd Place
2025/26 26 881 0 1 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónValladolid 16 511 0 0 6.31
Segunda DivisiónRacing Santander 10 370 0 1 6.56
Şut6%50 isabet
Kilit pas10
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan42%59
Müdahale18
Faul1111 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11917 yedek
G+A / 900.1
Kart52
2020/21 30 1.175 0 4 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 30 1.175 0 4 6.81
Şut8%25 isabet
Kilit pas17
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan67%55
Müdahale25
Faul2313 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111317 yedek
G+A / 900.31
Kart32
TOPLAM GOL0
İLK 1157 yedek girdi
KART5
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 5 3-1-4-2 — 2 5-3-2 — 2 4-2-3-1 — 1 10 maç
  • 3-4-1-25%50
  • 3-1-4-22%20
  • 5-3-22%20
  • 4-2-3-11%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 AlmeriaA 1-0 90 1 7.2
24.05.2026 Deportivo La CorunaH 0-2
09.05.2026 ZaragozaH 2-0
03.05.2026 Las PalmasA 2-1 90 6.0
25.04.2026 Real Sociedad IIH 1-0
19.04.2026 FC AndorraA 1-0 90 6.2
13.04.2026 EibarH 0-0
04.04.2026 Cultural LeonesaA 1-0 76 6.2
31.03.2026 CadizH 3-0 19 6.9
28.03.2026 BurgosH 0-1 90 6.9
22.03.2026 MirandesA 2-1 15 6.6
14.03.2026 LeganesH 3-2
07.03.2026 MalagaA 3-3
28.02.2026 HuescaH 1-0 8 6.6
14.02.2026 Granada CFA 5-1 33 4.2
08.02.2026 CastellónH 0-4
15.11.2025 Granada CFH 2-2
09.11.2025 Las PalmasA 3-1 90 1 6.2
31.10.2025 Real Sociedad IIH 1-0 24 7.2
12.10.2025 Sporting GijonA 2-1 85 1 5.6
05.10.2025 MalagaH 3-0 34 1 7.0
27.09.2025 FC AndorraH 1-2
21.09.2025 CordobaA 2-2
14.09.2025 Cultural LeonesaH 2-4 72 2 6.0
07.09.2025 AlmeriaA 2-3 52 1 7.3
16.08.2025 CastellónH 3-1 13 6.6
07.05.2021 LilleH 0-3 35 1 5.5
01.05.2021 Paris Saint GermainA 2-1 81 2 6.9
11.04.2021 LorientH 4-1 90 2 7.7
03.04.2021 LyonH 1-1 14 6.3
21.03.2021 StrasbourgA 1-2 10 6.6
14.03.2021 MetzH 2-2 8 7.2
03.03.2021 Saint EtienneA 2-3 11 1 6.9
28.02.2021 AngersA 2-2 10 1 7.3
21.02.2021 DijonH 2-1 17 6.6
13.02.2021 ReimsA 1-1 10 1 6.6
06.02.2021 RennesH 0-0 70 1 6.6
03.02.2021 MarseilleH 2-2 45 6.7
30.01.2021 MontpellierA 1-2 90 7.5
23.01.2021 NiceH 0-1 74 7.3
20.01.2021 MarseilleA 0-1
17.01.2021 NantesA 1-1
09.01.2021 StrasbourgH 0-1 80 7.0
06.01.2021 LyonA 3-2 11 6.7
23.12.2020 Stade Brestois 29H 2-1 90 6.2
19.12.2020 MetzA 2-0
16.12.2020 MonacoA 0-3 90 2 8.0
12.12.2020 MontpellierH 2-3 13 6.7
05.12.2020 RennesA 0-2 11 6.2
29.11.2020 AngersH 1-3
25.11.2020 NantesH 1-1 90 7.2
22.11.2020 DijonA 0-1 8 6.9
18.10.2020 LilleA 4-0 4 5.0
13.09.2020 LorientA 2-3 33 6.7
10.09.2020 Paris Saint GermainH 1-0 90 7.5
23.08.2020 NiceA 2-1 90 1 7.2
ŞUT8
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
48' · xG 0.0 18' · xG 0.0 84' · xG 0.0 75' · xG 0.0 58' · xG 0.0 27' · xG 0.0 53' · xG 0.0 33' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%50) Serbest vuruş — 1 (%12) Açık oyun — 1 (%12) Kontra atak — 1 (%12) Korner — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası4%50
  • Serbest vuruş1%12
  • Açık oyun1%12
  • Kontra atak1%12
  • Korner1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%75) Sol ayak — 2 (%25) 8 şut
  • Sağ ayak6%75
  • Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 3 %38
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 1 %12
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 56 maç
Valladolid 16maç 2025
Racing Santander 10maç 2025
Bordeaux 2022–2024
Lens 30maç 2020
France U23 2020
Ajaccio 2018
France U20 2017–2018
Toulouse 2016–2017
France U19 2016
Toulouse II 2014–2015
France U17 2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Real Valladolid CF Racing Santander Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-30 Racing Santander Valladolid
2026-06-29 Valladolid Racing Santander
2026-02-02 Racing Real Valladolid loan transfer
2024-08-05 Bordeaux Racing Santander
2024-08-05 G. Bordeaux Racing free transfer
2023-07-03 AEK Athens G. Bordeaux €1.00m
2023-07-03 AEK Athens FC Bordeaux € 1M
2023-07-01 Bordeaux AEK Athens FC
2023-06-30 G. Bordeaux AEK Athens End of loan
2022-09-01 AEK Athens G. Bordeaux loan transfer
2022-08-24 AEK Athens FC Bordeaux
2021-08-06 Lens AEK Athens FC € 1M
2021-08-05 Lens AEK Athens €1.00m
2019-07-01 Toulouse Lens
2019-06-30 AC Ajaccio Toulouse End of loan
2018-08-30 Toulouse AC Ajaccio loan transfer
2016-10-06 Toulouse B Toulouse -
2015-07-01 Toulouse U19 Toulouse B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
04.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 12020 · Lens 1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 511 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.4Segunda División 2025
PERFORMANS49.1511 dk
KARARVeri yetersiz44/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 56.0
Agresif stoper 52.0
Defansif bek 51.1
Klasik stoper 49.7
Ayağı iyi stoper 49.6
Defansif bek 48.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %13
Performans %19
Dakika %26
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %37
Dakika %58
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.92 2.5 100
Kilit pas / 90 1.22 1.4 87
Asist / 90 0.24 0.22 100
Performans skoru 59 74 80
Pas hacmi / 90 29.92 48 62
Başarılı drible / 90 0.49 1.1 44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam