LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON5G · 5A
Gol50.22 / 90
Asist20.09 / 90
Şut170.74 / 90
Kilit pas401.73 / 90
Başarılı dripling180.78 / 90
Kazanılan ikili954.11 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
- Kilit pas 1.73 %82
- Asist 0.09 %45
- Drible 0.78 %68
- Pas isabeti %79 %38
- Top kapma 2.60 %62
- İkili mücadele %40 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2079 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
DFB Pokal2022 · Karlsruher SC · 2 maç
2asist11.
17.
Bundesliga2024 · FSV Mainz 05 · 31 maç
10gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2025 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 14 G+A
GolAsist
2025/26
43
3.071
5
5
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas68
Drible30%38 başarı
İkili kazanılan140%40
Müdahale62
Faul4135 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11358 yedek
G+A / 900.29
Kart42
2024/25
35
2.356
10
4
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%69 isabet
Kilit pas35
Drible25%40 başarı
İkili kazanılan119%38
Müdahale39
Faul3738 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11269 yedek
G+A / 900.53
Kart51
2021/22
21
222
0
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan12%32
Müdahale5
Faul83 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2020/21
7
48
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%38
Müdahale1
Faul21 kazanılan
TOPLAM GOL15
İLK 116437 yedek girdi
KART14
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 3 %20
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 4 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-149%51
- 3-5-232%33
- 3-4-36%6
- 3-4-1-24%4
- 3-1-4-23%3
- 5-3-23%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Union BerlinH | 1-3 | 70 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 03.05.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | 91 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | Bayern MünchenH | 3-4 | 85 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 19.04.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-1 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 16.04.2026 | StrasbourgA | 4-0 | 87 | – | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | SC FreiburgH | 0-1 | 74 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2026 | StrasbourgH | 2-0 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 04.04.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 94 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 19.03.2026 | Sigma OlomoucH | 2-0 | 82 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 15.03.2026 | Werder BremenA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 12.03.2026 | Sigma OlomoucA | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | VfB StuttgartH | 2-2 | 92 | 1 | 7.9 | ||
| 28.02.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 20.02.2026 | Hamburger SVH | 1-1 | 7↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | Borussia DortmundA | 4-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | RB LeipzigA | 1-2 | 7↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | VfL WolfsburgH | 3-1 | 65 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | 1.FC KölnA | 2-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 13.01.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | Union BerlinA | 2-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | FC St. PauliH | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.12.2025 | SamsunsporH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | Lech PoznanA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | SC FreiburgA | 4-0 | 28 | – | 4.3 | ||
| 27.11.2025 | Universitatea CraiovaA | 1-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 21.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Werder BremenH | 1-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 98 | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | ZrinjskiH | 1-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Hamburger SVA | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2025 | Omonia NicosiaA | 0-1 | 94 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | FC AugsburgA | 1-4 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 07.09.2025 | Northern IrelandH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2025 | SlovakiaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2025 | RosenborgH | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | 1.FC KölnH | 0-1 | 60 | – | 5.9 | ||
| 21.08.2025 | RosenborgA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.0 | |
| 18.08.2025 | Dynamo DresdenA | 0-1 | 75 | 2 | 6.5 | ||
| 17.05.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 10.05.2025 | VfL BochumA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 04.05.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | Bayern MünchenA | 3-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | Holstein KielH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 30.03.2025 | Borussia DortmundA | 3-1 | 88 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.03.2025 | SC FreiburgH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.03.2025 | Borussia MönchengladbachA | 1-3 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 01.03.2025 | RB LeipzigA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | FC St. PauliH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.02.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | FC AugsburgH | 0-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 31.01.2025 | Werder BremenA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | VfB StuttgartH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 |
ŞUT32
GOL5
xG5.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%15.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%44
- Kontra atak5%16
- Taç sonrası5%16
- Açık oyun4%12
- Korner3%9
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak20%62
- Sol ayak9%28
- Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 4 %12
- 16-30' 7 %22
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 3 %9
- 61-75' 8 %25
- 76-90+' 6 %19
AKSİYON HARİTASI1357 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1357
- Pas834%65
- Top teması106%8
- Top kazanma92%7
- Çalım55%4
- Müdahale46%4
- Faul38%3
- Hava topu38%3
- Uzaklaştırma28%2
- Top kaptırma23%2
- Bloke edilen pas20%2
PİYASA DEĞERİ€18.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ12
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 106 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
2018-07-01
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
2016-07-01
Offenbach Yth.
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
Offenbach Yth.
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
2014-01-01
Klein-Karb. Yth.
→
Offenbach Yth.
free transfer
Klein-Karb. Yth.
→
Offenbach Yth.
free transfer
2012-07-01
Nieder-M. Jgd.
→
Klein-Karb. Yth.
free transfer
Nieder-M. Jgd.
→
Klein-Karb. Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
04.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2021
Ayak sakatlığıŞüpheli
3 maç
04.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Bundesliga2025 · FSV Mainz 05
1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2079 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Bundesliga 2025
PERFORMANS55.72079 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
83.5
Box-to-box orta saha
82.0
Derinden oyun kurucu
77.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%82
Dakika
%82
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%83
Dakika
%91
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.73
1.8
96
Performans skoru
55.7
76
73
Müdahale / 90
2.08
1.8
100
Ortalama rating
6.6
7.2
92
Gol / 90
0.22
0.22
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rubén GarcíaOsasuna · 32
%95
1gol
5asist
64scout
€1.80M
La Liga
Daniel VillahermosaFC Andorra · 24
%94
7gol
8asist
78scout
€1.20M
Segunda División
Rubén DíezAD Ceuta FC · 32
%84
5gol
2asist
57scout
Segunda División
Nikola VlašićTorino · 28
%83
8gol
3asist
57scout
€9.00M
Serie A
Pablo GozálbezArouca · 24
%75
1gol
2asist
64scout
Primeira Liga
Romain Del CastilloStade Brestois 29 · 29
%67
9gol
2asist
62scout
€7.00M
Ligue 1
Robert ApterCharlton · 22
%64
1gol
0asist
51scout
Championship
Lucas Da CunhaComo · 24
%60
5gol
4asist
74scout
€150K
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Karlsruher SC