LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut11.22 / 90
Başarılı dripling11.22 / 90
Kazanılan ikili44.86 / 90
Rating6.37
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.222.81
Başarılı dripling
1.220.47
Kazanılan ikili
4.865.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Bundesliga2026 · Sturm Graz · 4 maç
2gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
U19 Bundesliga2022/2023 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
74
0
0
6.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%36
Müdahale1
Faul11 kazanılan
2025/26
39
1.125
2
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas11
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan77%39
Müdahale8
Faul178 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111128 yedek
G+A / 900.16
2024/25
29
710
3
2
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%72 isabet
Kilit pas10
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan48%35
Müdahale5
Faul19
Ofsayt7
İlk 11722 yedek
G+A / 900.63
Kart2
2023/24
7
121
0
0
6.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan7%28
Müdahale2
İlk 1116 yedek
2022/23
16
119
2
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan10%37
Müdahale2
Faul22 kazanılan
Ofsayt3
G+A / 901.51
TOPLAM GOL7
İLK 111978 yedek girdi
KART3
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-161%67
- 3-5-217%19
- 3-4-34%4
- 4-4-24%4
- 3-4-1-23%3
- 3-1-4-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | FenerbahçeH | 0-1 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 05.08.2026 | FenerbahçeA | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.07.2026 | Heart Of MidlothianA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2026 | Heart Of MidlothianH | 4-0 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 0↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Union BerlinH | 1-3 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | 7↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Bayern MünchenH | 3-4 | 1↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-1 | 12↑ | – | 7.5 | ||
| 16.04.2026 | StrasbourgA | 4-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | SC FreiburgH | 0-1 | 6↑ | – | – | ||
| 09.04.2026 | StrasbourgH | 2-0 | 69 | 2 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | Sigma OlomoucH | 2-0 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Werder BremenA | 0-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | Sigma OlomoucA | 0-0 | 21↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | VfB StuttgartH | 2-2 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | Borussia DortmundA | 4-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | RB LeipzigA | 1-2 | 7↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | VfL WolfsburgH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | Union BerlinA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | FC St. PauliH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 18.12.2025 | SamsunsporH | 2-0 | 69 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2025 | Bayern MünchenA | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | Lech PoznanA | 1-1 | 71 | 2 | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-1 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | Universitatea CraiovaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 06.11.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 90 | 3 | 5.9 | ||
| 01.11.2025 | Werder BremenH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 23.10.2025 | ZrinjskiH | 1-0 | 66 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 05.10.2025 | Hamburger SVA | 4-0 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | Omonia NicosiaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | FC AugsburgA | 1-4 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 31.08.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 28.08.2025 | RosenborgH | 4-1 | 72 | 1 | 6 | 7.5 | |
| 24.08.2025 | 1.FC KölnH | 0-1 | 76↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | VfL BochumA | 1-4 | 1↑ | 1 | – | – | |
| 04.05.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Bayern MünchenA | 3-0 | 16↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | VfL WolfsburgH | 2-2 | 76 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 12.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Holstein KielH | 1-1 | 22↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.03.2025 | Borussia DortmundA | 3-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | SC FreiburgH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2025 | Borussia MönchengladbachA | 1-3 | 20↑ | 1 | 6.0 | ||
| 01.03.2025 | RB LeipzigA | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | FC St. PauliH | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 71 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.02.2025 | FC AugsburgH | 0-0 | 67 | 2 | 6.2 | ||
| 31.01.2025 | Werder BremenA | 1-0 | 78 | 2 | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | VfB StuttgartH | 2-0 | 74 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.01.2025 | Union BerlinA | 2-1 | 29↑ | – | 6.2 |
ŞUT14
GOL0
xG3.4
xG FARKI-3.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%36
- Asist sonrası5%36
- Duran top1%7
- Kontra atak1%7
- Açık oyun1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%50
- Sağ ayak5%36
- Sol ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 5 %36
- 76-90+' 7 %50
AKSİYON HARİTASI255 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR255
- Pas97%40
- Hava topu57%24
- Top teması36%15
- Top kaptırma12%5
- Top kazanma9%4
- Faul9%4
- Çalım7%3
- Bloke edilen pas6%2
- İkili mücadele5%2
- Kurtarılan şut4%2
PİYASA DEĞERİ€7.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 95 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
2020-07-01
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
2012-07-01
Schott Youth
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
Schott Youth
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
HastalıkŞüpheli
1 maç
02.2026
HastalıkKadroda yok
2 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
4 maç
03.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
10 maç
12.2023
Kalça sakatlığıKadroda yok
13 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 577 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.3UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS54.2577 dk
KARARUygun değil46/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
48.8
Pivot forvet
43.7
İçe kat eden kanat
43.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%74
Dakika
%92
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%71
Dakika
%68
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.563
0.48
100
Şut isabeti
50
48
100
Ortalama rating
6.45
7.15
90
Performans skoru
27.5
78
35
Şut / 90
1.31
3.4
38
İsabetli şut / 90
0.66
1.8
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bruno DamianiPhiladelphia Union · 23
%95
8gol
1asist
68scout
Major League Soccer
RonyAtletico-MG · 30
%84
6gol
5asist
60scout
Serie A
EmersonnToulouse · 21
%79
6gol
2asist
74scout
Ligue 1
RômuloRB Leipzig · 23
%78
9gol
4asist
73scout
Bundesliga
Léo BaptistãoAlmeria · 33
%75
9gol
2asist
68scout
€700K
Segunda División
Dániel SallóiSporting Kansas City · 29
%66
7gol
3asist
61scout
Major League Soccer
Gustavo SilvaGuimaraes · 26
%64
5gol
2asist
65scout
Primeira Liga
Brandon VázquezAustin · 27
%60
5gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
